logo.gamebato

دانلود بازی Red Dead Redemption برای کامپیوتر

Red Dead Redemption یک بازی ویدئویی با ژانر اکشن و ماجراجویی است که از منظر اول شخص کنترل جان مارستون را بازیکن برعهده می گیرد. رد دد ریدمپشن در سال 2010 جایزه های زیادی از جمله جایزه بازی سال را از طرف بسیاری ناشران دریافت کرده است.
امتیاز:
3.9/5
Red Dead Redemption یک بازی ویدئویی با ژانر اکشن و ماجراجویی است که از منظر اول شخص کنترل جان مارستون را بازیکن برعهده می گیرد. رد دد ریدمپشن در سال 2010 جایزه های زیادی از جمله جایزه بازی سال را از طرف بسیاری ناشران دریافت کرده است.

دانلود بازی Red Dead Redemption برای کامپیوتر

Red Dead Redemption یک بازی اکشن و ماجراجویی در سال ۲۰۱۰ است که توسط استودیو Rockstar San Diego ساخته و توسط Rockstar Games منتشر شده است. دومین بازی از سری Red Dead است. فیلم رد دد ریدمپشن در طول نابودی مرزهای آمریکا در سال 1911 اتفاق می‌افتد و به دنبال جان مارستون، یک خلاف کار سابق می‌رود که همسر و پسرش به خاطر قاچاق و اجاره اسلحه توسط دولت گروگان گرفته می‌شوند. مارستون بدون اینکه چاره دیگری نداشته باشد، تصمیم می گیرد تا سه عضو سابق باند خود را به دست عدالت بسپارد. ما قبل از این نسخه دوم آن، یعنی بازی Red Dead Redemption 2 که یکی از پیشرفته ترین بازی های نسل هشتم است را برای شما قرار داده ایم که می توانید به صورت مستقیم آن را از همین جا دانلود کنید.

5 7

شما با دوربین اول شخص در نقش جان مارستون بازی می کنید. بازی از دید سوم شخص انجام می شود. بازیکن می‌تواند آزادانه در دنیای باز تعاملی خود، به طور خیالی در غرب ایالات متحده و شمال مکزیک با اسب یا پیاده پرسه بزند. توسعه بازی بیش از پنج سال به طول انجامید و به یکی از گران ترین بازی های ویدیویی تبدیل شد. در سال 2010 هم چندین جایزه از جمله جایزه بازی سال را از نشریه های مختلف دریافت کرد و منتقدان هم معتقدند که یکی از محبوب ترین بازی های ویدئویی تا به امروز است. Rockstar موتور بازی اختصاصی خود را بهبود بخشید تا قابلیت های تکنولوژیکی خود را افزایش دهد. تیم توسعه تحقیقات گسترده ای را انجام داد، از نقاط دیدنی تاریخی آمریکا بازدید کرد و فیلم های کلاسیک وسترن را تجزیه و تحلیل کرد تا در حین ساخت بازی بیشتر به واقع گرایی دست یابد. این تیم بازیگران حرفه ای را استخدام کرد تا حرکات بدن را از طریق موشن کپچر انجام دهند. Red Dead Redemption دارای یک موسیقی اصلی است که توسط بیل الم و وودی جکسون ساخته شده است.

6 7

گیم پلی بازی رد دد ریدمپشن

Red Dead Redemption یک بازی اکشن و ماجراجویی با تم وسترن است که از دید سوم شخص اجرا می شود. بازیکن جان مارستون را کنترل می‌کند و مأموریت‌ها سناریوهای خطی با اهداف تعیین‌شده را برای پیشرفت در داستان تکمیل می‌کند. اما در ادامه شخصیت بازی تغیر می کند و بازیکن کنترل جک پسر جان را برعهده می گیرد. اما خارج از ماموریت ها بازیکن می تواند در محیط کاملا باز که شامل ایالت‌های آمریکایی نیو آستین و الیزابت غربی، مکان های تخیلی غرب ایالات متحده و ایالت خیالی مکزیک پرسه بزند.

برای حمل و نقل هم می توانید از اسب هایی با نژادهای مختلف استفاده کنید، که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند. این اسب ها را می توانید در محیط رام کرده، دزدیده یا حتی آنها را خریداری کنید. شما همچنین می توانید برای مسافرت سریع از قطار استفاده کنید. محیط بازی بزرگترین بخش دنیای بازی را تشکیل می دهد که دارای مناظر ناهموار و وسیع مختلف با مسافران، راهزنان و حیات وحش پراکنده است. سکونتگاه های شهری از خانه های مزرعه ای متروکه گرفته تا شهرهای شلوغ را شامل می شود. یک ویژگی خوب این بازی کامپیوتری امکان شرکت در رویدادهای تصادفی از جمله کمین، درخواست کمک، برخورد با غریبه ها، تیراندازی های سواری و حملات خطرناک حیوانات وحشی است. این بازی همچنین قابلیت اجرای 16 نفره را هم دارد که با استفاده از آن 16 بازیکن به صورت آنلاین و تک نفره شرکت کنند.

7 7

علاقمندانی که قصد دانلود این بازی را دارند می توانند از گیمباتو به صورت مستقیم این بازی را دانلود کنند. گیمباتو به صورت خودکار این بازی را برای شما دانلود، اکسترکت، کرک و فعال سازی می کند. برای دانلود بازی های بیشتر با ژانر اکشن و ماجرایی می توانید نمونه های بیشتر را در گیمباتو ببینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید