logo.gamebato

دانلود بازی Call of duty: warzone برای کامپیوتر

بازی Call of Duty: Warzone در ژانر جنگی و اکشن است که در دو حالت اصلی جریان دارد: بتل رویال و Plunder . حالت بتل رویال هم به صورت انفرادی و هم گروهی قابل بازی است و حالت Plunder در واقع مسابقه‌ ای برای به‌دست آوردن هر چه بیشتر پول است.
امتیاز:
3.9/5
بازی Call of Duty: Warzone در ژانر جنگی و اکشن است که در دو حالت اصلی جریان دارد: بتل رویال و Plunder . حالت بتل رویال هم به صورت انفرادی و هم گروهی قابل بازی است و حالت Plunder در واقع مسابقه‌ ای برای به‌دست آوردن هر چه بیشتر پول است.

Call of Duty: Warzone یک بازی در ژانر اکشن, جنگی است که در 10 مارس 2020 برای پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. Warzone امکان مبارزه چند نفره آنلاین را بین 150 بازیکن فراهم می کند، اگرچه برخی از حالت های بازی با زمان محدود از 200 بازیکن پشتیبانی می کنند. بازی وارزون به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد و نقشه ها مورد تحسین خاصی قرار گرفتند. در آوریل 2021، Activision اعلام کرد که Warzone از 100 میلیون بازیکن فعال گذشته است.

دانلود بازی CALL OF DUTY: WARZONE برای پی سی

این بازی دارای دو حالت اصلی است: بتل رویال و Plunder. بازی کامپیوتری وارزون یک سیستم ارز درون بازی جدید را معرفی می کند که می تواند در “ایستگاه های خرید” در داخل و اطراف نقشه استفاده شود. افت های “Loadout” نمونه ای از مواردی است که می توان پول نقد را برای دسترسی محدود به کلاس های سفارشی بازیکنان معامله کرد. بازیکنان همچنین ممکن است از پول نقد برای خرید مواردی مانند “killstreaks” و ماسک های گاز استفاده کنند. پول نقد را می توان با غارت ساختمان ها و کشتن بازیکنانی که دارای پول نقد هستند پیدا کرد. در زمان راه اندازی، Warzone فقط Trios را پیشنهاد داد که ظرفیت تیمی سه بازیکن را داشت. با این حال، در به‌ روزرسانی‌ های رایگان محتوای پس از عرضه، Solos، Duos و Quads همگی به بازی اضافه شده‌ اند.

دانلود بازی CALL OF DUTY: WARZONE برای پی سی

حالت بتل رویال شبیه به دیگر عناوین این سبک است که در آن بازیکنان در یک نقشه به طور مداوم در حال کوچک شدن به رقابت می پردازند تا آخرین بازیکن باقی مانده باشند. بازیکنان روی نقشه بازی بزرگی با چتر نجات می افتند و در آنجا با بازیکنان دیگر روبرو می شوند. با پیشرفت بازی و حذف بازیکنان، منطقه قابل بازی کوچکتر می شود و بازیکنان باقی مانده را مجبور به ورود به فضاهای تنگ تر می کند. در Warzone، مناطق غیرقابل بازی با گاز زرد رنگی آلوده می‌ شوند که سلامتی را از بین می‌ برد و اگر بازیکن به منطقه قابل بازی بازنگردد، در نهایت می‌ کشد. برخلاف دیگر عناوین، Warzone تاکید بیشتری بر وسایل نقلیه و مکانیک ارز درون بازی جدید دارد. چتر بازی بدون محدودیت است و بازیکن مجاز است چتر خود را به تعداد نامحدود در هوا باز کند و پرواز کند.

10 9

مرگ شخصیت در بتل رویال لزوماً مانند سایر عناوین به معنای شکست بازیکن نیست. در عوض، این حالت مکانیک respawn را ارائه می‌ کند که بازیکنان می‌ توانند به طرق مختلف از آن بهره ببرند. بازیکنانی که کشته می‌ شوند به «گولاگ» منتقل می‌ شوند، جایی که با یک بازیکن شکست‌ خورده دیگر درگیر نبرد تن به تن می‌ شوند و به هر دو بازیکن سلاح یکسانی داده می‌ شود. بازیکنان فقط پس از اولین مرگ خود در یک مسابقه می توانند وارد گولاگ شوند. برنده این مبارزه دوباره وارد بازی می شود. سایر روش‌ های ریسپون با استفاده از سیستم ارز درون بازی در دسترس هستند. اگر مکانیک گولاگ دوباره احیا نشود، بازیکنان می‌ توانند از ارز درون بازی برای خرید نشانه‌های respawn برای بازیکنان دیگر استفاده کنند. هم اینک می توانید لینک دانلود رایگان این بازی را از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

دانلود بازی CALL OF DUTY: WARZONE برای پی سی

دیدگاه‌ خود را بنویسید