logo.gamebato

دانلود بازی Hardspace: Shipbreaker برای کامپیوتر

بازی Hardspace: Shipbreaker در ژانر اکشن, شبیه سازی و فضایی می باشد که از دید اول شخص روایت می شود. در بازی، بازیکن کنترل یک کشتی‌ شکن که توسط Lynx Corporation کار می‌ کند، را به عهده می‌گیرد. بازیکن باید در ازای دریافت اعتبار، مواد مفید را در سفینه های فضایی متروکه نجات دهد تا بدهی هنگفتی را که شخصیت بازیکن به Lynx دارد پرداخت کند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Hardspace: Shipbreaker در ژانر اکشن, شبیه سازی و فضایی می باشد که از دید اول شخص روایت می شود. در بازی، بازیکن کنترل یک کشتی‌ شکن که توسط Lynx Corporation کار می‌ کند، را به عهده می‌گیرد. بازیکن باید در ازای دریافت اعتبار، مواد مفید را در سفینه های فضایی متروکه نجات دهد تا بدهی هنگفتی را که شخصیت بازیکن به Lynx دارد پرداخت کند.

Hardspace: Shipbreaker یک بازی ویدئویی در ژانر اکشن و ماجراجویی است که توسط Blackbird Interactive توسعه یافته و توسط Focus Entertainment منتشر شده است. در این بازی که ترکیبی از عناصر بازی های شبیه سازی و ماجراجویی است، بازیکن فضاپیمای متروکه را در جستجوی مواد مفید کاوش و از بین می برد و در عین حال به مسائل مربوط به روابط کار در کارفرمای خود می پردازد. این بازی در ماه می 2020 برای ویندوز منتشر شد. این بازی اکشن پس از انتشار عموماً نقدهای مثبتی دریافت کرد.

1 12

Hardspace: Shipbreaker یک بازی شبیه سازی است که از دید اول شخص روایت می شود. در بازی، بازیکن کنترل یک کشتی‌ شکن که توسط Lynx Corporation کار می‌ کند، را به عهده می‌گیرد. بازیکن باید در ازای دریافت اعتبار، مواد مفید را در سفینه های فضایی متروکه نجات دهد تا بدهی هنگفتی را که شخصیت بازیکن به Lynx دارد پرداخت کند. این پخش کننده به گجت های مختلفی مجهز شده است. آن‌ ها می‌ توانند از ابزاری برای کشیدن خود به سمت اجسام بزرگ یا برداشتن وسایل کوچک استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از یک برش لیزری برای برش دادن ساختار کلید یا جدا کردن اجسام بزرگ استفاده کنند. همچنین می توان از اسکنر برای شناسایی خطرات احتمالی استفاده کرد. کشتی های ارائه شده در بازی هر یک دارای خطرات بالقوه ای است که می تواند بازیکن را بکشد. به عنوان مثال، بازیکنان ممکن است به طور تصادفی سیم های الکتریکی یا لوله های خنک کننده را قطع کنند و در نتیجه انفجاری بزرگ ایجاد شود. آنها همچنین ممکن است باعث کاهش فشار کنترل نشده شوند، که باعث می شود بازیکن، در کنار تمام اشیاء و آیتم های یک اتاق، از کشتی خارج شود.

یکی از با ارزش ترین آیتم های بازی کامپیوتری هارداسپیس: کشتی شکن, راکتور کشتی است. هنگامی که از محفظه مایع خنک کننده خود بیرون کشیده می شود، بازیکنان باید آن را در اسرع وقت به محل سپرده بیاورند، در غیر این صورت ذوب می شود و باعث انفجار بزرگی می شود. همانطور که بازیکنان کشتی را کشف می کنند، آنها همچنین باید منابع خود را مانند اکسیژن و سوخت رانشگر را مدیریت کنند. همه مأموریت‌ ها زمان‌ بندی شده هستند، هرچند استودیو متعاقباً حالت Open Shift را معرفی کرد که محدودیت زمانی را حذف می‌کند.

9 8

با هر عملیات موفقیت آمیز، به بازیکنان ژتون های Lynx داده می شود که می توان از آنها برای ارتقا و تعمیر ابزارهای بازیکن در قسمت سکونت شخصی استفاده کرد. قسمت سکونت جایی است که بازیکنان کشتی ها را انتخاب می کنند. با تکمیل سفارش‌ های کاری، بازیکنان رتبه‌ های گواهی را به دست می‌ آورند، که به آنها امکان می‌ دهد قفل ابزارهای جدید را باز کنند و به ماموریت‌ های بزرگتر و چالش برانگیزتر دسترسی داشته باشند. چالش های رقابتی هفتگی در آگوست 2020 به بازی اضافه شد.

داستان بازی در اوایل قرن بیست و چهارم اتفاق می افتد، بشریت منظومه شمسی را مستعمره کرده است و زمین با مسائل مختلفی مانند ناآرامی‌ های مدنی، کمبود مواد غذایی و تغییرات آب و هوایی گرفتار شده است. شخصیت بازیکن، که ناامید از ترک زمین و نقل مکان به مستعمرات دیگر است، قراردادی استثمارگرانه را با شرکت Lynx امضا کرد تا به یکی از کشتی‌ شکن‌ های آن تبدیل شود که مسئول نجات فضاپیما های رها شده در جستجوی مواد مفید هستند. پس از امضای قراردادها، شخصیت بازیکن به مالکیت رسمی Lynx تبدیل می شود. هنگامی که آنها در محل کار می میرند، سیاهگوش، که همچنین دارای دنباله DNA شخصیت است، می تواند بازیکن را بازسازی کند و آنها را به کار بازگرداند. اگر به این سبک از بازی ها علاقمند هستید, به هیچ وجه دانلود این بازی جذاب را از وب سایت گیمباتو به صورت رایگان از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید