logo.gamebato

دانلود بازی Condemned: Criminal Origins برای کامپیوتر

دانلود بازی CONDEMNED: CRIMINAL ORIGINS برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی اول شخص با ژانر جنگ، ترس و بقا است که داستان آن درباره اتان ماتوس یک بازرس جنایی باند اف بی ای است که برای بازرسی یک صحنه جرم وارد محل جنایت می شود و با انواعی از سلاح های سرد و گرم با قاتلین که تشنه خون هستند مبارزه می کند.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی CONDEMNED: CRIMINAL ORIGINS برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی اول شخص با ژانر جنگ، ترس و بقا است که داستان آن درباره اتان ماتوس یک بازرس جنایی باند اف بی ای است که برای بازرسی یک صحنه جرم وارد محل جنایت می شود و با انواعی از سلاح های سرد و گرم با قاتلین که تشنه خون هستند مبارزه می کند.

دانلود بازی Condemned: Criminal Origins برای پی سی

CONDEMNED: CRIMINAL ORIGINS یک بازی ویدئویی اول شخص ترسناک و بقای است که توسط استودیوی Monolith Productions توسعه یافته و توسط سگا منتشر شده است. این بازی در سال 2005 برای ایکس باکس 360 منتشر شد و نسخه مایکروسافت ویندوز آن هم در سال 2006 منتشر شد. ضرب و شتم وحشیانه از مهمترین عناصر این بازی جنگی به حساب می آید که بیش از حد جذابیت آن را افزایش می دهد.

1 2

پس از انتشار، Condemned با نقدهای متوسط تا خوب توسط بازیکنان و منتقدان مواجه شد. بسیاری از منتقدان از داستان بازی و عدم پیشرفت آن به عنوان بزرگترین ایرادات بازی یاد کردند، در حالی که کنترل های قوی و رویکرد تازه آن به ترس و بقا مورد تحسین قرار گرفتند. دنباله ای به نام Condemned 2: Bloodshot در سال 2008 برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شد.

داستان بازی CRIMINAL ORIGINS درباره یک بازرس جنایی FBI است که برای بازرسی یک صحنه جرم وارد محل جنایت می شود. اتان ماتوس که وارد صحنه جرم می شود، با قاتل و در واقع عامل این صحنه جرم روبرو می شود. ماتوس مردی عبوس و خشمگین است که خیلی هم از کشت و کشتار ناراحت نمی شود. او وظیفه دارد که به این جرم رسیدگی کند و تمامی آشفتگی باقی مانده را پاک کند. توماس که برای یافتن حقیقت ماجرا به راه می‌افتد و چیزی جز یک تلفن همراه، یک تفنگ شوکر به سبک تیزر و ابزار پزشکی قانونی برای کمک همراه ندارد.

به نظر می رسد تنها فرد دیگری که می تواند به او تکیه کند، همکار او است که مایل است از طریق تلفن در تماس باشد و به توماس کمک کند تا شواهد را تجزیه و تحلیل کند تا بتواند به آرامی همه چیز را کشف کند. ماتوس با احتیاط ساختمان های تاریک و فرسوده را کاوش می کند.

Condemned به نوعی شبیه یک بازی تیراندازی اول شخص است، با این تفاوت که به جای تیراندازی، درگیری های خونین زیادی وجود دارد. به دلایلی عجیب، هیچ نبرد واقعی با دست برهنه وجود ندارد، اما سلاح های بداهه در همه جا وجود دارند. شما همه چیز دارید، از لوله های فلزی، تا میخ های دو در چهار، تبرهای آتش، و تابلوهای راهنما. هر سلاح از نظر سرعت، برد، قدرت و دفاع رتبه‌بندی متفاوتی دارد، اگرچه تفاوت‌ها می‌تواند بسیار ظریف باشد.

شما این تصور را خواهید داشت که اکثریت قریب به اتفاق تلاشی که برای این بازی انجام شده صرف تعامل بین شما و دشمنان دیوانه شما شده است. هوش مصنوعی شگفت‌انگیزی در کار است، همراه با چند انیمیشن شگفت‌انگیز و ترسناک واقعی که هنگام درد کشیدن گیج شوید. دشمنان شما را نمی توان استدلال کرد، زیرا آنها دیوانه هایی هستند که تشنه خون هستند و از سایه ها به سمت شما هجوم می آورند و در هنگام تلاش برای کشتن شما، هر چیزی را که به دستشان برسد، برای ضربه زدن به شما پرتاب می کنند.

3 2

آنها فریادهای فحاشی خواهند زد و با عصبانیت عجیب چیزها را خرد خواهند کرد. آنها در کمین شما می نشینند، و با کمال میل به یکدیگر صدمه خواهند زد. مشکل اصلی بازی Condemned این است که می توان آن را به طور کلی با خیال راحت توصیف کرد، زیرا لحظات خاص کافی وجود ندارد.

شما به عنوان ماتوس یک تفنگ بیهوش کننده را دارید که می توانید به راحتی آنها را بیهوش کنید و بعد از اینکار هم می توانید برای اطمینان به آنها ضربه بزنید. این تفنگ خیلی قوی به نظر نمی رسد، با این حال در ادامه بازی زمانی که بیش از یک یا دو دشمن به شما حمله می کند، لازم است. هدف گیری آسان و بعد از آن هم به شما اجازه شلیک و همچنین فرصتی می دهد تا سلاح او را از چنگ او درآورید. این بازی برخلاف بسیاری از بازی های اول شخص، اصلحه های گرم بسیار کشنده هستند و اغلب با یک شلیک دشمن را می کشند.

همینک گیمرهای کامپیوتری می توانند این بازی اکشن و جنگی را از همین جا یعنی گیمباتو منبع بازی های کامپیوتری به صورت مستقیم دانلود کنند. گیمباتو به صورت خودکار بازی را برای شما دانلود، اکسترکت، نصب و در نهایت کرک و فعال سازی می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید