logo.gamebato

دانلود بازی Inside برای کامپیوتر

دانلود بازی Inside برای کامپیوتر – Inside یک بازی معما و غمگین با محیط بسیار تاریک است که توسط Playdead منتشر شده است. شخصیت اصلی داستان کودکی در حال فرار از شرکت های هیولایی و آزمایش های وحشیانه آنها است. بازی دارای سطح هنری سیاه و سفید است که ترس و ناامیدی به خوبی در آن احساس می شود.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Inside برای کامپیوتر – Inside یک بازی معما و غمگین با محیط بسیار تاریک است که توسط Playdead منتشر شده است. شخصیت اصلی داستان کودکی در حال فرار از شرکت های هیولایی و آزمایش های وحشیانه آنها است. بازی دارای سطح هنری سیاه و سفید است که ترس و ناامیدی به خوبی در آن احساس می شود.

دانلود بازی Inside برای کامپیوتر – بازی پازل دو بعدی، غمگین و کم رنگ

گیمباتو در این بخش از بازی های خود می خواهد بازی Inside که یک بازی ماجراجویی با پازل های دو بعدی و سطح بالایی از ترس و ناامیدی است که به خوبی این احساس را به بازیکن منتقل می کند. در واقع این نسخه ارتقاع یافته بازی Limbo که قبلا توسط همین استودیو یعنی Playdead منتشر شده است. بازی لیمبو دارای سبک هنری سیاه و سفید و روایتی ناگفته و ترسناک که خود را در معرض تفسیر قرار می داد.

1

این استودیو تقریبا تمامی المان های موفقیت و نقاط قوت بازی قبلی را ارتقاء داده تا بیشتر بازیکنان را درگیر خود کند. بسیاری از پلیرها بازی های معما و ماجراجویی را دوست دارند و چه بهتر که همراه آن ترس و ناامیدی هم وجود داشته باشد، مطمئنا می تواند بیشتر این افراد را جذب خود کند.

بازی Inside همانند بازی قبلی Limbo بازیکن در نقش پسر کوچکی بازی می کند که در موقعیتی مرموز، خطرناک و اغلب آزاردهنده قرار گرفته است. این همچنین یک بازی خطی است و شما به عنوان یک کودک بی دفاع عمدتا راه خود را از چپ به راست در یک دنیای کابوس وار خصمانه طی می کنید. این یک پلتفرم گیج کننده متفکر و استادانه با یکی از جذاب ترین تنظیمات در بازی های مدرن است. چیزهای عمیقاً آزاردهنده، اما با درجه ای ستودنی از ظرافت و خویشتن داری.

شخصیت اصلی ظاهراً در حال فرار از یک شرکت هیولایی است که آزمایش‌های وحشتناکی را روی موجودات زنده از جمله انسان‌ها انجام می‌دهد. سفر شما از جنگل های پر از آب و مزرعه های وسیع شروع می شود و در ادامه هم به دریاچه های سیاه رنگی برخورد می کنید و در آخر هم به اعماق یک محوطه وسیع می روید.2

من از گفتن جزئیات کامل دریغ دارم، زیرا بهتر است خودتان آنها را کشف کنید. اما به طور کلی، Inside به طرز ماهرانه‌ای یک جهان فرسوده را به تصویر می‌کشد. در اینجا برعکس بازی قبلی playdead هیچ لاگ صوتی یا گرافیتی که روی دیوارها با خون نوشته شده باشد را نمی‌بینید، زیرا Inside اشاره‌های ظریف‌تر و مبهم‌تری به ماهیت واقعی آن دارد.

شما آزاد هستید که با عناصر هر پازل ور بروید. ماشین ها، محیط ها، افراد و عناصر دیگر را بررسی کنید، ویژگی های دقیق آنها را کشف کنید، و در محیط کاوش کنید. اما هر برخورد به گونه ای متعادل است که همه آنها را تقریبا غیرممکن می کند. بازی مملو از جزئیات سفارشی است، مانند ضربه زدن به یخچال زنگ‌زده در جنگل و تماشای پرواز برگ‌ها در هوا، که هیچ ارتباطی با گیم‌پلی ندارند، اما وجود دارند تا بیشتر احساس یک نمایش واقعی کنید.

3

همه اینها نشان می دهد که بازی Inside چیست. همراه با تعدادی انیمیشن عالی، وزن واقعی و سنگینی برای هر اقدامی که در بازی انجام می دهید وجود دارد، در حالی که اغلب باید مدت زمانی را که قهرمان مبارز ما برای انجام یک فرمان خاص صرف می کند، در نظر بگیرید. این به همان اندازه که یک پلتفرمر گیج کننده فیزیکی است. گرافیک نیز در ارائه همه اینها به شما فوق العاده است. متفق به انیمیشن بی عیب و نقصی که قبلاً به آن اشاره کردیم، یک سبک هنری کمیک با جزئیات دقیق است که پالت رنگ را خاموش می کند اما نور و سایه را اغراق می کند.

تنها چیزی که می توانیم به شما بگوییم این است که Inside یک ثانیه از زمان شما را تلف نمی کند. این کاملاً عاری از بالشتک های بیهوده و تکراری کسل کننده است. این بازی ویدئویی در تاریخ 29 ژوئن 2016 توسط استودیو دانمارکی playdead برای پلتفرم ویندوز، کنسول ایکس باکس وان و پی اس 4 منتشر شده است. برای دانلود بازی می توانید از همین جا به صورت رایگان آن را دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید