logo.gamebato

دانلود بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time برای کامپیوتر

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در ژانر اکشن, ماجرایی و آرکید است که هشتمین قسمت از سری بازی های کرش باندیکوت را روایت می کند. داستان بازی کرش باندیکوت و خواهرش کوکو را دنبال می کند. که در تلاشی برای جلوگیری از تسلط دکتر نئو کورتکس و دکتر تروپی، ماسک‌ های کوانتومی قدرتمند را بازیابی می‌ کنند. آنها به طور غیر مستقیم توسط دشمن سابق خود دینگودیل و دوست قدیمی کراش، تاونا، کمک می‌ شوند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در ژانر اکشن, ماجرایی و آرکید است که هشتمین قسمت از سری بازی های کرش باندیکوت را روایت می کند. داستان بازی کرش باندیکوت و خواهرش کوکو را دنبال می کند. که در تلاشی برای جلوگیری از تسلط دکتر نئو کورتکس و دکتر تروپی، ماسک‌ های کوانتومی قدرتمند را بازیابی می‌ کنند. آنها به طور غیر مستقیم توسط دشمن سابق خود دینگودیل و دوست قدیمی کراش، تاونا، کمک می‌ شوند.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time یک بازی در سبک اکشن, ماجرایی و آرکید در سال 2020 است که توسط Toys for Bob توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این بازی در ابتدا برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و در سال 2021 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، نینتندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی هشتمین قسمت اصلی از سری کرش باندیکوت است و بازنویسی بازی‌ هایی که در ابتدا به دنبال Crash Bandicoot: Warped بودند. داستان بازی Crash Bandicoot و خواهرش Coco را دنبال می‌ کند که در تلاشی برای جلوگیری از تسلط دکتر نئو کورتکس و دکتر تروپی، ماسک‌ های کوانتومی قدرتمند را بازیابی می‌ کنند. آنها به طور غیر مستقیم توسط دشمن سابق خود دینگودیل و دوست قدیمی کراش، تاونا، کمک می‌ شوند.

دانلود بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time برای کامپیوتر
 

این بازی کامپیوتری گیم‌ پلی اصلی سری را حفظ می‌ کند و با استفاده از ماسک‌ های کوانتومی، عناصر جدیدی را اضافه می‌ کند که می‌ توانند سطوح را تغییر دهند و ابزارهایی را برای عبور یا غلبه بر موانع فراهم کنند. همچنین شامل حالت‌ های بازی اضافی برای بازپخش سطوح و توانایی کنترل پنج شخصیت است که سه تای آنها ( کورتکس، دینگودیل و تاونا ) دارای گیم‌ پلی و سطوح منحصر به فرد خود هستند. تیم سازنده در نظر داشت که این بازی ادامه مستقیمی از سه گانه اصلی در هر دو جنبه روایی و گیم پلی باشد و پس از مطالعه مکانیک سری و تعیین عناصر تازه برای افزودن به گیم پلی، Quantum Masks و شخصیت های قابل بازی اضافی را ایجاد کردند.

این بازی با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و از حفظ و اصلاح فرمول کلاسیک سری و همچنین اجرای مکانیک های جدید گیم پلی تمجید شد. کنترل ها، میزان محتوا و ارزش بازپخش، تصاویر بصری، موسیقی، صداگذاری و داستان نیز مورد ستایش قرار گرفتند. فیزیک، طراحی سطح و دشواری واکنش‌ های متفاوتی را به همراه داشت. از نظر تجاری، این بازی بالاترین درآمد ماه اول را برای عنوان Crash Bandicoot معاصر داشت، در برخی از مناطق در صدر جدول فروش قرار گرفت و نامزد چهار جایزه شد.

4 3

Crash Bandicoot 4: It’s About Time یک بازی پلتفرمی است که در آن بازیکن در درجه اول شخصیت اصلی کراش یا خواهرش کوکو را کنترل می‌ کند که وظیفه نجات جهان چندگانه از سلطه دکتر کورتکس و دکتر تروپی را دارند. سطوح بازی در امتداد یک نقشه خطی که به ده بخش تقسیم شده است، انجام می شود و هر کدام موضوع خاص خود را دارند. از این نقشه، بازیکن می‌ تواند در هر زمانی بین کنترل Crash یا Coco جابجا شود. بازی را می توان در دو سبک مختلف بازی کرد که می توان آنها را قبل از شروع یک بازی جدید انتخاب کرد و در هر زمان در منوی گزینه ها تغییر داد. سبک بازی پیش‌ فرض «مدرن» است که در آن بازیکن همیشه با مرگ شخصیت بازیکن به آخرین بازرسی باز می‌گردد. در سبک بازی دیگر، “Retro”، به بازیکن تعداد محدودی از زندگی داده می شود که تعداد بیشتری از آنها را می توان در سطوح جمع آوری کرد. اگر آخرین زندگی بازیکن از بین برود، سطح از ابتدا مجدداً راه اندازی می شود. نه دشواری بازی و نه پیشرفت پاداش تحت تأثیر سبک های مختلف بازی قرار نمی گیرد.

5 3

گیم‌ پلی از منظر سوم شخص اتفاق می‌ افتد، با برخی از بخش‌ هایی که شامل شخصیت بازیکن می‌ شود که به سمت دوربین می‌ دود یا به صورت اسکرول جانبی حرکت می‌کند. مانورهای اصلی کراش و کوکو شامل پریدن و پرش دوبل، حمله چرخشی، خزیدن، سر خوردن و کوبیدن روی زمین است. آنها همچنین می توانند آسیاب کنند، آویزان شوند و از روی ریل پرش کنند، و همچنین در امتداد دیوارهای تعیین شده اجرا شوند. طیف گسترده ای از جعبه ها در سراسر سطوح پراکنده هستند که عملکردهای مختلفی را انجام می دهند. جعبه ها به طور کلی حاوی میوه Wumpa هستند، که اگر 100 عدد در سبک بازی Retro جمع آوری شود، یک عمر اضافی می بخشد. جعبه های دیگر حاوی ماسک Aku Aku هستند که شخصیت بازیکن را از تماس با یک دشمن یا خطر محافظت می کند. جمع‌ آوری سه ماسک متوالی Aku Aku به شخصیت بازیکن شکست‌ ناپذیری موقتی در برابر همه خطرات می‌ دهد. در حالی که شکست ناپذیر، شخصیت بازیکن می تواند به طور خودکار دشمنان را بکشد و جعبه ها را در شعاع خاصی بشکند. در هر سطح یک منطقه “پاداش” وجود دارد که از طریق یک پلتفرم با علامت سوال زرد قابل دسترسی است. هر قسمت Bonus از یک دنباله پازل اسکرول جانبی کوتاه تشکیل شده است که در آن بازیکن باید تمام جعبه های داخل منطقه را بشکند. در ادامه با دانلود رایگان این بازی با وب سایت گیمباتو همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید