logo.gamebato

دانلود بازی Mass Effect Legendary Edition برای کامپیوتر

بازی Mass Effect Legendary Edition در ژانر اکشن, نقش آفرینی و تلفیقی از شوتر سوم شخص با عناصر نقش آفرینی است. داستان بازی در سال 2183 میلادی اتفاق می افتد. در این بازی گیمر نقش فرمانده شپرد را بر عهده دارد و باید با سفینه فضایی در کهکشان راه شیری به دنبال اکتشافات جدیدی باشد. شپرد برای نجات بشریت باید با Saren خیانتکار و ارتش مرگبارش مبارزه کند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Mass Effect Legendary Edition در ژانر اکشن, نقش آفرینی و تلفیقی از شوتر سوم شخص با عناصر نقش آفرینی است. داستان بازی در سال 2183 میلادی اتفاق می افتد. در این بازی گیمر نقش فرمانده شپرد را بر عهده دارد و باید با سفینه فضایی در کهکشان راه شیری به دنبال اکتشافات جدیدی باشد. شپرد برای نجات بشریت باید با Saren خیانتکار و ارتش مرگبارش مبارزه کند.

Mass Effect Legendary Edition مجموعه ای از بازی های ویدئویی در ژانر اکشن, نقش آفرینی می باشد که جزو سه گانه Mass Effect به شمار می آید, این بازی توسط BioWare توسعه یافته و توسط Electronic Arts منتشر شده است. هر سه نسخه بازی با پیشرفت‌ های بصری، پیشرفت‌ های فنی و تنظیمات گیم‌ پلی بازسازی شدند. بازی Mass Effect، اولین بازی از این سه گانه، ارتقا های گسترده تری نسبت به همتایان خود دریافت کرد، به ویژه در زمینه گرافیک، مکانیک جنگی، جابجایی وسیله نقلیه و زمان بارگذاری.

9 13

توسعه نسخه افسانه ای در سال 2019 با مدیریت مک والترز آغاز شد که قبلاً به عنوان نویسنده اصلی Mass Effect 2 و Mass Effect 3 فعالیت می کرد. BioWare تصمیم گرفت برای حفظ نسخه اصلی پروژه را به عنوان یک ریمستر و در مقابل بازسازی قرار دهد. تجربه سه گانه مجموعه در 7 نوامبر 2020 اعلام شد و در 14 مه 2021 برای مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شد. این نسخه از بازی اکشن میس افکت در بریتانیا پرفروش‌ ترین بازی در طول هفته انتشارش بود که بیشتر به دلیل فروش دیجیتالی بود. همچنین در طول هفته انتشار، نسخه رایانه شخصی بازی بیش از 59000 بازیکن همزمان در Steam داشت که بالاترین تعداد بازیکنان همزمان تا به امروز برای عنوان BioWare بود.

دانلود بازی Mass Effect Legendary Edition برای PC
 

این مجموعه همچنین شامل تقریباً تمام محتوای قابل دانلود تک نفره (DLC) است که در ابتدا برای هر بازی منتشر شده بود، مانند سلاح های تبلیغاتی، زره ها و بسته ها. نقش فرمانده شپرد، یک سرباز انسانی نخبه که باید جامعه کهکشانی را در برابر یک نژاد ماشینی بسیار پیشرفته از کشتی‌ های ستاره‌ ای مصنوعی-آلی معروف به Reaper متحد کند. شپرد یک شخصیت قابل تنظیم است که جنسیت، ظاهر، سابقه نظامی، آموزش رزمی و نام کوچک آن توسط بازیکن تعیین می شود. در طول هر بازی، بازیکن انتخاب‌ هایی را انجام می‌ دهد که می‌ تواند به طرق مختلف بر داستان تأثیر بگذارد، از جمله پیامدهایی که می‌ توانند از طریق سه‌ گانه به پیش ببرند.

هر سه عنوان برای Legendary Edition بازسازی شدند که شامل بافت های به روز شده، سایه زن ها، مدل ها، جلوه ها و ویژگی های فنی می شود. بازی‌ ها همچنین در وضوح‌ شفاف تر و فریم‌ های بالاتر نسبت به همتایان اصلی خود اجرا می‌ شوند. این مجموعه به بازیکنان اجازه می‌ دهد تا هر سه عنوان را از یک منو و یک شخصیت‌ ساز جهانی که شامل گزینه‌ های سفارشی‌ سازی برای هر سه بازی است، شروع کنند. مدل پیش‌ فرض Commander Shepard از Mass Effect 3 که قبلاً در قسمت‌ های قبلی در دسترس نبود، اکنون در سه‌ گانه قابل استفاده است. ورودی‌ های دوم و سوم دارای گیم‌ پلی مشابه با نسخه‌ های اصلی خود هستند، اما برخی تنظیمات را دریافت کرده‌ اند، مانند متعادل‌ سازی مجدد سیستم “آمادگی کهکشانی” از Mass Effect 3. همچنین برای هر بازی حالت عکسی جدید است که به بازیکنان اجازه می‌ دهد تا اسکرین‌ شات‌ های قابل تنظیم درون بازی بگیرند.

دانلود بازی Mass Effect Legendary Edition برای PC
 

اولین سری بازی کامپیوتری Mass Effect ارتقاهای گسترده تری نسبت به همتایان خود دریافت کرده است. این بازی شامل به‌ روزرسانی‌ های بصری اضافی، مانند افزودن افکت‌ های دود و نور حجمی به سطوح خاص و اسکای‌ باکس‌ های اصلاح‌ شده است. مبارزات در تلاشی برای احساس سازگاری بیشتر با دنباله‌ ها، از جمله دستیار هدف بهبود یافته با قفل های بازی، دکمه‌ ی غوغا اختصاصی، سلاح‌ های متعادل‌ شده، و هوش مصنوعی دشمن و جوخه باهوش‌ تر به‌روزرسانی شده است. برخی از رویارویی‌ های رئیس به منظور احساس ناامیدی کمتر، تنظیماتی را دریافت کرده‌اند، مانند سطوح گسترده‌ تر و ذخیره خودکار مکرر. Mako که یک وسیله نقلیه تمام زمینی است که عمدتاً توسط بازیکن برای پیمایش استفاده می شود، افزایش سرعت و فیزیک به روز شده را دریافت کرده است. هم اکنون می توانید لینک دانلود رایگان این بازی را از سایت گیمباتو دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید