logo.gamebato

دانلود بازی Halo 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Halo 2 برای کامپیوتر – هیلو 2 یک بازی تخیلی و تیراندازی از سری بازی های دنباله دار هیلو استودیو بانجی است که بازیکن کنترل مستر چیف شخصیت تخیلی را برعهده دارد که برای نجات زمین با استفاده از سلاح های مختلف با بیگانگان مبارزه می کند.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Halo 2 برای کامپیوتر – هیلو 2 یک بازی تخیلی و تیراندازی از سری بازی های دنباله دار هیلو استودیو بانجی است که بازیکن کنترل مستر چیف شخصیت تخیلی را برعهده دارد که برای نجات زمین با استفاده از سلاح های مختلف با بیگانگان مبارزه می کند.

دانلود بازی Halo 2 برای کامپیوتر

هیلو 2 یک بازی تیراندازی اول شخص ساخت استودیو Bungie می باشد که توسط Microsoft Game Studios در تاریخ نوامبر 2004 برای پلتفرم ویندوز منتشر شده است. این دومین نسخه از سری بازی های Halo ساخت استودیوی Bungie است که شما می توانید گیم پلی را از دید اول شخص تجربه کنید. البته برای زمانی که در حال استفاده از وسایل نقلیه هستید، می توانید از دید سوم شخص استفاده کنید. استفاده از سلاح های مختلف، دشمنان گونان و انواع وسایل نقلیه یکی از مهمترین آپدیت های این نسخه نسبت به نسخه اصلی بازی Halo است.

1 8

پس از موفقیت Halo: Combat Evolved، انتظار می رفت که دنباله ای از آن ساخته شود. Bungie از نقاط طرح و عناصر گیم پلی که در اولین بازی خود حذف شده بودند، الهام گرفت، از جمله بازی چند نفره آنلاین. Halo 2 یک موفقیت تجاری و انتقادی بود و اغلب به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی در تمام دوران ها ذکر می شود. این بازی به محبوب ترین عنوان در ایکس باکس لایو تبدیل شد و این رتبه را تا زمان انتشار Gears of War برای ایکس باکس 360 تقریبا دو سال بعد حفظ کرد. Halo 2 با بیش از 8 میلیون نسخه در سراسر جهان پرفروش ترین بازی نسل اول ایکس باکس است. این بازی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و بازی چند نفره مورد تحسین قرار گرفت.

یک پورت از بازی برای ویندوز ویستا در سال 2007 منتشر شد و پس از آن یک بازسازی با کیفیت بالا به عنوان بخشی از مجموعه Halo: The Master Chief در سال 2014 منتشر شد. بسیاری معتقدند که این بازی با موفقیت بر اساس نسخه قبلی خود ساخته شد. علی رغم کمبودها گستردگی محتوا، آن را به یکی از بهترین بازی های اکشن تبدیل کرده است.

در رابطه با سلاح هایی که شما در اختیار دارید، باید این نکته را بدانید که هر سلاح ویژگی هایی دارد که در هر موقعیتی نمی توانید از آنها استفاده کنید. همچنین میزان چالش های بازی را با استفاده از 4 سطح سختی که وجود دارد می توانید تعین کنید. بازیکنان از ترکیبی از سلاح‌ها و وسایل نقلیه انسانی و پیمانی برای پیشرفت در سطوح بازی استفاده می‌کنند. بازیکن به طور همزمان می تواند از دو اسلحه استفاده کند. همچنین یک اسلحه را به صورت ذخیره همراه خود داشته باشد. برخی از اسلحه ها پس از شلیک های پی در پی داغ می شوند و نیاز است که آنها را تعویض کنید. بازیکنان می توانند وسایل نقلیه دشمن را ربوده و به سرعت کنترل آنها را به دست بگیرند. بازیکنان مجهز به یک سپر محافظ هستند که قابلیت بازسازی دارد. حالت کمپین بازی Halo 2 امکان بازی چند نفره را می دهد.

7 8

بازیکن در نقش Master Chief بازی می کنید و قرار است با موجودات بیگانه برای تصرف زمین مبارزه کنید. در بازی های چند نفره 4 سطح دشواری وجود دارد که عبارتند از Easy، Normal، Heroic و Legendary. اگر سختی بازی را افزایش دهید تعداد دشمنان، رتبه، سلامت و دقت دشمنان افزایش می یابد. این یک بازی بسیار محبوب است و با فروش بیش از 8 میلیون نسخه پرفروش ترین بازی کنسول ایکس باکس به حساب می آید. بازی های هیلو شامل بازی های نبرد تکامل Halo Combat Evolved ، هیلو 3، هیلو 4، هیلو 5 و هیلو اینفینیت می باشد که در تمامی این بازی ها مستر چیف شخصیت خیالی و قهرمان اصلی آنها به حساب می آید.

شما می توانید تمامی این بازی ها را از گیمباتو به صورت مستقیم دانلود کنید. گیمباتو به عنوام منبع بازی های کامپیوتری در ایران به شما کمک می کند تا بازی های مورد علاقه خود را به راحتی بر روی رایانه خود نصب کنید. بازی ها از قبل توسط گیمباتو اکسترکت، نصب، کرک و فعال سازی شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید