logo.gamebato

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای کامپیوتر

بازی Cyberpunk 2077 سایبرپانک در ژانر اکشن, نفش آفرینی و از دید اول شخص روایت می شود. داستان بازی در در یک ابر شهر واقع در ایالات کارولینای شمالی به نام Night City شهر شب اتفاق می‌ افتد. کاراکتر اصلی به نام V با یک ایمپلنت سایبرنتیک مرموز سر و کار دارد که تهدید می کند بدن او را با شخصیت و خاطرات یک سلبریتی متوفی که فقط توسط V درک می شود، بازنویسی کند. اگر امیدی برای جدا کردن این دو و نجات جان وی وجود دارد، این دو باید با هم همکاری کنند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Cyberpunk 2077 سایبرپانک در ژانر اکشن, نفش آفرینی و از دید اول شخص روایت می شود. داستان بازی در در یک ابر شهر واقع در ایالات کارولینای شمالی به نام Night City شهر شب اتفاق می‌ افتد. کاراکتر اصلی به نام V با یک ایمپلنت سایبرنتیک مرموز سر و کار دارد که تهدید می کند بدن او را با شخصیت و خاطرات یک سلبریتی متوفی که فقط توسط V درک می شود، بازنویسی کند. اگر امیدی برای جدا کردن این دو و نجات جان وی وجود دارد، این دو باید با هم همکاری کنند.

Cyberpunk 2077 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن, نقش آفرینی است که توسط تیم CD Projekt Red توسعه یافته و توسط CD Projekt منتشر شده است. داستان در Night City شهر شب واقع در ایالات کارولینای شمالی اتفاق می‌ افتد. داستان از دیدگاه اول شخص روایت می شود و گیمر کنترل یک مزدور به نام V را بر عهده می گیرد که می‌ تواند مهارت‌ های هک و ماشین‌آلات را با گزینه‌ هایی برای نبرد غوغا و برد کسب کند. در این بازی مبارزه وی را دنبال می کنیم، زیرا او با یک ایمپلنت سایبرنتیک مرموز سر و کار دارد که تهدید می کند بدن او را با شخصیت و خاطرات یک سلبریتی متوفی که فقط توسط V درک می شود، بازنویسی کند. اگر امیدی برای جدا کردن این دو و نجات جان وی وجود دارد، این دو باید با هم همکاری کنند.

12 1

 

این بازی با استفاده از REDengine 4 توسط تیمی متشکل از 500 نفر ساخته شد. مایک پوندسمیت، خالق سایبرپانک، مشاور بود و کیانو ریوز بازیگر نقش اصلی را دارد. موسیقی اصلی توسط Marcin Przybyłowicz رهبری شد که شامل مشارکت چندین هنرمند دارای مجوز بود.

Cyberpunk 2077 سایبرپانک یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است, که از دید اول شخص به‌ عنوان V بازی می‌شود که صدا، صورت، مدل مو، نوع بدن و تغییرات، پس‌ زمینه و لباس‌ هایش قابل تنظیم هستند. بدن، هوش، رفلکس‌ ها، فنی تحت تأثیر کلاس‌ های شخصیتی هستند که بازیکن می تواند سفارشی کند، که عبارتند از NetRunner (هک)، Techie (ماشین آلات) و Solo (مبارزه). V باید برای ارتقا و خرید ایمپلنت های سایبری با یک “ripperdoc” مشورت کند. بازارهای سیاه توانایی های درجه نظامی را ارائه می دهند. نادر بودن هر یک از تجهیزات داده شده توسط یک سیستم لایه رنگی در بازی نشان داده شده است.

10 2

 

شخصیت V می تواند پوشش بگیرد، هدف بگیرد، بدود، بپرد، پرش دوبل بزند، و سر بخورد. حملات غوغا را می توان با سلاح های جنگی نزدیک انجام داد. سه نوع سلاح دور برد وجود دارد که همه آنها را می توان سفارشی کرد و تغییر داد: قدرت (استاندارد)، فناوری (که به دیوارها و دشمنان نفوذ می کند) و هوشمند (با گلوله های خانگی). سلاح‌ های دوربرد برای کمانه کردن گلوله‌ ها در جهت هدف و کاهش سرعت آنها در زمان گلوله مجهز هستند. چهار نوع آسیب را می توان وارد کرد و در برابر آن مقاومت کرد: فیزیکی، حرارتی، EMP و شیمیایی. استفاده از سلاح دقت و سرعت بارگذاری مجدد را افزایش می دهد که در انیمیشن های شخصیت ها نمایان می شود. اسلحه سازان سلاح ها را تعمیر و ارتقاء می دهند. بازی را می توان بدون کشتن کسی، با گزینه های غیر کشنده برای سلاح ها و نرم افزارهای سایبری تکمیل کرد.

8 7

 

در بازی Cyberpunk 2077 کلان شهر جهان باز شهر شب از شش منطقه تشکیل شده است. منطقه اطراف آن، Badlands، نیز قابل کاوش است. V این مکان ها را با پای پیاده و در وسایل نقلیه هدایت می کند که در معرض دید سوم یا اول شخص قرار دارند. عابران پیاده در برابر برخورد وسایل نقلیه آسیب پذیر هستند. بسته به مکان، اگر V مرتکب جرم شود، ممکن است به اجرای قانون هشدار داده شود. ایستگاه های رادیویی برای گوش دادن در دسترس هستند. چرخه کامل روز و شب و آب و هوای پویا بر نحوه رفتار شخصیت‌های غیربازیکن (NPC) تأثیر می‌گذارد. V صاحب یک آپارتمان و یک گاراژ است. شهر شب دارای شخصیت های غیر انگلیسی زبان است که زبان آنها را می توان با ایمپلنت های مخصوص ترجمه کرد. “Braindance” وسیله ای است که به V اجازه می دهد تا تجربیات دیگران را تجربه و درک کند. دیالوگ های شاخه ای تعامل با NPC ها و اقدامات در ماموریت ها را امکان پذیر می کند. امتیازات تجربه از ماموریت های اصلی به دست می آید و آمار را تقویت می کند. ماموریت‌ های جانبی «اعتبار خیابان»، مهارت‌ های باز کردن قفل، فروشندگان، مکان‌ ها و مأموریت‌ های اضافی را به همراه دارند. ماموریت ها از شخصیت هایی به دست می آیند که به عنوان Fixers شناخته می شوند. در طول بازی، V توسط همراهان مختلف کمک و یاری می شود.  مینی‌ بازی‌ ها شامل هک، بوکس، مسابقات اتومبیل رانی، هنرهای رزمی، و محدوده تیراندازی است. انتخاب های بازیکن در بازی می تواند به پایان های مختلف منجر شود. لینک های دانلود رایگان این بازی جذاب در وب سایت گیمباتو قرار داده شده است با ما همراه باشید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید