logo.gamebato

دانلود بازی Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition برای کامپیوتر

Resident Evil 7 یک بازی در ژانر ترس و بقا از کمپانی محبوب Capcom است و برای شرکت مایکروسافت ویندوز، اکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن ۴ تولید و منتشر شده است. روند بازی تجربهٔ سبک ترس و وحشت سنتی را در اختیار گیمر قرار می‌ دهد و بی جهت نیست که ترسناکترین بازی قرن لقب گرفته است.
امتیاز:
3.9/5
Resident Evil 7 یک بازی در ژانر ترس و بقا از کمپانی محبوب Capcom است و برای شرکت مایکروسافت ویندوز، اکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن ۴ تولید و منتشر شده است. روند بازی تجربهٔ سبک ترس و وحشت سنتی را در اختیار گیمر قرار می‌ دهد و بی جهت نیست که ترسناکترین بازی قرن لقب گرفته است.

کمپانی محبوب Capcom بالاخره از جدیدترین نسخه بازی رزیدنت اویل تحت عنوان Resident Evil 7 رونمایی کرد. این بازی پستی و بلندی های زیادی را پشت سر گذاشته است. تا سری چهارم که می توانیم به جرات بگوییم نقطه اوج این بازی بوده هر بار گیمرها را شگفت زده کرده است. ولی از ورژن چهارم به بعد گویی انقلابی در ژانر وحشت این بازی به وجود آوده است. به طوری که گیمرها را به کلی ناامید کرد. در این مدت همه علاقمندان به رزیدنت اویل منتظر بودند که آیا نسخه جدید می تواند انتظارات آنها را پاسخ دهد یا خیر.

5 4

ولی نسخه جدید با این شعار که قرار است تمامی عیب و نقص های نسخه های قبلی را رفع و بار دیگر این بازی ترسناک و جذاب را به روزهای اوج خود برگرداند, منتشر شده است. انتقادی که گیمرها به ورژن های قبلی بازی Resident Evil وارد می دانستند, اکشن های بدون هیجان و جذاب بازی بود. بازی به اندازه کافی گیمر را درگیر خود نمی کرد. هیجان و ترس را به مخاطب انتقال نمی داد. ولی خوشبختانه در سری جدید شاهد برطرف شدن این نقص خواهیم بود. کپکام بار دیگر توانسته این بازی را به دوران اوج خود نزدیک کند و عناصر قدیمی و تاثیر گذار را در سری جدید بگنجاند.

2 5

برای کسانی که شاید با روند نسخه های قبلی این بازی آشنا نباشند بهتر است درمورد خط داستانی این بازی کمی توضیح دهیم. داستان بازی Resident Evil 7 بدین شکل است که روایت خانواده ای به نام Bakers است که گویی از اختلالات روانی شدید رنج می برند, ولی ماجرا تنها این نیست. در این بازی شخصیت اول Ethan در عمارت قدیمی و ترسناک خانوادگی خود به دنبال همسر خود Mia می باشد که هنوز علت ناپدید شدن میا در بازی مشخص نشده است.

خط داستانی بازی به خوبی شما را درگیر ترس و هیجان خواهد کرد و در نسخه 7 این بازی که به تازگی منتشر شده است تغییرات قابل توجهی در راستای بهتر شدن بازی می بینیم. در این نسخه دوربین به اول شخص تبدیل شده است, که همین موضوع به ترسناک شدن بازی و روند انتقال آن به کاربر کمک فراوانی کرده است. البته ناگفته نماند که طرفداران بیشتر خوشحال می شدند اگر به سوم شخص تغییر می یافت! این تغییر گیمر را به خوبی درگیر بازی و انتقال ترس خواهد کرد و می تواند خود را به جای شخصیت اصلی داستان بگذارد و حس کند در محیط بازی قرار گرفته است.

3 3

از نظر ظاهری و فنی در رزیدنت اویل 7 گرافیک بازی به خوبی توانسته انتظارات ما را برآورده کند. کیفیت تکستچرها، نورپردازی، سایه زنی و تمامی عناصر تکنیکی بازی در بهترین حالت قرار دارند و محیطی زیبا و درگیر شونده و طراحی جذاب برای طرفدران به وجود آورده است. کپکام در این نسخه از نظر فنی خیلی خوب و موفق عمل کرده است.

در پایان به شما پیشنهاد می دهیم این بازی را امتحان کنید چراکه ارزش تجربه کردن را دارد. می توانیم بگوییم Resident Evil 7 از هر جهت بازی خوب و باکیفیتی می باشد و مخصوصا در نسخه 7 به خوبی میتواند گیمر را جذب خود کرده و تاثیرگذاری بیشتر بر روند بازی داشته باشد و او را درگیر خود کند. اگر از دوستداران سبک وحشت در بازی هستید, گیمباتو این بازی را به شما پیشنهاد می کند چون قابلیت این را دارد تا ساعتها شما را درگیر خود کرده و پای پلتفرم گیمینگتان شما را میخکوب کند.

4 3

ویژگی های بازی Resident Evil VII: Biohazard :

_ در ژانر ترس و بقا
_ دوربین در نقش اول شخص
_ گرافیک بازی فوق العاده
_ اکشن محور تر از ورژن 5 و 6
_ قابل اجرا با پلتفرم های Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One
_ پشتیبانی از هدست پلی استیشن VR
_ تک نفره

رده سنی مجاز: 18 سال به بالا

دیدگاه‌ خود را بنویسید