logo.gamebato

دانلود بازی Batman: Arkham City برای کامپیوتر

بازی BATMAN: ARKHAM CITY بتمن: شهر آرکام در سبک اکشن, ماجراجویی و از زاویه سوم شخص روایت می شود. داستان بازی در شهر آرکام اتفاق می افتد جایی که بتمن در زندان شهر گیر افتاده و باید برای نجات جان خود تلاش کند و راز پشت یک نقشه شوم را که توسط سرپرست مرکز، هوگو استرنج تنظیم شده است، کشف کند.
امتیاز:
3.9/5
بازی BATMAN: ARKHAM CITY بتمن: شهر آرکام در سبک اکشن, ماجراجویی و از زاویه سوم شخص روایت می شود. داستان بازی در شهر آرکام اتفاق می افتد جایی که بتمن در زندان شهر گیر افتاده و باید برای نجات جان خود تلاش کند و راز پشت یک نقشه شوم را که توسط سرپرست مرکز، هوگو استرنج تنظیم شده است، کشف کند.

Batman: Arkham City یک بازی سبک اکشن, ماجراجویی و از دید سوم شخص است که در سال ۲۰۱۱ توسط Rocksteady Studios توسعه یافته و توسط Warner Bros Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی که از بتمن ابرقهرمان کامیکس الگو گرفته است، دنباله ای بر بازی ویدیویی بتمن: پناهگاه آرکام در سال 2009 و دومین قسمت از سری بتمن: آرکام است. آرکام سیتی از افسانه های طولانی مدت کمیک الهام گرفته شده است. در خط داستانی اصلی بازی، بتمن در شهر Arkham زندانی می‌ شود، یک زندان فوق‌ العاده که محله‌ های فقیر نشین شهری گاتهام سیتی خیالی را در بر می‌ گیرد. او باید راز پشت یک نقشه شوم را که توسط سرپرست مرکز، هوگو استرنج تنظیم شده است، کشف کند.

6 1

بازی بتمن: شهر آرکام از منظر سوم شخص با تمرکز اصلی بر توانایی‌ های جنگی و مخفی کاری بتمن، مهارت‌ های کارآگاهی و ابزارهایی که می‌توانند در مبارزه و اکتشاف استفاده شوند، ارائه شده است. بتمن می‌تواند آزادانه در زندان Arkham City حرکت کند، با شخصیت‌ ها تعامل داشته باشد و مأموریت‌ ها را بر عهده بگیرد و با پیشروی در داستان اصلی یا به‌ دست آوردن تجهیزات جدید، قفل مناطق جدید را باز کند. بازیکن می تواند ماموریت های جانبی را به دور از داستان اصلی انجام دهد. Catwoman متحد بتمن یکی دیگر از شخصیت های قابل بازی است که کمپین داستانی خودش را دارد که موازی با طرح اصلی بازی است.8 1

در طول بازی BATMAN: ARKHAM CITY گیمر می تواند در طول بازی بی صدا و مخفیانه حرکت کند و با استفاده از ترکیبی از ابزارها و حرکات مخفیانه به دشمنان حمله کند و آنها را از پای درآورد. قهرمان داستان بتمن می تواند از شنل خود برای سر خوردن در اطراف شهر، شیرجه زدن به سمت پایین و حرکت به سمت بالا برای طولانی کردن پرواز خود استفاده کند، و می تواند از طناب جمع کننده تفنگ برای اتصال به مکان های مرتفع و دور از دسترس بهره ببرد. در قالب بتمن، بازیکن می‌ تواند از یک حالت بصری که عناصر مورد علاقه را روی صفحه برجسته می‌ کند، مانند وضعیت شخصیت، کلکسیون‌ ها، و سرنخ‌ ها استفاده کند. این حالت همچنین برای انجام فعالیت‌ های پزشکی قانونی مانند ردیابی منبع تیر تفنگ تک تیرانداز استفاده می‌شود. همچنین بازیکن به یک پایگاه داده جنایی درون بازی که شامل پازل های پزشکی قانونی و همچنین شبکه ای برای هک کردن فرکانس های ارتباطی دسترسی دارد.5 2

بازی اکشن Batman: Arkham City  تقریباً 40 ساعت گیم پلی دارد که کمپین اصلی آن 25 ساعت و ماموریت های فرعی 15 ساعت به طول می انجامد. مأموریت‌ های فرعی، شخصیت‌ های برجسته‌ ای از جهان بتمن را به تصویر می کشد. بیشتر این چالش‌ ها شامل جمع‌آوری غنائم پنهان شده در شهر از طریق استفاده از ابزارهایی برای غیرفعال کردن تله‌ ها و موانع است. اگر بازیکن در ابتدا تجهیزات لازم برای تکمیل پازل را نداشته باشد، می‌ تواند غنائم Riddler را روی نقشه درون بازی علامت‌ گذاری کند. همچنین چالش‌ های محیطی وجود دارد که بازیکن را ملزم می‌کند تا معماها را با مکان‌ یابی یک مورد یا مکان خاص حل کند، و علامت‌ های سؤالی را که در اطراف شهر نقاشی شده‌ اند، پیدا کند، پس از انجام تعدادی چالش، بتمن باید یک گروگان غیرنظامی را که در یکی از تله‌ های مرگ ریدلر نگه داشته شده بود، نجات دهد. اگر علاقمند به این سبک بازی هستید, هم اکنون می توانید این بازی جذاب را از وب سایت گیمباتو دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید