logo.gamebato

دانلود بازی S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky برای کامپیوتر

بازی S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky استالکر : آسمان پاک, در ژانر اکشن, تیراندازی و اول شخص می باشد که داستان بازی وقایع چرنوبیل و بمب‌ های اتمی کاشته شده در آن منطقه را روایت می کند. در این بازی گیمر هویت اسکار را به خود می گیرد، یک مزدور که وظیفه دارد گروهی از استالکرها را از رسیدن به مرکز منطقه ممنوعه ای که نیروگاه هسته ای چرنوبیل را احاطه کرده است، باز دارد.
امتیاز:
3.9/5
بازی S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky استالکر : آسمان پاک, در ژانر اکشن, تیراندازی و اول شخص می باشد که داستان بازی وقایع چرنوبیل و بمب‌ های اتمی کاشته شده در آن منطقه را روایت می کند. در این بازی گیمر هویت اسکار را به خود می گیرد، یک مزدور که وظیفه دارد گروهی از استالکرها را از رسیدن به مرکز منطقه ممنوعه ای که نیروگاه هسته ای چرنوبیل را احاطه کرده است، باز دارد.

Stalker clear sky یک بازی ویدئویی در ژانر اکشن, تیراندازی و اول شخص محصول سال 2008 با عناصر نقش آفرینی می باشد. این بازی توسط GSC Game World توسعه یافته و منتشر شده است.

1 14

در بازی استالکر : آسمان پاک, بازیکن هویت اسکار را به خود می گیرد، یک مزدور که وظیفه دارد گروهی از استالکرها را از رسیدن به مرکز منطقه، منطقه ممنوعه ای که نیروگاه هسته ای چرنوبیل را احاطه کرده است، متوقف کند. این بازی از بسیاری از مناطق مشابه Shadow of Chernobyl استفاده می کند، در حالی که چندین منطقه جدید مانند شهر متروکه Limansk را معرفی می کند. 

این بازی ترکیبی از عناصر تیراندازی اول شخص (هدف‌ گیری، با دیدگاه اول شخص)، وحشت, بقا (جنگ‌ برسر مهمات در فضایی ترسناک با هیولاهای قدرتمند) و بازی‌ های ویدئویی نقش‌آفرینی (مدیریت موجودی، ماموریت ها، تعامل شخصیت ها، انواع زره ها و آمار دفاعی, می باشد. 

2 14

در بازی stalker clear sky مهم ترین گیم پلی اضافه شده از زمان Shadow of Chernobyl، سیستم جنگ های جناحی است. جناح‌ های مختلف برای بدست آوردن قلمرو مبارزه می‌ کنند، حمله می‌کنند تا قلمرو را به دست آورند و سپس برای حفظ آن دفاع می‌کنند، در حالی که دیگران سعی می‌کنند آن را پس بگیرند. بازیکن قادر خواهد بود به گروه ها بپیوندد و در نبردهایشان به آنها کمک کند. هر چه یک جناح قوی‌ تر شود، تجار تجهیزات بهتری را می‌ توانند تهیه کنند و سربازانشان از آن استفاده کنند. شخصیت بازیکن یک مزدور است و ممکن است برای هر جناحی ماموریت هایی انجام دهد یا کاملاً بی طرف بماند بدون اینکه پیشرفت بازی را مختل کند. هر یک از جناح های اصلی خدمات ارائه می دهند که مهمتر از همه دسترسی به یک تاجر و یک مهندس است.

در حالی که اسکار همیشه با Clear Sky هماهنگ است و هدف نهایی او شکست دادن Strelok است، او می تواند با چهار گروه (Loners، Duty، Freedom و Bandits) دیگر در منطقه مبارزه کند یا با آنها متحد شود. البته به گروه های مرداب نشین یا جناح های نظامی نمی توان پیوست. در برخی از قسمت‌ های داستان باید در انتخاب جناح دقت کنید، زیرا اگر استالکری که بازیکن با آن تعامل دارد، خصمانه باشد، به اطلاعات نیاز داشته باشد یا برای شروع مرحله بعدی ضروری باشد، ممکن است پیشرفت بیشتر دشوار باشد.

3 14

دیگر پیشرفت‌ های گیم‌ پلی از اولین بازی شامل سیستم سفارشی‌ سازی اسلحه مخربتر با قابلیت تعمیر تجهیزات آسیب‌ دیده و اضافه کردن تغییراتی است که سلاح‌ ها و لباس‌ ها را بهبود می‌ بخشد. در این بازی اکشن به شخصیت‌ های غیربازیکن توانایی استفاده از نارنجک‌ های دستی، پوشش پویا و استفاده از تکنیک‌ های «آتش کور» داده می‌ شود. مسلسل های سبک معرفی شده اند. راهنماهایی در منطقه وجود دارند که با پرداخت هزینه سفر سریع را ارائه می دهند. انتشار، امواج قدرتمندی که گاهی قابل مشاهده یا نامرئی هستند (تعیین کننده شدت)، تشعشعات کشنده، انتشار psi و سایر ذرات ناشناخته و انرژی مستقیماً از نیروگاه هسته ای چرنوبیل، مستقیماً بر منطقه تأثیر می گذارد و آن را مرگبار می کند. البته برای تمام اشکال حیات به جز جهش یافته های خاص. انتشار گازهای گلخانه ای نیز به ندرت رخ می دهد و بازیکن را ملزم می کند که در ساختمان یا منطقه زیرزمینی که توسط PDA مشخص شده است، تحت پوشش قرار گیرد. اگر به اندازه کافی پنهان نشود، سیستم عصبی بازیکن خاموش می شود و منجر به مرگ بازیکن می شود. هم اکنون می توانید این بازی جذاب را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید