logo.gamebato

دانلود بازی Dying Light Platinum Edition برای کامپیوتر

Dying Light یک بازی ویدئویی در ژانر ترسناک و بقا می باشد, داستان بازی یک مامور مخفی به نام کایل کرین را دنبال می کند که برای نفوذ به یک منطقه قرنطینه در شهری در خاورمیانه به نام هاران فرستاده می شود. گیم پلی بازی بر روی جنگ و پارکور مبتنی بر سلاح متمرکز شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد که در صورت مواجهه با خطرات، مبارزه یا پارکور را انتخاب کنند.
امتیاز:
3.9/5
Dying Light یک بازی ویدئویی در ژانر ترسناک و بقا می باشد, داستان بازی یک مامور مخفی به نام کایل کرین را دنبال می کند که برای نفوذ به یک منطقه قرنطینه در شهری در خاورمیانه به نام هاران فرستاده می شود. گیم پلی بازی بر روی جنگ و پارکور مبتنی بر سلاح متمرکز شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد که در صورت مواجهه با خطرات، مبارزه یا پارکور را انتخاب کنند.

Dying Light یک بازی ویدئویی در ژانر ترسناک و بقا در سال ۲۰۱۵ است که توسط Techland توسعه یافته و توسط استدیو Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. داستان بازی یک مامور مخفی به نام کایل کرین را دنبال می کند که برای نفوذ به یک منطقه قرنطینه در شهری در خاورمیانه به نام هاران فرستاده می شود. این شهر دارای یک شهر پر از دشمن و جهان باز با چرخه روز و شب پویا است که در آن زامبی ها در طول روز کند و دست و پا چلفتی هستند اما در شب بسیار تهاجمی و وحشی می شوند. گیم پلی بازی بر روی جنگ و پارکور مبتنی بر سلاح متمرکز شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد که در صورت مواجهه با خطرات، مبارزه یا پرواز را انتخاب کنند. این بازی همچنین دارای یک حالت چند نفره نامتقارن و یک حالت چند نفره مشارکتی چهار نفره می باشد.

1 11

Dying Light بازی ترسناک بقا که از دید اول شخص بازی می شود. بازی در یک محیط جهان باز به نام Harran شهری در ترکیه اتفاق می افتد. در ابتدا، منطقه ای به نام زاغه ها را می توانید آزادانه کاوش کنید، بعداً منطقه دومی به نام شهر قدیمی به بازی اضافه شده. بازیکنان از این محیط شهری عبور می کنند که توسط زامبی های شرور تسخیر شده است. تاکید بر مکانیک پارکور وجود دارد که به بازیکنان اجازه می‌ دهد تا اقداماتی مانند بالا رفتن از لبه‌ ها، پریدن از لبه‌ ها، سر خوردن، پریدن بین سقف‌ ها و زیپ‌ لاین را انجام دهند. یک قلاب به بازیکنان اجازه می دهد تا از ساختمان ها بالا بروند و به سرعت بین مکان ها حرکت کنند. وقتی بازیکنان دنیای بازی را کشف می‌ کنند، می‌ توانند منابع و غارت‌ هایی را جمع‌ آوری کنند که می‌ توانند برای ساخت سلاح‌ های جدید استفاده شوند یا به فروشندگان بفروشند. بازیکنان همچنین می توانند با پذیرش وظایف صادر شده توسط شخصیت های غیرقابل بازی در مناطق امن بازی، ماموریت های جانبی مختلفی را انجام دهند. همانطور که بازیکنان در حال کاوش در شهر هاران هستند، آنها همچنین می توانند مجموعه های مختلف مانند یادداشت ها و مجلات را انتخاب کنند و به ضبط های پست صوتی گوش دهند.

3 11

Dying Light شامل یک چرخه روز و شب پویا است. در طول روز، بازیکنان می توانند تله بگذارند، بازماندگان تصادفی را نجات دهند. مبتلایان کند، بی تفاوت و به راحتی قابل مشاهده هستند و به راحتی می توان از آنها اجتناب کرد. بازیکنان می توانند از تله های محیطی مانند میخ ها، حصارهای برق دار و مخازن گاز برای کشتن افراد آلوده استفاده کنند. در شب، افراد آلوده تبدیل به زامبی های بسیار خطرناک تر می شوند. بدون نور روز، حواس افراد آلوده دقیق تر می شود. آنها همچنین می توانند آسیب بیشتری وارد کنند و توانایی پرش و بالا رفتن از ساختمان ها را به دست آورند. برای اینکه بازیکنان از تماس خودداری کنند، باید از “حس بازمانده” خود برای یافتن و اجتناب از افراد آلوده استفاده کنند. اگر شخصیت بازیکن مشخص شد، می‌ توانند از عوامل حواس‌ پرتی و تله‌ ها برای کاهش تعداد افراد آلوده استفاده کنند. دفاع اصلی بازیکنان در برابر افراد آلوده نور ماوراء بنفش است که حرکت آنها را کند می کند. در خانه‌ های امن، بازیکنان می‌توانند زمان روز را تنظیم کنند و اگر بازیکن احساس آمادگی نمی‌ کند، به طور کامل از شب بگذرند. هم اکنون می‌ توانید این بازی فوق‌ العاده را از وب‌ سایت گیمباتو به صورت رایگان دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید