logo.gamebato

دانلود بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Resident Evil 4 برای کامپیوتر – یک بازی ترسناک و بقا که توسط استودیو CapCom منتشر شده است. در این بازی شما هدایت لئون کندی را برعده دارید که برای پیدا کردن دختر رئیس جمهور آمریکا به روستایی در اسپانیا فرستاده می شود و در آنجا با افرادی بی رحم و حیله گر روبرو می شود.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Resident Evil 4 برای کامپیوتر – یک بازی ترسناک و بقا که توسط استودیو CapCom منتشر شده است. در این بازی شما هدایت لئون کندی را برعده دارید که برای پیدا کردن دختر رئیس جمهور آمریکا به روستایی در اسپانیا فرستاده می شود و در آنجا با افرادی بی رحم و حیله گر روبرو می شود.

دانلود بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition برای پی سی

گیمباتو در این بخش از بازی های کامپیوتری به معرفی بازی Resident Evil 4 می پردازد. نسخه چهارم از سری بازی های دنباله دار رزیدنت اویل که از منظر سوم شخص انجام می شود و با بروزرسانی گرافیک بازی سعی کرده تا احساس ترس و وحشت بیشتری در بازیکن ایجاد کند. همچنین کنترل ها به شدت بهبود یافته اند که سطح گیم پلی را ارتقاع می دهد. اویل 4 یک بازی سوم شخص با ژانر ترس و بقا است که توسط CopCam در سال 2014 توسعه یافته است.

1 22

RESIDENT EVIL 4: ULTIMATE HD EDITION جوهره بازی اصلی را حفظ می کند، در حالی که گیم پلی مدرن شده و یک داستان بازسازی شده را معرفی می کند. علاوه بر این یک نسخه اچ دی از این بازی توسط طرفداران ویژه آن در دسترس کاربران قرار گرفته که در آن گرافیک بازسازی شده و تمامی بخش های گرافیکی با وضوح بهتری نمایش داده می شود. هر چند در بسیاری از رسانه های اجتماعی هنوز هم این بحث وجود دارد که آیا رزیدنت اویل خوب است یا نه؟ برداشت من این است: Resident Evil 4 بدون شک یک شاهکار است، اما هنوز هم سزاوار یک بازنگری سخاوتمندانه برای پلتفرم PC، PS5 و Xbox Series X است.

 

داستان بازی RESIDENT EVIL 4: ULTIMATE HD EDITION

حدود 6 سال از فاجعه بیولوژیکی در شهر راکون می گذرد. لئون اس کندی، یکی از بازماندگان این حادثه، به عنوان مأموری که مستقیماً به رئیس جمهور ایالات متحده گزارش می دهد، استخدام شده است. لئون با توجه به اینکه تجربه چندین ماموریت موفق را داشته، ماموریت نجات دختر رئیس جمهور آمریکا را برعهده می  گیرد و برای نجات آن راهی روستای ناشناخته با موجودات مرموز در اسپانیا می شود که کوچکترین اشتباه به معنای مرگ او است. در این نسخه از بازی های Resident Evil شما باز هم باید در نقش لئون کندی وارد یک رقابت سخت و هیجان انگیز شوید.

3 22

 

RE4 از شما می‌خواهد نقش لئون کندی، افسر پلیس سابق شهر راکون را بر عهده بگیرید که برای نجات دختر گم‌شده رئیس‌جمهور به اروپا فرستاده می شود. لئون که به تنهایی فرستاده می شود، باید منطقه ای در روستایی اسپانیا را بررسی کند، جایی که گویا محل اختفای سوژه مدنظر او است. لئون نمی داند چه چیزی در انتظارش است. برخلاف آنچه او در شهر راکون تجربه کرده است، مردم اینجا بی رحم و حیله گر هستند. برخلاف زامبی های مرگ مغزی، ویروس جدید معروف به لاس پلاگاس کنترل غیرنظامیان را به دست گرفته است و آنها تحت حاکمیت یک رهبر فرقه جمع شده اند.

Resident Evil 4 برای بسیاری از افراد در دنیای بازی غریبه نیست، زیرا در بسیاری از جهات عالی عمل می کند. دوربین روی شانه، هدف گیری با دقت کامل که عناصر جنگی استراتژیک را اضافه می کند، رویدادهای سریع و هوش مصنوعی پیشرفته ای که واقعاً در این بازی مشاهده می شود. با توجه به تجربه کپکام در پورت کردن بازی های رزیدنت اویل جای تعجب نیست که شاهد دنباله های دیگر از این بازی هستید. به هر حال می توانیم اینگونه استدلال کنیم که اویل 4 بهترین تفسیر از وحشت بقا است.

2 22

طراحی سناریوی Resident Evil 4 چارچوبی را ایجاد کرد که اکثر فیلم‌برداری‌های سوم شخص همچنان از آن پیروی می‌کنند، دوربین محکم به شانه لئون اس کندی می‌چسبد تا هم میدان دید شما را مبهم کند و هم در مواقعی که به دقت بیشتری نیاز دارید این امکان را به شما بدهد.

 

اگر شما هم از علاقمندان به سری بازی های Resident Evil هستید، می توانید اکنون سری چهارم ای بازی ها را برای کامپیوتر خود دانلود کنید. گیمباتو سایتی است که به صورت خودکار بازی را برای شما دانلود، اکسترکت، نصب و در نهایت کرک و فعال سازی می کند. برای دانلود بازی های کامپیوتری به گیمباتو مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید