logo.gamebato

دانلود بازی Battlefield V برای کامپیوتر

بازی Battlefield V در ژانر تیراندازی و اول شخص می باشد که بر اساس جنگ جهانی دوم ساخته شده است. این نسخه از بازی در واقع هفدهمین عنوان در مجموعه بازی‌ های بتلفیلد بوده و بخش های داستانی در خلال جنگ دوم جهانی را روایت می کند که هر بخش داستانی مجزا و جذاب را در محیط ها و منطقه های مختلف به تصویر می کشد.
امتیاز:
3.9/5
بازی Battlefield V در ژانر تیراندازی و اول شخص می باشد که بر اساس جنگ جهانی دوم ساخته شده است. این نسخه از بازی در واقع هفدهمین عنوان در مجموعه بازی‌ های بتلفیلد بوده و بخش های داستانی در خلال جنگ دوم جهانی را روایت می کند که هر بخش داستانی مجزا و جذاب را در محیط ها و منطقه های مختلف به تصویر می کشد.

Battlefield V یک بازی در ژانر تیراندازی و اول شخص است که توسط DICE توسعه یافته و توسط Electronic Arts منتشر شده است. این یازدهمین قسمت اصلی از سری بتلفیلد و جانشین Battlefield 1 در سال 2016 است و در 20 نوامبر 2018 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی بر اساس جنگ جهانی دوم ساخته شده است و ادامه بازی Battlefield 1 مبتنی بر جنگ جهانی اول است. Battlefield V تمرکز گسترده‌ ای روی سفارشی‌ سازی بازیکن از طریق سیستم جدید شرکت وجود دارد، جایی که بازیکنان می‌توانند چندین شخصیت را با گزینه‌ های آرایش جنگی و سلاح ایجاد کنند. اقلام آرایش جنگی و ارزی که برای خرید دیگران استفاده می شود، با تکمیل اهداف درون بازی به دست می آیند.

10 1

قسمت مقدماتی بازی کامپیوتری Battlefield V، با عنوان My Country Calling یا Prologue، آموزشی است که در اولین راه‌ اندازی بازی لازم است. در آن، بازیکن مکانیک های اساسی در مورد نحوه عملکرد پیاده نظام، تانک ها و هواپیماها و همچنین تنظیم روش مبارزه برای داستان های جنگ آینده را می آموزد. در مورد اینکه چگونه جامعه به سرعت وحشت‌ های جنگ جهانی اول را فراموش کرد، توضیح می‌ دهد. سپس پیش درآمد به لندن 1939 می رسد و اعلامیه جنگ نویل چمبرلین علیه آلمان از رادیو پخش می شود. سپس روایت قبل از اینکه بازیکن بتواند جا پای یک چترباز بریتانیایی بگذارد، در طی یک یورش شبانه در نارویک داکس، 1940 آغاز می‌ شود. سپس بازیکن باید چندین سرباز آلمانی را قبل از ظاهر شدن تانک Tiger I شکست دهد و صفحه به رنگ سفید در می‌ آید. بازیکن تحت کنترل فرمانده تانک پیتر مولر، شخصیت اصلی داستان جنگ “آخرین ببر” قرار می گیرد. با این حال، در این مثال، بازیکن وظیفه دارد خطوط بریتانیا را در توبروک بشکند، قبل از اینکه یک حمله توپخانه باعث تغییر شخصیت دیگری شود.

8 4

پس از انتقال، بازیکن در اطراف گذرگاه Kasserine تحت کنترل یک تک تیرانداز فرانسوی آزاد قرار می گیرد، که گمان می رود یکی از همان سربازان داستان جنگ “Tirailleur” باشد. پس از تک تیراندازی به چندین دشمن در طول یک سکانس کمین، شخصیت بازیکن زمانی که یک رگبار به آنها برخورد می کند کشته می شود. در ادامه بازی بتلفیلد V دوربین به سمت خلبان Bf 109 با عنوان Yellow-Seven حرکت می کند. این بار، بازیکن باید انواع هواپیماهای Blenheim و Spitfire را ساقط کند، قبل از اینکه خودش سرنگون شود. در نهایت، بازیکن در طول دفاع نهایی در پل نایمگن، 1944، نقش یک مسلسل‌ زن بریتانیایی را بر عهده می‌ گیرد. با این حال، یک بمب پرنده V1 به زودی در موقعیت آنها منفجر می‌ شود و بازیکن قبل از کشته شدن در هجوم تیراندازی به آخرین جایگاه می‌ رود. پس از تکمیل تمام بخش‌ های مقدماتی، قبل از دریافت کارت عنوان بازی، کلیپ‌ های سینمایی داستان‌ های جنگ به بازیکن نشان داده می‌شود.

9 3

حالت بتل رویال حول محور “ستون های اصلی تخریب، بازی تیمی و وسایل نقلیه” این فرنچایز ساخته شده است. نام “فایرستورم” به طوفان واقعی آتش اشاره دارد که بازیکنانی مشابه مکانیک بازی محبوب بتل رویال را در محدود کردن منطقه بازی محدود می کند. علاوه بر این، این حالت بازی خاص توسط خود DICE توسعه داده نشده است، اما دارای بزرگترین نقشه ایجاد شده توسط این فرنچایز تا به امروز است. این بازی توسط 64 بازیکن قابل بازی است که می تواند به 16 تیم با تمرکز بر کار تیمی تقسیم شود. اگر به این سبک بازی های کامپیوتری علاقه مند هستید، گیمباتو به شما پیشنهاد می کند بازی جذاب Battlefield V را از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید