logo.gamebato

دانلود بازی Days Gone برای کامپیوتر

بازی Days Gone روزهای رفته در سبک اکشن و ماجرایی و از دید سوم شخص می باشد که در دوران پسا آخرالزمانی و در شهر اورگان آمریکا اتفاق می افتد. کاراکتر اصلی دیکن سنت جان فردی ورزیده و موتور سوار برای یافتن همسر خود پا در دنیایی مرگبار می گذارد که باید با موجوداتی زامبی و متخاصم بجنگد تا زنده بماند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Days Gone روزهای رفته در سبک اکشن و ماجرایی و از دید سوم شخص می باشد که در دوران پسا آخرالزمانی و در شهر اورگان آمریکا اتفاق می افتد. کاراکتر اصلی دیکن سنت جان فردی ورزیده و موتور سوار برای یافتن همسر خود پا در دنیایی مرگبار می گذارد که باید با موجوداتی زامبی و متخاصم بجنگد تا زنده بماند.

Days Gone روزهای رفته, یک بازی ویدئویی در ژانر اکشن و ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۹ توسط Bend Studio توسعه یافته و توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. داستان بازی در شهر اورگان و پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد, دو سال از شروع یک بیماری همه گیر می گذرد که بخشی از بشریت را به موجوداتی شرور شبیه زامبی تبدیل کرده است. دیکن سنت جان یاغی سابق، متوجه می شود که همسرش سارا که مرده فرض شده است، ممکن است هنوز زنده باشد و برای یافتن او به جستجو می رود. Days Gone از منظر سوم شخص روایت می شود که در آن بازیکن می تواند یک محیط جهان باز را کشف کند.

5 6

بازیکنان می توانند از سلاح گرم، سلاح های غوغا و سلاح های بداهه استفاده کنند و می توانند از مخفی کاری برای دفاع از خود در برابر انسان های متخاصم و موجودات آدمخوار معروف به Freakers استفاده کنند. یکی از مکانیک های اصلی بازی، موتور سیکلت Deacon است که به عنوان وسیله اصلی حمل و نقل و بسیار ارزشمند برای کارکتر اصلی مورد استفاده قرار بگیرد و به نوعی تنها همدم دیکن در این بازی به شمار می آید.

در بازی اکشن Days Gone بازیکن کنترل دیکن سنت جان را بر عهده خواهد داشت, دیکن یک یاغی است که زندگی در جاده را به اردوگاه های بیابانی ترجیح می دهد. بازی دو سال پس از آن اتفاق می افتد که یک بیماری همه گیر تقریباً تمام بشریت را کشت و میلیون ها نفر دیگر را به “Freakers” موجوداتی شرور و زامبی وار تبدیل کرد، موجوداتی متخاصم که به سرعت تکامل می یابند. Swarmers، یک نوع شبانه از Freaker، در طول روز در لانه های خود پنهان می شوند، اما اغلب تجمع می کنند، در اطراف پرسه می زنند و در شب به دنبال غذا و آب می گردند. بازیکنان می توانند Swarmers را به سمت دشمنان دیگر فریب دهند و باعث شوند که دو گروه با یکدیگر بجنگند. دشمنان دیگر عبارتند از نیوتز، که نوجوانان آلوده و شکارچیان فرصت طلب هستند که فقط زمانی به دیکن حمله می کنند که او وارد قلمرو آنها شود یا سلامتی ضعیفی داشته باشد. بازیکنان می توانند توسط انبوهی از آنها غرق شوند و باید فاصله خود را حفظ کنند. دیکن می‌تواند از سلاح‌های گرم، سلاح‌ های غوغا، تله‌ ها، مواد منفجره و نقاط خفه‌کننده برای کشتن فریکرها استفاده کند.

4 6

داستان بازی در یک جهان باز در شمال غربی اقیانوس آرام جریان دارد. شخصیت اصلی می تواند آزادانه جهان را با پای پیاده یا با استفاده از موتور سیکلت کشف کند. دوچرخه سوخت مصرف می کند و در صورت آسیب بیش از حد از کار می افتد. بازیکن باید به طور مرتب دوچرخه را در پمپ بنزین ها و کمپ ها سوخت گیری کند و در صورت آسیب آن را با استفاده از ضایعات جمع آوری شده تعمیر کند. دیکن باید با کمپ های اسکان اعتماد ایجاد کند و با انجام ماموریت ها و با فروش هدایا و غذا “اعتبار اردوگاه” را به دست آورد. با افزایش سطح اعتماد، بازیکن می تواند سلاح ها، لوازم و قطعات موتورسیکلت جدیدی خریداری کند که می تواند برای افزایش سرعت، دوام و مانور از آن استفاده شود. ظاهر دوچرخه نیز می تواند سفارشی شود.

همانطور که بازیکن جهان را کشف می کند، باید منابع و اجزای ارزشمندی را برای ساخت سلاح ها و تجهیزات جمع آوری کند. علاوه بر ماموریت‌ های اصلی، بازی دارای تعدادی اهداف جانبی است که شامل پاکسازی لانه‌ های فریکر، نجات گروگان‌ ها، پاکسازی کمپ‌ های دشمن، گرفتن جایزه و بازگرداندن قدرت به پست‌ های بازرسی NEROمی‌شود. در داخل نقاط بازرسی NERO، بازیکنان می توانند از تزریق کننده های NERO برای افزایش سلامتی Deacon استفاده کنند.

8 4

در این بازی استقامت، زمانی که دیکن در حال دویدن است یا طفره می رود استفاده می شود. و تمرکز، که به دیکن اجازه می‌ دهد تا به طور موقت زمان را کاهش دهد در حالی که سلاح‌ های دور خود را هدف قرار می‌ دهد. سفر سریع سوخت مصرف می کند و باعث می شود زمان بگذرد. قبل از اینکه بازیکنان بتوانند به سرعت سفر کنند، باید تمام لانه های Freaker را بین دو نقطه سفر سریع نابود کنند. هنگامی که بازیکنان ماموریت ها و اهداف را کامل می کنند، امتیاز تجربه (XP) به دست می آورند. با XP کافی، بازیکنان می‌ توانند سطح بالایی داشته باشند و توانایی‌ های جدیدی را باز کنند، که به آنها اجازه می‌ دهد تا کارایی سلاح‌ های غوغا و سلاح‌ های برد دیکن را افزایش دهند و مهارت‌ های بقای او را افزایش دهند. اگر شما نیز از علاقمندان بازی های اکشن ، ماجراجویی و جهان باز هستید گیمباتو پیشنهاد میکند دانلود بازی Days Gone را به هیچ وجه از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید