logo.gamebato

دانلود بازی The Evil Within 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی THE EVIL WITHEN 2 برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی سوم شخص با سبک ترسناک و بقا است که بازیکن شخصیت اصلی بازی یعنی سباستین کاستلانوس را برای مبارزه با دشمنان خود در دنیای یونیون کنترل می کند. شما در طول بازی باید از طریق مخفی کاری و مبارزه رو در رو با کلت، شاتگان و مسلسل دشمنان خود را شکست دهید.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی THE EVIL WITHEN 2 برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی سوم شخص با سبک ترسناک و بقا است که بازیکن شخصیت اصلی بازی یعنی سباستین کاستلانوس را برای مبارزه با دشمنان خود در دنیای یونیون کنترل می کند. شما در طول بازی باید از طریق مخفی کاری و مبارزه رو در رو با کلت، شاتگان و مسلسل دشمنان خود را شکست دهید.

دانلود بازی The Evil Within 2 برای کامپیوتر – شیطان درون

The Evil Within 2 یک بازی ویدئویی از منظر سوم شخص با ژانر ترس و بقا است که در سال 2017 توسط استودیو Tango Gameworks توسعه و از سوی Bethesda Softworks برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این در واقع دنباله همان بازی THE EVIL WITHIN است که به معنی شیطان درون است. بازی که با وجود نسخه دوم یعنی شیطان درون 2 هنوز هم به خاطر گیم پلی خوب، فضا و جلوه های صوتی که دارد نزد گیمرها بسیار محبوب می باشد. نسخه دوم این بازی یعنی The Evil Within 2 با وجود نقد های مثبتی که دریافت کرده ولی هنوز هم به خاطر داستان و شخصیت هایش مورد انتقاد کاربران است. هر چند بازی همانند نسخه قبلی بی عیب و نقص نیست ولی از آنجا که نامی از شینجی میکامی در آن وجود دارد، ما را متقاعد می کند که آن را تجربه کنیم.

1 4

 

این بازی همانند نسخه قبلی خود یک بازی ترسناک بقا است. بازیکن که از منظر سوم شخص بازی می‌کند، کنترل بازرس سباستین کاستلانوس را بر عهده می‌گیرد که باید برای نجات دخترش لیلی به مبارزه اهالی یونیون برود. سه حالت سختی برای این بازی وجود دارد، یعنی حالت گاه به گاه، که شینجی میکامی تهیه کننده بازی توصیه می کند، بقا، و کابوس. تنظیم دوم برای بازیکنانی که از سطح سختی بازی قبلی لذت می بردند، توصیه می شود.

در بازی The Evil Within 2، نقشه‌ها بزرگ‌تر هستند و راه‌های متعددی برای پیشروی بازیکنان در یک سطح وجود دارد. همچنین به بازیکن یک آیتم به نام “ارتباط دهنده” داده می شود که به برجسته کردن اهداف، منابع و دشمنان موجود در محیط بازی کمک می کند. بازیکنان می توانند برای تکمیل اهداف جانبی و جستجوی منابعی که کمیاب هستند، تمام نقاط نقشه را آزادانه کاوش کنند. بازیکنان می توانند در رویارویی مستقیم با دشمنان با استفاده از سلاح، مخفی کاری و کمین کردن با دشمنان خود مبارزه کنند.

2 4

 

بیشتری انتقادهای کاربران از نسخه قبلی این بازی مربوط به طرح پردازی داستان بازی بود که زیاد چنگی به دل نمی زد. د اویل ویدن 2 هرچند اتمسفر خوبی دارد و طراحی محیط ها به خوبی صورت گرفته ولی به عنوان یک بازی ترسناک، آنطور که باید ترس و وحشت بر جو حاکم نیست.

دومین عامل تاثیر گذار در این بازی سطح گیم پلی آن است که باز هم نسبت به بازی قبلی فوق العاده تغیر کرده است، طراحی انیمیشن ها به خوبی صورت گرفته و با وجود اسلحه هایی نظیر کلت، شاتگان و مسلسل برای کشتن دشمن بسیار لذت بخش است. همچنین محیط بازی بسیار گسترده تر از گذشته است تا بهتر بتوانید در آن کاوش کنید.

داستان بازی The Evil Within 2

سه سال پس از وقایع بازی اول، سباستین کاستلانوس اداره پلیس شهر کریمسون را ترک می کند و به خاطر وقایع بیمارستان روانی بیکن بیمار می شود. تنها فرزند او لیلی ظاهرا در آتش سوزی خانه آنها جان باخت و همسرش میرا که نمی خواست مرگ دخترش را بپذیرد، او را رها کرد. و با ضربه روحی که به او وارد شد منجر به اعتیاد سباستین به الکل می شود. سباستین در حالی که غم و اندوه خود را در یک بار غرق می کند، توسط شریک سابق و مامور موبیوس جولی کیدمن به سباستین می گوید که لیلی هنوز زنده است. سباستین برخلاف میل خود به یک مرکز مخفی موبیوس آورده می شود و در آنجا با رئیس مرکز به نام ریچارد نیل ملاقات می کند.

7 4

 

ریچارد توضیح می دهد که لیلی به عنوان هسته برای یک سیستم STEM جدید برای شبیه سازی یک شهر آمریکایی به نام Union استفاده می شود. با این حال، موبیوس ارتباط خود را با لیلی و عوامل آنها در داخل اتحادیه قطع کرد و آنها کنترل خود را بر شبیه سازی از دست دادند.

پس از ورود به یونیون، سباستین متوجه می شود که شهر به یک قلمرو کابوس وار تبدیل شده است که در آن همه ساکنان آن یا کشته شده اند یا به هیولا تبدیل شده اند. علاوه بر این، سباستین شاهد یک عکاس مرموز با قدرت های ماوراء طبیعی است که عوامل موبیوس را شکار و به قتل می رساند. داستان پردازی بازی بسیار عالی صورت گرفته است تا آخرین سطح از یک بازی ترسناک و بقا را تجربه کنید.

 

همینک شما که علاقمند به دانلود بازی The Evil Within 2 هستید می توانید از گیمباتو منبع بازی های کامپیوتری به صورت مستقیم این بازی را دانلود کنید. گیمباتو یک وب سایت و نرم افزار می باشد که به صورت خودکار بازی را برای شما دانلود،  اکسترکت، نصب و در نهایت کرک و فعال سازی می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید