logo.gamebato

دانلود بازی Outlast برای کامپیوتر

دانلود بازی Outlast برای کامپیوتر – اوت لست یک بازی ویدئویی اول شخص است که در ژانر ترس و بقا با عناصری همچون مخفی کاری و فرار کردن در سال 2014 منتشر شده است. شما در نقش مایلز آپشور روزنامه نگار تحقیقی مستقل بازی می کنید که برای تحقیق در مورد قتل بیماران روانی راهی تیمارستان ماونت مسیو در کوهای کلرادو می شود.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Outlast برای کامپیوتر – اوت لست یک بازی ویدئویی اول شخص است که در ژانر ترس و بقا با عناصری همچون مخفی کاری و فرار کردن در سال 2014 منتشر شده است. شما در نقش مایلز آپشور روزنامه نگار تحقیقی مستقل بازی می کنید که برای تحقیق در مورد قتل بیماران روانی راهی تیمارستان ماونت مسیو در کوهای کلرادو می شود.

دانلود بازی Outlast برای کامپیوتر

بازی Outlast، آزمایشی است که هر کسی نمی تواند از آن زنده بیرون بیاید. یک بازی کامپیوتری با سبک ترس و بقا است که به صورت اول شخص اجرا می شود. اوت لست در سال 2014 توسط استودیو رد بارلز برای سیستم عامل ویندوز، کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شده است. شما به عنوان یک روزنامه نگار تحقیقی آزاد در اعماق کوهای کلرادو به تحقیق در مورد قتل های روانی آن تیمارستان می پردازید.

1 1

Outlast به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد که به دلیل اتمسفر، عناصر ترسناک و گیم پلی آن تحسین شد. از تاریخ 2014 تا اکتبر 2016 حدود 4 میلیون نسخه از این بازی به فروش رسیده است. تا ماه می 2018 هم 15 میلیون نسخه از این بازی به فروش رسیده است. بازی Outlast 2 دنباله ای از همین بازی است که در 25 آوریل 2017 منتشر شده است. همچنین نسخه سوم این بازی قرار است با عنوان The Outlast Trials در آینده نزدیک منتشر شود.

گیم پلی Outlast

شما در این بازی نقش مایلز آپشور روزنامه نگار روزنامه نگار تحقیقی را برعهده می گیرید. در حالی که در بیمارستان روانی ویران شده در لیدویل، کوهای کلرادو که توسط بیماران روانی تحت سلطه است، حرکت می‌کند. این بازی از دیدگاه اول شخص انجام می شود و دارای مکانیک های گیم پلی مخفیانه است. بازیکن می تواند راه برود، بدود، خمیده شود، بپرد، از نردبان بالا برود و روی اشیاء خرک کند. با این حال، برخلاف اکثر بازی‌های ترس و بقا بازیکن قادر نیست که به دشمنان خود حمله کند. بازیکن در عوض باید به تاکتیک های مخفی کاری مانند پنهان شدن در قفسه ها، پنهان کردن دشمنان، ماندن در سایه ها و مخفی شدن در پشت یا زیر اشیا برای زنده ماندن تلاش کند. از طرف دیگر، بازیکن می تواند تلاش کند تا از تعقیب کننده خود پیشی بگیرد. اگر بازیکن بمیرد، بازی به آخرین نقطه بازرسی از نو بازنشانی می‌شود.

9

تمامی محوطه بیمارستان روشن نیست، و تنها راه برای تماشای بازیکن در این تاریکی، از طریق لنز دوربین فیلمبرداری مجهز به دید در شب است. استفاده از حالت دید در شب به آرامی باتری‌ها را مصرف می‌کند، که تعداد زیادی از آن‌ها وجود ندارد، و بازیکن را مجبور می‌کند تا باتری‌های اضافی را که در سرتاسر آسایشگاه یافت می‌شود، جستجو کند.
Outlast به شدت از پرش‌های سنتی و نشانه‌های صوتی استفاده می‌کند، که اگر دشمن آنها را دیده باشد به بازیکن هشدار می‌دهد. اگر بازیکن رویدادهای خاصی را با دوربین فیلمبرداری خود ضبط کند، مایلز یادداشتی در مورد آن می نویسد و بینش بیشتری در مورد افکار او ارائه می دهد. اسنادی را می‌توان جمع‌آوری کرد که حاوی خاطرات روزانه بیماران و گزارش‌های کارکنان بیمارستان را ارائه می‌دهد.

توسعه‌دهنده رد بارلز به گیم‌پلی متمرکز بر بقا در بازی Amnesia: The Dark Descent به‌عنوان تأثیر اولیه بر سبک بدون مبارزه Outlast اشاره کرده است.

3 1

اما داستان بازی چگونه است؟ مایلز آپشور، روزنامه‌نگار تحقیقی مستقلی است، که ایمیلی ناشناس دریافت می‌کند مبنی بر اینکه آزمایش‌های غیرانسانی در Mount Massive Asylum، یک بیمارستان روان‌پزشکی خصوصی متعلق به شرکت مشهور غیراخلاقی Murkoff انجام می‌شود. به محض ورود، مایلز متوجه می شود که سالن هایش غارت شده و پر از اجساد مثله شده کارکنان است. اجساد مثله یعنی اجسادی که قطع عضو شده اند. آپشور هنگامی که در حال گشت در راهروهای تیمارستان است با یک افسر پلیس روبرو می شود و به او اطلاع می دهد که بیماران روانی از بند فرار کرده اند و آزادانه در محوطه پرسه می زنند و کارمندان اینجا را به قتل می رسانند. او همچنین به مایلز یم گوید که هر چه سریعتر باید از اینجا فرار کند، چرا که توان مقابله با آنها را ندارد. او همچنین روش باز کردن قفل درهای اصلی را از طریق کنترل امنیتی به او می گوید.

همینک می توانید این بازی ترس و بقای اوت لست را به صورت رایگان از گیمباتو دانلود کنید. سطح گیم پلی به خوبی احساس یک بازی بقا را در گیمرهای کامپیوتری ایجاد می کند. گیمباتو منبع دانلود بازی کامپیوتری می باشد که به طور خودکار بازی ها را برای شما دانلود، اکسترکت، کرک و فعال سازی می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید