logo.gamebato

دانلود بازی Imscared برای کامپیوتر

دانلود بازی IMSCARED برای کامپیوتر – این یک بازی اول شخص در سبک ترس و ماجراجویی است که که توسط استودیوی Ivan Zanotti’s MyMadness برای اولین بار در سال 2016 منتشر شد. برای شروع این بازی به یک قلب سالم نیاز دارید. شما با ارواح و تصاویر جن زده سر و کار دارد.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی IMSCARED برای کامپیوتر – این یک بازی اول شخص در سبک ترس و ماجراجویی است که که توسط استودیوی Ivan Zanotti’s MyMadness برای اولین بار در سال 2016 منتشر شد. برای شروع این بازی به یک قلب سالم نیاز دارید. شما با ارواح و تصاویر جن زده سر و کار دارد.

دانلود بازی Imscared – ترس و ماجراجویی برای کامپیوتر

Imscared یک بازی ترسناک است که شخصیت بازیکن را به نمایش می گذارد و او را در یک تجربه اول شخص و واقع گرایانه قرار می دهد. کلیدها را پیدا کنید، درها را باز کنید و راه های خروجی از این کابوس را جستجو کنید. اما فراموش نکنید که تا جایی که می تواند سعی می کند شما را فریب دهد.

1 2

اینکه یک داستان را بشنوید و واقعیت آن را تصور کنید، بسیار متفاوت از این است که خودتان شبیه سازی آن داستان را بازی کنید. ما اینجا با IMSCARED وارد قلمروی فراروایتی فرهیخته ای می شویم. آن منطقه خاکستری جذاب که سعی می‌کند شما را متقاعد کند که یک بازی ویدیویی تسخیر شده با چهره‌ای کاملاً مستقیم است.

شکی نیست که چیزهای عجیب و غریبی در راه است، و شما از همان ابتدا لحظات وحشتناکی را از تماشا و تعقیب خواهید داشت. IMSCARED از تمام بخش های ارائه یکپارچهسازی با سیستمعامل خود به طور کامل استفاده می کند، مه ظالمانه و انتقال های خشن و ارواح جن ناآرام را درست در لحظات مناسب برای ایجاد ترس در شما ظاهر می شوند. طراحی صدا در اینجا نیز بسیار برجسته است و با آهنگ های محیطی آزاردهنده و جلوه های صوتی اندک در لحظات مناسب کار می کند.

IMSCARED شما را در یک محیط سه بعدی با رزولوشن بسیار کم، با فواصل ترسیم کم و جلوه های صوتی موجود، وارد بازی می کند. چیز خاصی به نظر نمیاد در واقع، کاملاً ابتدایی است. اما بعد متوجه می شوید که درباره بازی اشتباه فکر می کردید.
وایت فیس کیست؟ این یک موجود سادیستی (کسی که از آزار و اذیت دیگران لذت می برد) است که در تمام مراحل بازی شما را تحت تعقیب قرار می دهد. به بیان ساده تر، این موجود عجیب و غریب دوست دارد با شما لعنت کند، زیرا خود دنیای IMSCARED را کنترل می کند. و همچنین، می تواند کامپیوتر شما را وادار به انجام کارهای عجیب و غریب کند.

2 2

یکی از اتفاقات عجیب در این بازی ماجراجویی IMSCARED فایل های متنی هستند که کابوس وار بر روی صفحه دسکتاپ شما ظاهر می شوند. بله، عجیب به نظر می رسد. وقتی می‌بینید پوشه‌های عجیب و غریبی روی دسکتاپتان ظاهر می‌شوند، با پیام‌های مرموز نشان می‌دهند که رایانه‌تان توسط یک موجود وحشتناک تسخیر شده است، می‌تواند بسیار شگفت‌انگیز باشد.

همه اینها به شما این تصور را می دهد که IMSCARED خودآگاه است و مستقیماً با بازیکن ارتباط برقرار می کند. بله عجیب است. تصور کنید که بازی خراب می شود، سپس مرورگر وب شما ناگهان با یک صفحه وب یا یک ویدیوی یوتیوب هدایت می شود. کمی اعصاب خرد کن است ولی جذابیت های خاص خود را برای شما کنار گذاشته است.

اصلی‌ترین گیم‌پلی IMSCARED این است که شما در حال کاوش در مکان‌های ترسناک و وهم آور هستید و در حال جمع‌آوری اطلاعات برای پیشرفت هستید. اما چیزی که IMSCARED را منحصر به فرد می کند، سبک هنری مینیمالیست و پازل های آن است.

شناسایی و رفع برخی از مشکلات

برخی از سیستم ها ممکن است برای کار کردن بازی نیاز به به روز رسانی دایرکت ایکس داشته باشند.
لپ تاپ
را مجبور به استفاده از GeForce خود کنید: برخی از رایانه ها دارای کارت گرافیک دوگانه مانند کارت گرافیک Intel HD و کارت گرافیک Nvidia GeForce هستند.
ممکن است بازی از کارت گرافیک “اشتباهی” استفاده کند و شما را مجبور به استفاده از کارت گرافیک دیگر کند.
ویندوز 10 اغلب IMSCARED.exe را به عنوان یک ویروس می شناسد: این باعث می شود بازی از ایجاد فایل خودداری کند.
برای نصب بازی نیاز است که بر روی درایو C:\\ نصب شود، درایو های دیگر ممکن است مشکلاتی را برای بازی ایجاد کند.

همینک می توانید این بازی ترسناک و ماجراجویی را از گیمباتو منبع بازی های کامپیوتری به صورت مستقیم دانلود کنید. گیمباتو از قبل بازی را اکسترکت، نصب، کرک و فعال سازی می کند تا هیچ گونه مشکلی در نصب و استفاده از آن نداشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید