logo.gamebato

دانلود بازی GREEN HELL جهنم سبز برای کامپیوتر

GREEN HELL یک شبیه ساز بقای جهان باز است که در محیط منحصر به فرد ناشناخته جنگل های بارانی آمازون قرار دارد. در این بازی شما بدون هیچ گونه غذا یا تجهیزات در جنگل تنها مانده اید و سعی می کنید زنده بمانید.
امتیاز:
3.9/5
GREEN HELL یک شبیه ساز بقای جهان باز است که در محیط منحصر به فرد ناشناخته جنگل های بارانی آمازون قرار دارد. در این بازی شما بدون هیچ گونه غذا یا تجهیزات در جنگل تنها مانده اید و سعی می کنید زنده بمانید.

GREEN HELL یک شبیه ساز بقای جهان باز است که در محیط منحصر به فرد ناشناخته جنگل های بارانی آمازون قرار دارد. در این بازی شما بدون هیچ گونه غذا یا تجهیزات در جنگل تنها مانده اید و سعی می کنید زنده بمانید و راه خود را پیدا کنید. شما به عنوان یک مرد جوان پا به جنگلی ترسناک می گذارید و این تنهایی نه تنها بر بدن بلکه بر ذهن شما نیز تاثیر می گذارد. تنها هدف شما در این بازی زنده ماندن و حفظ خود از خطرات است. چه مدت می توانید در برابر خطرات ناشناخته زنده بمانید؟

1 15

در این سفر، هیچ کمکی از دنیای بیرون دریافت نخواهید کرد. شما باید تکنیک های واقعی بقا را برای ساختن پناهگاه، ساختن ابزار، و ساخت سلاح به منظور شکار و دفاع از خود بیاموزید. و از آنجا که دائماً توسط حیوانات وحشی و هم با بیماری های تهدید می شوید باید بیاموزید که چگونه از خود محافظت کنید. بازیکنان در این بازی با تله‌های ذهنی و ترس‌هایی که در تاریکی بی پایان جنگل وجود دارد مواجه می شوند.

شما در اعماق جنگل های بارانی زمرد و غیر قابل نفوذ آمازون پرتاب می شوید. هدف شما در بازی GREEN HELL  یا جهنم سبز  زنده ماندن در اعماق یک محیط کابوس وار با استفاده از ابزارهای واقعاً شهودی برای فرار است. در این بازی باید بتوانید از تکنیک های زنده ماندن مانند ساخت کمپ و ساخت تله حیوانات استفاده کنید.

ستون های بازی GREEN HELL

استفاده از تکنیک های زنده ماندن واقعی (شامل آتش سوزی، ساختن کمپ، ساخت تله حیوانات)
-منبع یابی و ترکیب اشیایی که امکان بقا را فراهم می کند (از جمله سلاح و ابزار)
-تامین مواد غذایی (شکار، کشت و زرع)
-درمان زخم، بیماری و سایر جراحات، بسته به موقعیت

این بازی جهان باز بر جنبه های روانشناختی بقا در شرایط سخت تاکید دارد. بازیکن با یک موقعیت بی رحمانه، منزوی و مبارزه برای زنده ماندن روبرو می شود. برای آشکار کردن حقیقت، بازیکن باید در سخت‌ترین نبردی که تا به حال جنگیده یعنی مبارزه با خود، ضعف‌ها و ترس‌هایش مبارزه کند. این بازی به شما اموزش می دهد که چه کارهایی انجام دهید و چطور بازی کنید. اولین کار شما در این بازی  پیدا کردن یک کمپ است.

بعد از رسیدن به کمپ اموزش های بعدی را فرا خواهید رفت. هر حرکتی در این بازی انجام دهید پیامدهای خود را خواهد داشت پس بهتر است در زمان بازی بخوبی تمرکز کنید تا بتوانید از توان خود نهایت استفاده را ببرید و زنده بمانید. خوابیدن، خوردن، ساخت و ساز و هر کار دیگری در این بازی باید در موقع مناسب خود انجام شود. وضعیت فیزیکی و روانی بازیکن در این بازی بسیار مهم است و در حفظ بقاء او بسیار موثر خواهد بود.

5 10

محیط جنگل های بارانی آمازون

جنگل های بارانی آمازون غنی ترین محیط طبیعی در جهان و به طور عجیبی نفس گیر، تماشایی، رنگارنگ، پر از آهنگ و صداست. این بازی  شبیه سازی رخداد و رفتار طبیعی حیوانات و تغییر دینامیک محیط به دلیل آب و هوا می باشد. بقا در چنین شرایطی نیاز به اراده دارد و بدون آن ما فقط به جنون و مرگ محکوم می شویم. در جهنم سبز، بهزیستی شما چه جسمی و چه روانی کاملاً با هم مرتبط است. در این بازی ما همچنین می توانیم انواع انگل هایی که تصمیم به ساختن خانه از بدن شما دارند را حذف کنیم. پارامترهای روانی بازیکن در این بازی عبارتند از:
-وضعیت روانی
-شرایط فیزیکی

ویژگی های منحصر به فرد بازی GREEN HELL

-جنگل بارانی آمازون مرگبار و در عین حال زیبا
– انبوهی از جانوران و گیاهان و خطرات در انتظار بازیکن
-تأثیر محیط و موقعیت بر روانشناسی بازیکن
-تأثیر تغییرات محیطی بر اکوسیستم
– محیط در حال تغییر و پویا

این بازی داستان جهنم سبز است و بر جنبه های روانشناختی بقا در شرایط سخت تاکید دارد و هیجانی که  برای حفظ بقا به بازیکن القا می کند بی نظیر است. اگر شما هم مایل به تجربه این هیجان و ترس هستید می توانید با دانلود این بازی از گیمباتو آن را تجربه کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید