logo.gamebato

دانلود بازی The Dark Pictures MAN OF MEDAN برای کامپیوتر

دانلود بازی Man Of Medan برای کامپیوتر – این یک بازی ویدئویی با ژانر ترس و بقا است که بر روی یک کشتی بزرگ خالی از سکنه در رقابت با دزدان دریایی انجام می گیرد. این 5 نفر در جستجوی طلای منچوری یا همان جنگنده غرق شده جنگ جهانی دوم هستند.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Man Of Medan برای کامپیوتر – این یک بازی ویدئویی با ژانر ترس و بقا است که بر روی یک کشتی بزرگ خالی از سکنه در رقابت با دزدان دریایی انجام می گیرد. این 5 نفر در جستجوی طلای منچوری یا همان جنگنده غرق شده جنگ جهانی دوم هستند.

دانلود بازی Man Of Medan برای کامپیوتر – بازی ترسناک

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan که با نام Man of Medan نیز شناخته می شود، یک بازی ویدئویی درام تعاملی ترسناک بقا در سال ۲۰۱۹ است که توسط سوپر مسیو گیمز توسعه یافته و به وسیله Bandai Namco Entertainment منتشر شده است. این اولین قسمت از هشت قسمت برنامه ریزی شده در گلچین تصاویر تاریک است.

1 4

یک سری بازی ترسناک و ویدئویی مستقل که توسط همین شرکت ها ساخته و منتشر شده است. فیلم Man of Medan که در وسط اقیانوس آرام جنوبی در نزدیکی پلینزی فرانسه اتفاق می‌افتد، روی چهار دانشجو و ناخدای قایق دوک میلان تمرکز می‌کند که در تعقیب بقایای یک هواپیمای دوران جنگ جهانی دوم سفری غواصی را آغاز می‌کنند. پس از رویارویی خصمانه با گروهی از دزدان دریایی، پنج قهرمان داستان توسط دزدان دریایی مذکور مجبور می شوند تا دریاها را بپیمایند و به دنبال چیزی به نام “طلای منچوری” بگردند، و سپس با کشتی ارواح روبرو می شوند که در آنجا با رؤیاهایی از موجودات فانتوم روبرو می شوند.

بازی Man of Medan تقریباً به طور کامل در دریا و روی یک قایق متروکه بزرگ انجام می گیرد. این بازی بر اساس داستان واقعی OSS Ourang Medan، که در اواخر دهه 1940 پس از غرق شدن کشتی آنها به صورت مرموزانه و ناپدید شدن خدمه آن صورت گرفت. این همچنین اولین قسمت از گلچین پیشنهادی تصاویر تاریک یا Dark Pictures توسط سوپر مسیو گیمز است. اگر بازی Until Dawn را انجام داده باشید، می‌دانید چه چیزی در انتظار شما قرار دارد. 

2 4

داستان بازی بین 5 شخصیت مختلف بازی صورت می گیرد که شما می توانید هدایت هر کدام از آنها را برعهده بگیرید. بر اساس گزارش‌ها، ۶۹ مرگ احتمالی مختلف وجود دارد که می‌توانید تجربه کنید، از جمله مرگ شخصیت‌های غیرقابل بازی. اما این امکان نیز وجود دارد که کل گروه شما زنده بمانند. همچنین این احتمال وجود دارد که همه آنها بمیرند. 

داستان با برنامه ریزی خدمه برای غواصی به سمت یک جنگنده غرق شده و دست نخورده از جنگ جهانی دوم آغاز می شود که در نهایت منجر به مجموعه ای از وقایع می شود که در مدان، یک کشتی رها شده به ظاهر خالی از سکنه، در اسارت یک باند دزد دریایی اتفاق می افتد. کشتی را مملو از اجساد مرده می بینند و متوجه می شوند که کشتی حاوی گنج است. همه چیز در شب شروع می شود و در اطراف غول ها و موجودات ترسناک ظاهر می شوند. 

حفره‌های داستان و تناقضات شخصیتی در سرتاسر وجود دارد، برخی جزئی، برخی هم واضح تر. حضور مشکوک موش‌ها در سراسر قایق، که هنوز تکه‌های گوشتی که از دهه 40 بر روی کشتی به جا مانده می‌جوند، چندش آور است.

بازی دارای سطح خاصی از هیجان، اضطراب و ترس است که همینک برای دانلود بازی می توانید به صورت مستقیم آن را از گیمباتو برای کامپیوتر خود دریافت کنید. این بازی به صورت کاملا تست شده برای شما به اشتراک گذاشته شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید