logo.gamebato

دانلود بازی Final Fantasy VIII Remastered برای کامپیوتر

بازی Final Fantasy VIII در ژانر نقش آفرینی و ماجرایی می باشد که داستان بازی در یک دنیای فانتزی بی نام با عناصر علمی تخیلی اتفاق می‌ افتد، این بازی گروهی از مزدوران جوان به رهبری اسکوال لئونهارت را دنبال می‌ کند که درگیر جدالی می‌ شوند که توسط Ultimecia، جادوگری از آینده که می‌ خواهد زمان را فشرده کند، آغاز شده است.
امتیاز:
3.9/5
بازی Final Fantasy VIII در ژانر نقش آفرینی و ماجرایی می باشد که داستان بازی در یک دنیای فانتزی بی نام با عناصر علمی تخیلی اتفاق می‌ افتد، این بازی گروهی از مزدوران جوان به رهبری اسکوال لئونهارت را دنبال می‌ کند که درگیر جدالی می‌ شوند که توسط Ultimecia، جادوگری از آینده که می‌ خواهد زمان را فشرده کند، آغاز شده است.

Final Fantasy VIII Remastered یک بازی ویدئویی در ژانر نقش آفرینی و ماجراجویانه است که توسط Square در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی هشتمین قسمت اصلی از سری فاینال فانتزی است. این بازی در یک دنیای فانتزی بی نام با عناصر علمی تخیلی اتفاق می‌ افتد، این بازی گروهی از مزدوران جوان به رهبری اسکوال لئونهارت را دنبال می‌ کند که درگیر جدالی می‌ شوند که توسط Ultimecia، جادوگری از آینده که می‌ خواهد زمان را فشرده کند، آغاز شده است. در طول تلاش برای شکست دادن Ultimecia، اسکوال با نقش خود به عنوان رهبر مبارزه می کند و با یکی از رفقای خود، Rinoa Heartilly رابطه عاشقانه ایجاد می کند.

1 18

مانند بازی های Final Fantasy قبل از آن، Final Fantasy VIII از سه حالت اصلی بازی تشکیل شده است: نقشه جهان، نقشه میدانی و صفحه نبرد. نقشه جهان یک نمایشگر سه بعدی است که در آن بازیکن می‌ تواند آزادانه در یک رندر در مقیاس کوچک از دنیای بازی حرکت کند. شخصیت‌ ها به طرق مختلف در سراسر نقشه جهان سفر می‌ کنند، از جمله با پای پیاده، ماشین، Chocobo، قطار و کشتی هوایی. نقشه میدانی شامل کاراکترهای سه بعدی قابل کنترل است که روی یک یا چند پس‌ زمینه از پیش رندر شده دو بعدی پوشانده شده‌ اند که نشان‌ دهنده مکان‌ های محیطی مانند شهرها یا جنگل‌ ها هستند. صفحه نبرد یک مدل سه بعدی از مکانی مانند یک خیابان یا اتاق است که در آن مبارزات نوبتی بین شخصیت های قابل بازی و دشمنان کنترل شده توسط CPU صورت می گیرد. این رابط مانند عناوین قبلی منو محور است، اما با حذف سلاح‌ ها و سیستم‌ های زرهی معمولی و وجود ویژگی‌ های جدید، مانند سیستم Junction. همچنین یک مینی بازی مبتنی بر کارت کلکسیونی به نام “Triple Triad” وجود دارد.

2 18

برای بازی نقش آفرینی Final Fantasy VIII، هیرویوکی ایتو یک سیستم جنگی بر اساس هیولاهای احضار شده به نام «نیروهای نگهبان» که در بازی به اختصار «GF» نامیده می شود، طراحی کرد. اختصاص یک GF به یک کاراکتر به بازیکن اجازه می دهد تا از دستورات جنگی فراتر از حمله با سلاح اصلی استفاده کند. عناوین قبلی Final Fantasy به هر شخصیت مجموعه محدودی از نقاط جادویی را ارائه می‌ کردند که توسط هر طلسم مصرف می‌ شد. در فاینال فانتزی هشتم، طلسم‌ ها یا از دشمنان در نبرد به دست می‌ آیند، امتیازهای قرعه‌ کشی در تمام محیط‌ ها توزیع می‌شوند یا با اصلاح آیتم‌ ها و کارت‌ ها. سپس طلسم ها بر روی شخصیت ها به عنوان موجودی کمی ذخیره می شوند و هنگام استفاده یکی یکی مصرف می شوند. شخصیت‌ ها همچنین می‌ توانند این طلسم‌ ها را به آمار خود  مانند قدرت، سرزندگی، و شانس برای پاداش‌ های مختلف متصل کنند. مشروط بر اینکه شخصیت یک نیروی نگهبان را به هم پیوند داده باشد.

3 18

Final Fantasy VIII دارای سیستم امتیاز تجربه (EXP) کاملا متفاوت از عناوین قبلی است. موارد ضروری بدون تغییر باقی می‌ مانند: شخصیت‌ ها پس از شکست دادن دشمنان، که معمولاً به‌طور تصادفی در محیط‌ های بازی با آن‌ ها مواجه می‌ شوند، EXP کسب می‌ کنند. کسب مقدار مشخصی از EXP باعث می شود شخصیت یک سطح کسب کند که آمار کلی آنها را افزایش می دهد. هم اکنون می توانید لینک دانلود بازی فاینال فانتزی نسخه VIII را از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود بازی Final Fantasy VIII Remastered برای کامپیوتر<span class='urlv' id='post-6801-urlv' data-url='https://gamejs1.gamebato.com/js1/FINAL.FANTASY.VIII/Final.Fantasy.8.Remastered.Official.Reveal.Trailer.mp4' ></span>»

دیدگاه‌ خود را بنویسید