logo.gamebato

دانلود بازی Desperados 3 برای کامپیوتر

بازی Desperados III در ژانر استراتژیک و اکشن است که داستان بازی به بررسی قهرمان این سری، جان کوپر می‌پردازد. این بازی در غرب وحشی در دهه 1870 اتفاق می افتد و دارای مکان های مختلفی از جمله کلرادو، لوئیزیانا و مکزیک است. این بازی چندین عنصر را از فیلم وسترن ایتالیایی روزی روزگاری در غرب وام گرفته است.
امتیاز:
3.9/5
بازی Desperados III در ژانر استراتژیک و اکشن است که داستان بازی به بررسی قهرمان این سری، جان کوپر می‌پردازد. این بازی در غرب وحشی در دهه 1870 اتفاق می افتد و دارای مکان های مختلفی از جمله کلرادو، لوئیزیانا و مکزیک است. این بازی چندین عنصر را از فیلم وسترن ایتالیایی روزی روزگاری در غرب وام گرفته است.

Desperados III یک بازی در ژانر استراتژیک و اکشن  است که توسط Mimimi Games توسعه یافته و توسط THQ Nordic منتشر شده است. این جدیدترین قسمت از سری بازی های Desperados در سال 2007 است و برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، MacOS، لینوکس منتشر شد.

13

Desperados III یک بازی ویدئویی مخفیانه تاکتیکی است که در آن بازیکنان باید هنگام حرکت در نقشه های وسیع، اهداف خاصی را پاک کنند. بازیکنان می‌ توانند خمیده شوند و در بوته‌ ها پنهان شوند تا از دید دشمنان خود را مخفی کنند. اگر بازیکن توسط آن گرفتار شود، مخروط شروع به پر شدن زرد می کند و به بازیکن می رسد، قرمز می شود و دشمن از موقعیت بازیکن آگاه می شود. حرکت در نقشه بدون هشدار به دشمنان امکان پذیر است.

بازیکنان می توانند دشمنان را بی صدا ترور کنند یا محیطی را به عنوان مرگ تصادفی بکشند. انجام ماموریت ها بدون کشتن کسی، با ناک اوت کردن و بستن دشمنان با طناب امکان پذیر است. اجساد دشمنان مرده یا ناتوان را می توان در داخل بوته ها، خانه ها و حتی داخل چاه ها پنهان کرد. اگر آن اجساد توسط گشت زنی دشمنان پیدا شوند، زنگ خطری را ایجاد می کنند که خواستار تقویت و پشتیبانی است.

9 11

در بازی استراتژیک DESPERADOS 3 برای افزودن یک لایه استراتژی اضافی، بازیکنان می توانند از “حالت نمایش” برای توقف موقت بازی، هماهنگ کردن اقدامات تیم استفاده کنند. در حالت نمایش، بازیکنان می توانند دستوراتی را برای هر یک از شخصیت های مهمان صادر کنند. پس از اتمام، بازیکن می تواند دکمه “اجرا” را فشار دهد، و کاراکترها از دستورات صادر شده توسط بازیکن به طور همزمان استفاده کنند. پخش کننده همچنین می تواند هر فرمان را به طور جداگانه با کلیدهای میانبر خاص صادر کند.

این بازی کامپیوتری دارای پنج شخصیت قابل بازی است که هر کدام ویژگی‌ های خاص خود را دارند و به سلاح‌ ها و توانایی‌ های منحصر به‌ فردی دسترسی دارند:

کاراکتر کوپر: او می تواند سکه ها را برای ایجاد سر و صدا و پرت کردن حواس دشمنان، پرتاب کند و همچنین می تواند چاقوی خود را برای کشتن دشمنان از فاصله متوسط ​​پرتاب کند.

12 1

مک کوی: او می تواند از بانداژ برای درمان خود یا متحدانش استفاده کند. او می تواند کیف خود را روی زمین پرتاب کند که اگر مخروط دید دشمنان گرفتار آنها شود، آنها را جذب می کند. اگر دشمن به کیسه برسد و بخواهد کیسه را باز کند، پودر داخل آن منفجر می شود و به طور موقت قربانی را کور می کند.

8 14

هکتور: او تنها شخصیتی است که می تواند به تنهایی کت های بلند را از بین ببرد. او می تواند یک تله خرس عظیم را روی زمین مسلح کند که هر دشمنی را که به آن پا بگذارد را می کشد.

10 8

کیت: او می‌تواند از لباس‌ های مبدل استفاده کند و با هم ترکیب شود تا حواس دشمنان را پرت کند، اگرچه کت‌ های بلند و سگ‌ ها آن را می‌ بینند و حمله می‌ کنند. او همچنین می‌ تواند شیشه‌ های عطر را به سمت حریفان نابینای موقت پرتاب کند و مخروط‌ های بینایی آنها را به شدت کاهش دهد.

7 16

ایزابل: او می تواند از دارت برای اتصال دو دشمن استفاده کند و هر تعاملی را تحت تأثیر قرار دهد. به عنوان مثال، اگر یکی کشته شود، دیگری نیز کشته خواهد شد. هم اکنون می توانید لینک دانلود رایگان این بازی جذاب را از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

15

دیدگاه‌ خود را بنویسید