logo.gamebato

بازی Halo: Combat Evolved Anniversary برای کامپیوتر

Halo: Combat Evolved بازی در ژانر اکشن و در فضایی علمی تخیلی که باید انسانها برای بقا و در اختیار گرفتن کهکشان با موجودات فضایی بجنگند.
امتیاز:
3.9/5
Halo: Combat Evolved بازی در ژانر اکشن و در فضایی علمی تخیلی که باید انسانها برای بقا و در اختیار گرفتن کهکشان با موجودات فضایی بجنگند.

بازی Halo Combat Evolved Anniversary نبرد برای تکامل از سری بازی های محبوب و پرفروش هالو می باشد که توسط استودیو بازی‌ سازی Bungie طراحی شده  و به نوعی نسخه Remaster شده نسخه Halo: Combat Evolved هست و Microsoft Game Studios آن را منتشر کرده است. این بازی در سبک اکشن و تیراندازی می باشد که زاویه دید اول شخص است. اولین نسخه این بازی در سال 2001 فقط برای کنسول ایکس باکس در آمریکا منتشر شد که طرفداران زیادی پیدا کرد و همین باعث شد سازندگان این بازی به فکر نسخه های بعدی و دستگاه های دیگر باشند و بازی برای کنسول‌ ها و سیستم‌ های دیگری چون ویندوز، مک اواس ده و دانلود برای ایکس‌ باکس ۳۶۰ نیز طراحی شود.

1 18

بازی نبرد تکامل علمی تخیلی بوده و در نسخه جدید شاهد داستان سرایی شگفت انگیزی می باشیم که مرزهای شوتر اول شخص را نیز جابه جا کرده و شخصیت سازی فوق العاده ای دارد. خط داستانی این بازی به این شکل روایت می شود که در نسخه پیشین سفینه انسانها پس از نبرد و فرار اکنون به فضای بی پایانی می رسند که یک سازه بزرگ را پیش روی خوب می بینند. تیم با لیدر خود کاپیتان کییس به منظور بررسی سازه اقدام می کنند. هر چه نزدیکتر می شوند درمی یابند که تله ای برای آنها بوده است. اکنون جنگی بین انسان ها و کاواننت ها که از دشمنان سرسخت بشریت هستند, درمی گیرید. کاواننت ها که خود ترکیبی از چندین گونه فضایی هستند قصد دارند با اتحاد میان خود بشریت را به زانو درآورند و نسل آنها را از بین ببرند و کنترل تمامی کهکشان را به دست بگیرند.

در بازی Halo Combat Evolved Anniversary شما باید به همراه نیروهای خود برای نسل بشر بجنگید. در فضای بازی گیمر می تواند در یک محیط سه بعدی به بالا، پایین، چپ یا راست نگاه کند و به اطراف حرکت کند. وسایل نقلیه مختلفی در اختیار شماست مثل زره پوش ۴ × ۴ و تانک گرفته تا هاور کرافت بیگانه و هواپیما که می توانید با کنترل آنها جنگ را به نفع خود پایان دهید.

در جریان بازی و با استفاده از وسایل نقلیه برای خلبان و اپراتورهای اسلحه نصب شده به بازی سوم شخص تبدیل می شود. ولی مسافران همچنان دید اول شخص خواهند داشت. گیمر باید شخصیت خود را در طول نبردهای عظیم کنترل کند زیرا تا آنجا که ممکن است سربازان Covenant را از بین ببرد. در این بازی از مهارت های تاکتیکی خود برای فرماندهی جوخه ها و از بین بردن دشمن در حین شرکت در جنگ چریکی، با استفاده از هر سلاحی که می توانید پیدا کنید، استفاده کنید.

2 20

Halo، ماجراجویی حماسی علمی تخیلی و برنده جوایز و مورد تحسین منتقدان، اکنون برای ویندوز عرضه می شود. پر از اکشن، Halo شامل تمام گیم‌ پلی هیجان‌ انگیز و داستان غنی است که آن را به یک موفقیت بزرگ در بین گیمرها در سراسر جهان تبدیل کرده است. اکنون می‌توانید با همه بازی‌ های چند نفره جدید، از جمله نقشه‌ ها، سلاح‌ ها و وسایل نقلیه جدید نبرد را به صورت آنلاین انجام دهید! اگر به بازی های عملی تخیلی و اکشن علاقمند هستید, گیمباتو بازی فوق العاده زیبا و پر از هیجان هالو نبرد تکامل را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی های بازی Halo Combat Evolved Anniversary :

_ گرافیک, اکشن و طراحی فوق العاده فضای بازی
_ زاویه دید اول شخص
_ استفاده از انواع وسایل نقلیه
_ در حالت های تک نفره و چند نفره

1 دیدگاه دربارهٔ «بازی Halo: Combat Evolved Anniversary برای کامپیوتر<span class='urlv' id='post-732-urlv' data-url='https://gamejs1.gamebato.com/js1/Halo-Combat-Evolved-Anniversary/Halo-Combat-Evolved-Anniversary-Trailer.mp4' ></span>»

دیدگاه‌ خود را بنویسید