logo.gamebato

دانلود بازی Dark Deity برای کامپیوتر

بازی Dark Deity در ژانر نقش آفرینی است که داستان گروهی از دانش‌ آموزان آکادمی نظامی را در دنیایی فانتزی دنبال می‌ کند که به‌ دلیل شروع جنگ در پادشاهی دلیان، سال‌ ها قبل از فارغ‌ التحصیلی عادی خود، به‌ طور ناگهانی به خدمت سربازی می‌ روند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Dark Deity در ژانر نقش آفرینی است که داستان گروهی از دانش‌ آموزان آکادمی نظامی را در دنیایی فانتزی دنبال می‌ کند که به‌ دلیل شروع جنگ در پادشاهی دلیان، سال‌ ها قبل از فارغ‌ التحصیلی عادی خود، به‌ طور ناگهانی به خدمت سربازی می‌ روند.

Dark Deity یک بازی ویدئویی در ژانر نقش آفرینی تاکتیکی است که توسط Sword & Axe LLC توسعه یافته و توسط Freedom Games منتشر شده است. این بازی در 15 ژوئن 2021 بر روی پلتفرم Steam برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی Dark Deity گروهی از دانش‌ آموزان آکادمی نظامی را در دنیایی فانتزی دنبال می‌ کند که به‌ دلیل شروع جنگ در پادشاهی، سال‌ ها قبل از فارغ‌ التحصیلی عادی خود، به‌ طور ناگهانی به خدمت سربازی می‌ روند. این بازی که به شدت از سری Fire Emblem الهام گرفته شده است، نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد.

دانلود بازی Dark Deity برای کامپیوتر

بازی در پادشاهی دلیان آغاز می شود، جایی که فرمانروا، پادشاه واریک، جنگی را آغاز کرده است که آماده نشده است. او تمام دانشجویان آکادمی نظامی بروکستد را به زور اجباری می کند، حتی اگر هنوز آماده فارغ التحصیلی نباشند. چهار دانش‌ آموز به نام‌ های ایروینگ، گاریک، مارن و آلدن از جمله افرادی هستند که استخدام شده‌ اند و درگیر جنگ می‌ شوند، و همچنین درگیر یک درگیری پنهان‌ تر شامل چهره‌ های بدجنس است که در جستجوی مصنوعات جادویی باستانی معروف به جنبه‌ های ابدی هستند، که هدف گیم‌ پلی آن نیز این است. یعنی اضافه کردن اصلاح کننده های منحصر به فرد به آمار کاراکترها.

دانلود بازی Dark Deity برای کامپیوتر

گیم پلی این بازی نقش آفرینی شامل حرکت واحدها در یک میدان نبرد مبتنی بر شبکه است. شخصیت ها از “سیستم مزیت” استفاده می کنند که در آن همه آنها چهار سلاح مختلف را حمل می کنند که نقاط ضعف مختلف دشمن را هدف قرار می دهد. این سلاح ها را می توان با استفاده از Class Tokens که برای بازی ضروری است ارتقا داد. سلاح ها دارای 4 سطح هستند که برای ارتقاء به قطعات کمیاب مختلف نیاز دارند. ارتقاء یک سلاح دو بار آن را به سطح بعدی منتقل می کند.

4 6

بازی از استفاده از حالت‌ های permadeath یا معمولی همانطور که در Fire Emblem دیده می‌ شود صرف نظر می‌ کند. وقتی شخصیت‌ ها در نبرد شکست می‌خورند، قابل بازی می‌ مانند، اما زخمی دائمی به دست می‌ آورند که به قیمت یک امتیاز آمار تصادفی برایشان تمام می‌ شود. همچنین بازیکنان را برای از دست دادن یک شخصیت به طور دائم تنبیه می کند، اما به بازیکنان اجازه می دهد اگر تصمیم گرفتند که مبادله ارزشش را دارد، به مبارزه ادامه دهند. با توجه به جریمه کمتر برای از دست دادن واحدها، سختی بازی متعادل و چالش برانگیز است. شخصیت‌ ها می‌ توانند مکالمات پشتیبانی داشته باشند که میل آنها را با شخصیت‌ های دیگر افزایش می‌ دهد، در مجموع سی شخصیت قابل بازی در این مجموعه وجود دارد.

این بازی کامپیوتر برای اولین بار توسط چیپ مور و دیلان تاکیاما طراحی شد که در دوران کالج به این مفهوم رسیدند. هدف توسعه دهندگان این بود که سبک گیم پلی یکپارچه سازی با سیستم عامل را با ظاهر مدرن به روز شده مطابقت دهند و هنر شخصیت های با وضوح بالا را به اسپریت های با وضوح پایین تر کاهش دهند. هم اکنون می توانید این بازی جذاب را به صورت رایگان از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید