logo.gamebato

دانلود بازی There is no game : Wrong dimension برای کامپیوتر

There is No Game: Wrong Dimension یک بازی در ژانر ماجراجویی و پازلی است که باید با استفاده از سرنخ های کلامی و غیر کلامی به حل آن بپردازید. با حل معماهای هر مرحله باید به دنیال خروج از جعبه ای باشید که در آن گیر افتاده اید.
امتیاز:
3.9/5
There is No Game: Wrong Dimension یک بازی در ژانر ماجراجویی و پازلی است که باید با استفاده از سرنخ های کلامی و غیر کلامی به حل آن بپردازید. با حل معماهای هر مرحله باید به دنیال خروج از جعبه ای باشید که در آن گیر افتاده اید.

There is No Game: Wrong Dimension یک بازی کامپیوتری در ژانر ماجراجویی, پازلی است که در سال ۲۰۲۰ توسط شرکت فرانسوی Draw Me A Pixel توسعه یافته و در ۶ اوت ۲۰۲۰ برای پلتفرم ویندوز منتشر شد. این بازی پازل نقطه و کلیک است که دارای یک سیستم اشاره، و سرنخ های کلامی و غیر کلامی برای حل پازل است. در این بازی باید مینی گیم های جذاب را حل کرده و به مراحل بعدی بروید, معماها را یکی پس از دیگری به انجام رسانده و خود را از جعبه هایی که درون آن گرفتار هستید نجات دهید.

3 26

پس از شروع این بازی ماجراجویی، یک صدا سعی می‌ کند تا کاربر را از بازی منصرف کند و فعالانه آن را متوقف کند، اگرچه هرگز به صراحت دلیل آن را بیان نمی‌ کند. هنگامی که کاربر در اطراف موانع ایجاد شده توسط بازی فعالیت می کند، پس از شروع بازی یک شکاف ابعادی و یک ناهنجاری نرم افزاری ایجاد می کند که خود را “آقای گلیچ” می نامد.  پس از اتمام بازی دوم، آقای گلیچ ظاهر می شود و بازی و کاربر را با تغییر دادن The Legend Of The Secret در یک بازی کلیکی رایگان و پر از جعبه های غارت به دام می اندازد. پس از تکمیل آن، بازی و کاربر به اعتبارات پایانی منتقل می شوند، جایی که آقای گلیچ به دام افتاده است. پس از انتشار، آقای گلیچ به بازی خیانت می کند، اما به طور تصادفی GiGi را منتشر می کند: GiGi (مخفف «Global Gameplay») شریک بازی و جزء اصلی گیم پلی بازی بود تا زمانی که سازنده تصمیم گرفت این دو را از هم جدا کند.

5 26

پورتال به صفحه عنوان بازی اصلی باز می گردد، اما GiGi در هیچ کجا یافت نمی شود – پریشان و دلشکسته، بازی کاربر را تشویق می کند که بازی را ترک کند. هنگامی که کاربر امتناع می کند، با عصبانیت، وانمود می کند که فایل ذخیره شده را حذف می کند. هنگامی که کاربر باعث انتشار حافظه می شود، بازی و کاربر از پورتال دیگری عبور می کنند و به تلفن همراهی می رسند که متعلق به توسعه دهنده اصلی بازی، The Creator (خود کامیسوتو) است. آنها GiGi را در داخل پیدا کردند، او توضیح می دهد که وقتی The Creator پول توسعه را تمام کرد، تصمیم گرفت بازی را در قفسه بگذارد و GiGi را برای یک بازی موبایل مبتنی بر GPS، شبیه به Ingress، تغییر کاربری داد. حذف GiGi به نوبه خود باعث ایجاد آقای گلیچ شد. پس از برقراری تماس با The Creator، GiGi متوجه می‌شود که آقای گلیچ به دنیا رفته و باعث ایجاد اختلال در فناوری در سراسر جهان شده است. در تلاش برای تعمیر بازی، The Creator تصمیم می گیرد او را دوباره با GiGi ادغام کند. با کمک کاربر، آقای گلیچ را به اندازه‌ ای نگه می‌ دارند که The Creator موفق شود و GiGi و Game دوباره به یک بازی کاربردی تبدیل می‌شوند.

4 26

GiGi به گیم پیشنهاد می‌ کند تا بالاخره به کاربر اجازه بازی بدهد، اما گیم اصرار دارد که چون آقای گلیچ همچنان یک تهدید است، و به کاربر این امکان را می‌ دهد که بین بازی کردن یا حذف آن یکی را انتخاب کند. اگر کاربر بازی را انتخاب کند، بازی بوت می‌شود، بلافاصله خراب می‌ شود و آقای گلیچ دوباره ظاهر می‌ شود. اگر کاربر تصمیم به حذف بازی داشته باشد، بازی به طور چشمگیری حذف می شود به طوری که کاربر او را با GiGi تنها می گذارد. با این حال، پس از دریافت یک پیام فوری در مورد یک “جاسوس”، بازی به زودی متوجه می شود که کاربر همچنان آنها را تماشا می کند، اگرچه قادر به تعامل نیست. در ادامه برای دانلود رایگان این بازی با وب سایت گیمباتو همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید