logo.gamebato

دانلود بازی Elden Ring برای کامپیوتر

دانلود بازی Elden Ring برای کامپیوتر – الدن رینگ یک بازی نقش آفرینی یا سبک نامفهوم سولزلایک است که روایتگر الدن رینگ منصرف شده توسط 5 الدن لرد است و فردی به نام Tarnished برای تصرف و متحد کردن آنها با تمامی لردها می جنگد.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Elden Ring برای کامپیوتر – الدن رینگ یک بازی نقش آفرینی یا سبک نامفهوم سولزلایک است که روایتگر الدن رینگ منصرف شده توسط 5 الدن لرد است و فردی به نام Tarnished برای تصرف و متحد کردن آنها با تمامی لردها می جنگد.

دانلود بازی Elden Ring برای کامپیوتر و ویندوز

Elden Ring یک بازی کامپیوتری با سبک سولزلایک است که کمتر کسی می تواند به درستی این سبک از بازی ها را درک کند. این بازی توسط استودیوی ژاپنی فرام سافتور توسعه یافته و روایتگر داستان سرزمین لندز بیتوین است که توسط ملکه ماریکا اداره می شد. فرام سافتور برای اولین بار این سبک از بازی ها را کشف کرده بود. الدن رینگ هم به عنوان یک منبع مهم به چندین قسمت تقسیم شده که هر بخش توسط یک الدن لرد اداره می شود و اکنون شخصی به نام ترنشید فراخوانده می شود تا دوباره الدن رینگ را متحد کند و بر آن فرمانروایی کند. بازیکن در این بازی کنترل Tarnished را بر عهده دارد تا آن را به فرمانروایی کل سرزمین لندز برساند. در اینجا یکی دیگر از آر پی جی های حماسی و ترسناک توسط فرام سافتور، تیمی که توسعه دهنده Dark Souls و Bloodborne است ساخته می شود. 

12

 

اکنون Transhide سرزمین لندز را در هم شکسته و گروهای بسیاری را برای به دست آوردن موقعیت به رقابت درگیر کرده است. او با جانوران و رئیس های مختلف می جنگد. اگر بگوییم که این بازی هم مثل نسخه های بازی های قبلی فرام سافتوار است، اشتباه گفته ایم. نه تنها نسبت به بازی های قبلی خلاقانه تر و جذابتر ساخته شده، بلکه هرگز به این بزرگی نبوده است.

مانند سایر بازی‌های FromSoftware، هضم داستان کلی در اولین بازی دشوار است، به خصوص به این دلیل که هیچ مجله درون بازی وجود ندارد که شما را در مورد رویدادها، شخصیت‌ها یا اصطلاحات منحصربه‌فردی که طی ده‌ها ساعت با آن مواجه می‌شوید، مطلع کند. Elden Ring یک بازی جهان باز است که بازیکن می تواند آزادانه در محیط بازی کاوش کند. هر چه شما جلوتر می روید، نقشه بازتر می شود و فضا برای کاوش در محیط بازی به وجود می آید. فراموش نکنید که شما در طول بازی با رقبای سیستماتیک می جنگید که نفس شما را از بین می برند و ممکن است از ادامه مبارزه ناامید شوید.

8 8

 

Elden Ring از دستاوردهای برجسته علم نرم افزاری در طراحی جهانی است – حماسه ای در مقیاس و دامنه. اما چیزی که آن را خاص می کند این نیست که چقدر از نظر بصری خیره کننده است، یا اینکه محیط بازی آن گسترده، مملو از جزئیات و پر از امکانات است. در واقع این است، که چگونه استودیو اصول طراحی باطنی خود را برای ارائه تجربه ای جدید، زیبا و منحصر به فرد با نرم افزار اعمال کرده است. ستون های اصلی بازی بر اساس همان پایه های اکشن و نقش آفرینی قوی بازی های قبلی ساخته شده اند و در عین حال آزادی بیشتری را برای کاوش نسبت به قبل ارائه می دهند.

 

هنگامی که بازی را شروع می کنید، جهان توسط پنج لرد الدن اداره می شود که هر کدام دارای قسمتی از Elden Ring هستند. در طول بازی شما هیچ نقشه کوچکی را مشاهده نمی کنید تا زمانی که آیتمی را پیدا کنید و نقشه آن منطقه را به شما نشان دهد. شما تنها یک قطب نما را به طور ثابت دارید که مسیرهای اصلی را به شما نشان می دهد. گیم پلی Elden Ring برای کسانی که تجربه بازی های قبلی From Software را دارند، آشنا خواهد بود. شما در طول بازی راه های مختلفی برای مبارزه با دشمن دارید، خواه از شمشیر و سلاح های فولادی استفاده می کنید، یا یا به عنوان جادوگر عقب بنشینید و برای سرنگونی دشمنان خود جادو کنید. بازیکن سوار بر اسب یا پیاده در این سرزمین وسیع کاوش می کند تا روزنه ای برای شکست دشمنان خود پیدا کند. 

11 2

 

شاید چند روزی طول بکشد، اگر بخواهیم تمامی جنبه های این بازی را برای شما نقد کنیم. در آخر علاقمندانی که قصد دانلود بازی Elden Ring را دارند می توانند از همین جا یعنی گیمباتو به صورت مستقیم آن را دریافت کرده و به راحتی بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنند. این یک سبک دوست داشتنی از بازی های ویدئویی است که کمتر کسی تجربه آن را دارد.

دانلود بازی Elden Ring برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Elden Ring برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Elden Ring The Colosseum v1.08.1 DODI Repack game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.97

دیدگاه‌ خود را بنویسید