logo.gamebato

دانلود بازی Life is Strange Remastered برای کامپیوتر

یک بازی در سبک ماجراجویی گرافیکی است که داستان دختری نوجوان به نام مکس را روایت می کند که به تازگی متوجه شده که می تواند زمان را به عقب برگرداند. در این بازی کلویی دوست مکس او را همراهی میکند.
امتیاز:
3.9/5
یک بازی در سبک ماجراجویی گرافیکی است که داستان دختری نوجوان به نام مکس را روایت می کند که به تازگی متوجه شده که می تواند زمان را به عقب برگرداند. در این بازی کلویی دوست مکس او را همراهی میکند.

بازی Life is Strange Remastered یک بازی داستان محور در سبک ماجراجویی است که توسط کمپانی فرانسوی Dontnod Entertainment توسعه یافته و به‌ وسیلهٔ شرکت اسکوئر انیکس از طریق توزیع دیجیتال برای xbox1، ps4 ، pc، xbox 360، ps3 ، apk ، و ios در دسترس علاقمندان به این سبک از بازی ها قرار گرفته است.

1 16

بازی در چندین اپیزود به فاصله زمانی چند هفته منتشر شده و خط داستانی جذابی را دنبال می کند به طوری که می توانیم بگوییم موفق شده که توجه لازم را از گیمرها دریافت کند. شخصیت اصلی داستان دختری به نام مکس می باشد که به عکاسی علاقمند است. مکس در حمایت از دوست خود که یک دیگر از شخصیت های اصلی بازی است, متوجه می شود توانایی این را دارد که زمان را به عقب برگرداند. ولی آیا مکس می داند دستکاری در زمان پیامدهای مخربی در آینده و حال او به همراه خواهد داشت؟

داستان بازی در ایالت Oregon در بندگاهی زیبا با نام Arcadia Bay اتفاق می افتد. در این بازی شما با انتخاب هایتان در کنار دو کاراکتر اصلی بازی یعنی مکس و کلویی تاثیر زیادی در ادامه روند بازی خواهید داشت. در Life is Strange Remastered علاوه بر ماجرهایی که برای دو شخصیت اول پیش می آید, شاهد دوستی عمیقی بین آنها خواهیم بود که خط داستانی بازی را جذاب کرده و دقیقا مثل تماشای یک فیلم می باشد و ما را برای ادامه بازی مشتاق می کند. مکس بعد چندین سال به همراه دوست خود به زادگاه خود بر می گردد و باید به دنبال علت گم شدن همکلاسی خود باشد و در این مسیر به رازهای زیادی پی می برد و باید با ماجرهای پیش رو دست و پنجه نرم کند.

در طول بازی باید سرنخ ها و اشیا را پیدا کنید و تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. تصمیم شما منجر به تغییر گذشته خواهد شد. شما در این بازی همراه شخصیت های اصلی می شوید, انتخاب های شما در ادامه مسیر بازی تاثیر گذار خواهد بود. از بخش های جذاب بازی Life is Strange Remastered صدای گذاری جالب توجه کاراکترها و دیالوگ های مهم آنهاست که بازی را جذاب تر کرده است. مکس بعد چندین سال به همراه دوست

2 17

جالب است بدانید اولین نسخه این بازی در سال  2015 منتشر شد و با اقبال زیادی همراه شد و همین امر سازندگان این بازی را بر آن داشت که نسخه بازسازی شده آن را با تغییراتی جدید منتشر کنند. سازندگان برای اینکه شما تجربه لذت بخشی را در اجرای این بازی احساس کنید و بازی به شکل امروزی تر و مدرن دربیاید تغییراتی در صورت و حالات چهره شخصیت های اصلی بازی لایف ایز استرنج ایجاد کردند و همچنین نورپردازی و جلوه های تصویری آن را به صورت امروزی و جدید درآمده است که همین به جذاب تر شدن بازی کمک شایانی کرده است. اگر علاقمند به سبک بازی های داستان محور می باشید گیمباتو این بازی Life is Strange Remastered را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی های بازی Life is Strange Remastered :

_ زاویه دید سوم شخص
_ سبک بازی ماجراجویی گرافیکی
_ داستان های انتخابی با پیامدهای متنوع
_ گرافیک و موسیقی متن جذاب

دیدگاه‌ خود را بنویسید