logo.gamebato

دانلود بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition برای کامپیوتر

بازی کامپیوتری Sniper Elite III در سبک تیراندازی, اکشن و سوم شخص می باشد که داستان بازی حدوداً سه سال قبل از رویدادهای اسنایپر الیت V2 اتفاق می‌ افتد که به دنبال سوء استفاده‌ های افسر OSS کارل فیربرن در درگیری‌ های شمال آفریقا در طول جنگ جهانی دوم است و تلاش می‌ کند ساخت یک سلاح مرگبار جدید را متوقف کند و اسلحه‌ ها را از بین ببرد.
امتیاز:
3.9/5
بازی کامپیوتری Sniper Elite III در سبک تیراندازی, اکشن و سوم شخص می باشد که داستان بازی حدوداً سه سال قبل از رویدادهای اسنایپر الیت V2 اتفاق می‌ افتد که به دنبال سوء استفاده‌ های افسر OSS کارل فیربرن در درگیری‌ های شمال آفریقا در طول جنگ جهانی دوم است و تلاش می‌ کند ساخت یک سلاح مرگبار جدید را متوقف کند و اسلحه‌ ها را از بین ببرد.

Sniper Elite 3 Ultimate Edition یک بازی ویدئویی در ژانر تیراندازی و سوم شخص در سال ۲۰۱۴ است که توسط Rebellion Developments ساخته و منتشر شده است. این بازی پیش درآمدی بر بازی قبلی خود در سال 2012 Sniper Elite V2 است و سومین قسمت از سری اسنایپر الیت است. Sniper Elite III حدوداً سه سال قبل از رویدادهای V2 اتفاق می‌ افتد که به دنبال سوء استفاده‌ های افسر OSS کارل فیربرن در درگیری‌ های شمال آفریقا در طول جنگ جهانی دوم است و تلاش می‌ کند ساخت یک سلاح مرگبار جدید را متوقف کند و اسلحه‌ ها را از بین ببرد. این بازی مکانیک های Sniper Elite V2 را حفظ کرده و بر اساس آن ساخته شده است. بازیکنان نقشه های میدان نبرد بزرگ به سبک سندباکس را بر اساس مکان های شمال آفریقا در جنگ جهانی دوم می گذرانند.

1 19

در بازی تیراندازی اسنایپر الیت 3 تفنگ تک تیرانداز سلاح اصلی بازیکن است، اگرچه سلاح‌ های اضافی از جمله مسلسل و تپانچه (بسته به موقعیت خاموش یا بدون صدا) در دسترس هستند. علاوه بر نارنجک‌ های دستی، بازیکن می‌ تواند تله‌ های انفجاری با سیم، دو نوع مختلف مین و دینامیت را مستقر کند. از دوربین های دوچشمی می توان برای نشان دادن دشمنان، نمایش موقعیت و حرکات آنها استفاده کرد. آتش های کوچک را می توان برای پرت کردن حواس دشمنان یا منفجر کردن مواد منفجره تنظیم کرد. بازیکن می تواند نفس خود را حبس کند در حالی که هدف خود را به درستی ردیف می کند. یک نماد قرمز رنگ در محدوده ظاهر می شود که نقطه پیش بینی شده را مشخص می کند. قطعات اسلحه‌ ای وجود دارد که در سرتاسر بازی پخش شده یا در هنگام غارت دشمنان مرده پیدا می‌ شود و به بازیکنان اجازه می‌ دهد سلاح‌ های خود را در منوی پیش از استقرار شخصی‌ سازی کنند. منو همچنین اجازه بارگیری تجهیزات را می دهد.

2 19

در این سری از بازی مکانیک مخفی کاری دوباره کار شده است. آیکون چشمی برای نشان دادن سطح تشخیص بازیکن توسط دشمن، قرار داده شده است. سربازان دشمن همچنین یک دایره‌سنج بر روی سر خود خواهند داشت تا وضعیت هشدار را نشان دهد. بازیکنان همچنین مجبور می شوند به طور دوره ای مکان خود را جابجا کنند تا از شناسایی یک تصویر شبح سفید جلوگیری کنند تا در صورت مشاهده آخرین موقعیت شناخته شده خود را مشخص کنند. سربازان دشمن منطقه اطراف را به صورت فردی یا گروهی جستجو می کنند. مانند بازی قبلی، ممکن است از صداهای بلند برای پوشاندن شلیک های تک تیرانداز استفاده شود، با این حال، بازیکن اکنون این گزینه را دارد که ژنراتورها را به عنوان وسیله ای برای ایجاد نویز خراب کند.

8 13

یک سیستم امتیاز برای اقداماتی مانند مبارزه نزدیک مخفیانه یا استفاده از تله‌ ها برای کشتن دشمنان ایجاد می‌ شود که امتیازها به سمت ارتقاء به درجات بالاتر جمع می‌ شوند. بازیکنان می توانند نقشه را دور بزنند تا آیتم های پاداش ویژه مانند کارت های کلکسیونر را جمع آوری کنند و قفل “لانه های تک تیرانداز” را که در محیط تعبیه شده است باز کنند. سیستم X-Ray kill cam V2 نیز حفظ شده است. در جایی که بازی قبلی فقط به بازیکن اجازه می داد تا ساختار داخلی بدن را در نقطه ضربه ببیند، بازی جدید برای تجسم بقیه سیستم های قلبی عروقی، اسکلتی و عضلانی گسترش می یابد. بازیکن هنوز هم می تواند وسایل نقلیه را هدف قرار دهد، اما اکنون این فرصت را دارد که به موتورها شلیک کند و وسیله نقلیه را غیرفعال کند و نابود کردن آن را آسان تر کند. اگر علاقمند به این سبک از بازی های کامپیوتری هستید, گیمباتو به شما پیشنهاد می کند به هیچ وجه این بازی جذاب و هیجان انگیز را از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید