logo.gamebato

دانلود بازی Ender Lilies Quietus of the Knights برای کامپیوتر

بازی ENDER LILIES: Quietus of the Knights در سبک اکشن, نقش آفرینی و دوبعدی است. بازی با داستان باریدن بارانی شروع می شود که همه موجودات را به زامبی ها و موجودات عجیب و غریب تبدیل می کند. در بازی انقراض نیلوفرها گیمر نقش قهرمان بازی یعنی لیلی را بر عهده می گیرد و باید تلاش کند دنیا را از شر این موجودات خونخوار و خطرناک نجات دهد.
امتیاز:
3.9/5
بازی ENDER LILIES: Quietus of the Knights در سبک اکشن, نقش آفرینی و دوبعدی است. بازی با داستان باریدن بارانی شروع می شود که همه موجودات را به زامبی ها و موجودات عجیب و غریب تبدیل می کند. در بازی انقراض نیلوفرها گیمر نقش قهرمان بازی یعنی لیلی را بر عهده می گیرد و باید تلاش کند دنیا را از شر این موجودات خونخوار و خطرناک نجات دهد.

Ender Lilies: Quietus of the Knights[a] یک بازی ویدئویی در ژانر اکشن, ماجراجویی است که توسط Adglobe و Live Wire توسعه یافته و توسط Binary Haze Interactive منتشر شده است که شامل یک افسانه فانتزی تاریک Metroidvania است. داستان بازی در مورد قهرمان داستان به نام لیلی است، آخرین کاهن بازمانده در سرزمینی ویران شده توسط باران بی پایان و ظالمانه که موجودات زنده را دیوانه و زامبی می کند و آنها را به مردگانی تبدیل می کند و در عین حال جاودانگی می بخشد. لیلی که در کلیسایی بیدار می شود و هیچ خاطره ای از رویداد های اخیر ندارد، به کاوش فراتر از امنیت پناهگاه برای یافتن منبع باران روی می آورد. در طول راه، لیلی می تواند ارواح مردگان پاک شده را برای محافظت از او احضار کند.

5

بازی ماجراجویی انقراض نیلوفرها پس از اینکه بلایت کل پادشاهی Land’s End را نابود کرد و همه ساکنان آن را به Blighted تبدیل کرد آغاز می شود. شخصیت اصلی و بازیکن لیلی، آخرین بازمانده از کاهنان سفید است که توانایی پاکسازی ارواح از فساد را دارد. لیلی در سفرش با روح ارواح پاک شده از بلایت همراه می شود. او توسط روح یک شوالیه که با کشیش سفید قبلی سوگند وفاداری یاد کرده بود، استقبال می کند، که توانست روح شوالیه وفادار را برای محافظت از لیلی به او ببندد، زیرا او کاملاً جوان و بی دفاع است. شوالیه کمک خواهد کرد تا از طریق پادشاهی بلا حرکت کند، راه را بیابد و خاطرات را با هم به یاد بیاورد، و مهمتر از همه، برای کشیش جوان بجنگد.

8

Ender Lilies از گیم پلی 2 بعدی اسکرول جانبی استفاده می کند. گیمر کنترل لیلی را از منظر سوم شخص به عهده می گیرد. عنوان سنگینی برای مبارزه، حل پازل و جمع آوری آیتم در یک پادشاهی گمشده است که بازیکن باید با پیشرفت بازی، رمز و راز آن را کشف کند.

لیلی به جای استفاده از سلاح، روح شوالیه‌ های مرده‌ ای را که روح‌ های سپاسگزارشان در تلاشش به او می‌ پیوندند، تطهیر می‌ کند. به صورت انجام مبارزه برای او. بازیکن با روحیه یک شمشیرزن شروع می کند، که می تواند ضربات شمشیر سریع را در اطراف یک زمین کوچک، هم در بالا و هم در زیر ، از بین ببرد. شکست دادن دشمنان امتیاز تجربه بازیکن را به دست می آورد. حریفان خاص می توانند با کشف و شکست دادن آنها، کارنامه بازیکن را گسترش دهند، و بر اساس حمله انتخابی خود، توانایی های جدید را به آنها بدهند. در این مبارزه، بازیکن سه روح مختلف را تجهیز می کند که هر یک از نظر توانایی منحصر به فرد هستند. پخش کننده را می توان به دو بارگیری مختلف مجهز کرد و می تواند به طور یکپارچه بین آنها جابجا شود. با این حال، مهارت‌ ها نامحدود نیستند و زمانی که آنها تمام می‌ شوند، بازیکن باید یک گل قرمز یا مکانی برای استراحت پیدا کند.

7

در این بازی کامپیوتر بازیکنان می توانند مهارت های خود را با آثاری که در سرتاسر جهان پراکنده شده اند، هم افزایی کنند. برای تجهیز آثار بیشتر، بازیکنان باید Chains of Sorcery را پیدا کنند. چندین ارتقاء دیگر وجود دارد که بازیکنان ممکن است در سرتاسر جهان پیدا کنند، اما برای تقویت مهارت‌ های آن‌ ها به بلایت‌ ها نیاز است که آنها را قوی‌ تر می‌ کند. مهارت اصلی حمله، که توسط شوالیه آمبرال هدایت می شود، از روح های باستانی استفاده می کند،  که مواد کمیاب هستند که در مرحله آلفا قابل جمع آوری نیستند. انجام برخی مینی گیم ها حداکثر امتیاز سلامت را افزایش می دهد. بازیکن می تواند از قدرت دعا برای بازگرداندن سلامتی خود استفاده کند و فقط می تواند سه بار قبل از نیاز به استراحت دعا کند. گل های سفید یک دعا را باز می گرداند. برای ارتقای قدرت دعاهای لیلی، بازیکنان باید کشیش های سفیدپوست را پیدا کنند. در ادامه با دانلود رایگان این بازی از وب سایت گیمباتو با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید