logo.gamebato

دانلود بازی The Evil Within برای کامپیوتر

The Evil Within یک بازی ویدئویی با ژانر ترس و بقا است که توسط استودیوی Tango Gameworks توسعه یافته و از پلت فرم ویندوز، Ps3, Ps4, Xbox 360 و Xbox one پشتیبانی می کند. هم اکنون می توانید این بازی را از گیمباتو منبع بازی های کامپیوتری به صورت مستقیم دانلود کنید.
امتیاز:
3.9/5
The Evil Within یک بازی ویدئویی با ژانر ترس و بقا است که توسط استودیوی Tango Gameworks توسعه یافته و از پلت فرم ویندوز، Ps3, Ps4, Xbox 360 و Xbox one پشتیبانی می کند. هم اکنون می توانید این بازی را از گیمباتو منبع بازی های کامپیوتری به صورت مستقیم دانلود کنید.

The Evil Within یک بازی بقا کامپیوتر و ترسناک است که توسط تیم با استعداد Tango Gameworks توسعه یافته و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی توسط شیمجی میکامی سازنده سری Resident Evil یا رزیدنت اویل کارگردانی شد و در اکتبر 2014 در سراسر جهان برای پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ویندوز، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان منتشر شد.
محیط های بسیار، اضطراب زیاد و داستانی پیچیده با هم ترکیب شده اند تا دنیایی غوطه ور در رعب و وحشت ایجاد کنند که شما را به اوج تنش می رساند.

1 7

محور اصلی بازی، سباستین کاستلانوس، قهرمان داستان است که به دنیایی تحریف‌ شده پر از مکان‌ های کابوس‌ وار و موجودات وحشتناک کشیده می‌شود. بازی در منظر سوم شخص، بازیکنان با دشمنان کابوس مانند، از جمله باس‌ها، با استفاده از تفنگ و سلاح‌ های غوغا، مبارزه می‌کنند و مرحله به مرحله پیشروی می‌کنند، از تله‌ ها اجتناب می‌کنند، از مخفی کاری استفاده می‌کنند و چیزهای کلکسیونی پیدا می‌کنند.

این بازی که در سبک بقا و ترس از روبرو شدن با موجودات وحشتناک ساخته شده، نقدهای مثبتی را در همان ابتدا دریافت کرده تا سازندگان را به موفقیت خود امیدوار کند. در ادامه هم انتقادهایی از شخصیت ها و مسائل فنی بازی به میان آمد که نسخه The Evil Within 2 را معرفی کرد.

4 6

قواعد بازی The Evil Within

بازی به صورت تک نفره در چندین مرحله انجام می شود که بازیکنان باید تمامی مراحل را یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر بگذارند. بازی از نوع سوم شخص می باشد که در آن پیدا کردن منابع و یادگیری زمان مبارزه یا فرار کردن از عوامل کلیدی برای زنده ماندن از خطرات بازی هستند.

اما چه خطراتی شما را تهدید می کند؟ انواع تله نظیر تله خرس، تله سنبله، تله سیم خاردار و بمب از مهمترین خطراتی هستند که شما را تهدید می کنند. The Haunted دشمن اصلی شما در طول بازی است. لورا دوباره متولد شده موجود ترسناک با چند دست و پا، موهای بلند و خزنده از دیگر خطراتی است که ترس و وحشت را در شما ایجاد می کند.

سباستین کاستلانوس قهرمانی که بازیکن کنترل آن را به دست می گیرد، باید از محیط و چیزهایی که ممکن است پیدا کند برای زنده ماندن استفاده کند. دنیای بازی می تواند در طول رویدادهای برنامه ریزی شده و در نتیجه اقدامات بازیکن، تغییر مکان ها و ایجاد مسیرهای جدید یا انتقال بازیکن به مناطق جدید تغییر کند. کاستلانوس همچنین باید از اقلام پزشکی برای مداوای خود استفاده کند.

3 6

امکانات بازی The Evil Within

خانه امن یا Safe Haven در دسترس شما بازیکنان قرار می گیرد که متشکل از بخش های مختلفی است. شما در اینجا می توانید به بخش های مختلفی دسترسی پیدا کنید و مهارت های سباستین را ارتقاء دهید. اتاق های امنی وجود دارد که در آن می توانید با فشردن یک دکمه گاوصندوق ها را باز کنید و به موارد مفیدی دسترسی پیدا کنید.

بازیکن به سلاح‌های مختلفی مانند هفت تیر، تفنگ ساچمه‌ای، تفنگ تک تیرانداز، چاقو، نارنجک، و همچنین «آگونی کراس کمان»، یک سلاح پرتابه‌ای که می‌تواند پیچ‌هایی را شلیک کند که قابلیت کور کردن، برق‌گرفتن یا منفجر کردن دشمنان را دارد.

بمب ها را می توان به سطح زمین، دیواره های، وسایلی که در محیط قرار دارند نظیر ماشین ها چسباند. بمب ها با چند حرکت ساده می توانند غیر فعال شوند. مهمات برای سلاح ها بسیار کمیاب هستند.

در این بازی یک نکته جالب وجود دارد که دشمنان سرنگون شده می توانند دوباره جان بگیرند و برای شما ایجاد خطر کنند. با این وجود شما می توانید آنها را به طور کامل بسوزانید تا از نابود شدن آنها مطمئن شوید. نه تنها این مورد بلکه ویژگی های زیادی وجود دارد که حس ترس و بقا را در یک مبارزه واقعی برای شما به ارمغان می آورد.

این داستان یک شورش در تیمارستان است که با ورود سباستین و همکارانش به موضوع مبارزه و کشت و کشتار به بیرون از تیمارستان هم کشیده می شود. گرافیک بازی در سبک بازیهای ترس، بقا و مبارزه با دشمن بسیار بی نظیر است. شما همیشه در مسیری جدید قدم می گذارید که این طراحی برای یک بازی بسیار عالی است.

2 8

علاقمندان و گیمرهای کامپیوتری می توانند این بازی را از گیمباتو مرکز دانلود بازی کامپیوتری به صورت مستقیم دانلود کرده و بر روی رایانه یا کنسول های PS3, PS4, X360 و X One نصب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید