logo.gamebato

دانلود بازی Rise of the Tomb Raider برای کامپیوتر

بازی Rise of the Tomb Raider در ژانر اکشن, ماجراجویی و از دید سوم شخص روایت می شود. این بازی ادمه ی ماجراجویی و حماسه آفرینی کاراکتر محبوب لارا کرافت می باشد که ایندفعه به سیبری سفر می کند تا اسرار و راز و رمزهایی باستانی را کشف کند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Rise of the Tomb Raider در ژانر اکشن, ماجراجویی و از دید سوم شخص روایت می شود. این بازی ادمه ی ماجراجویی و حماسه آفرینی کاراکتر محبوب لارا کرافت می باشد که ایندفعه به سیبری سفر می کند تا اسرار و راز و رمزهایی باستانی را کشف کند.

Rise of the Tomb Raider یک بازی جذاب ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی و از دید سوم شخص است که در سال ۲۰۱۵ توسط Crystal Dynamics توسعه یافته و توسط استودیو مایکروسافت و شعبه اروپایی Square Enix منتشر شده است. این بازی دنباله Tomb Raider در سال 2013، و دومین قسمت از سه گانه Survivor است. داستان آن درمورد لارا کرافت است که در حالی که با سازمان شبه‌ نظامی ترینیتی مبارزه می‌ کند، به سیبری می‌ رود تا به دنبال شهر افسانه‌ ای Kitezh کیتژ باشد، که قصد دارد وعده جاودانگی شهر را آشکار کند. لارا باید محیط را کاوش کند و در حین جستجو با اسلحه گرم و مخفیانه با دشمنان مبارزه کند. در باید برای کشف راز و رمز طلسم شهر به مقبره های چالش برانگیز بر سر راه خود حمله کند تا قفل پاداش های جدید را باز کند، ماموریت های جانبی را کامل کند و منابعی را که می تواند برای ساختن مواد مفید مورد استفاده قرار گیرد، جستجو و پیدا کند.

Rise of the Tomb Raider 1

در بازی Rise of the Tomb Raider بازیکن کنترل لارا را در دست دارد و تلاش می کند راز طلسم شهر افسانه ای Kitezh را پیدا کند. مبارزه گیم پلی اصلی بازی را تشکیل می دهد. گیمر در نقش لارا از سلاح های زیادی که در دسترس دارد, می تواند استفاده کند. سلاح هایی از جمله تفنگ های تهاجمی، تفنگ های ساچمه ای، و تپانچه…مخفی کاری از دیگر راه های مبارزه در این بازی است که می توانید از آن استفاده کنید و در مراحل بازی پیشرفت کنید. تیر و کمان از سلاح های اصلی لارا در این بازی اکشن محسوب می شود. می توانید از تیرو کمان برای پرت کردن حواس دشمن و پنهان شدن و فرار از دست آنها استفاده کنید. از تبر یخی و چاقوی جنگی برای شرکت در نبرد با دشمنان از دیگر راه کارهای لارا کرافت در جنگ می باشد. تکمیل اهداف در عملیات و حذف دشمنان به بازیکنان امتیاز تجربه (XP) می دهد. وقتی بازیکن XP کافی جمع‌ آوری می‌کند، یک امتیاز مهارت دریافت می‌کند.

Rise of the Tomb Raider 3

در ادامه داستان بازی اکشن ظهور مهاجم مقبره, با موفقیت در عملیات کارایی لارا با سلاح‌ ها افزایش پیدا می کند و به او توانایی‌ هایی مانند بازیابی تیرها از اجساد و یک هدف ثابت می‌ دهد، همچنین انعطاف‌ پذیری او را در برابر حمله افزایش می‌دهد و مهارت‌های رزمی جدیدی مانند جاخالی دادن را باز می‌کند. Survivor طیف گسترده ای از مهارت ها مانند ایجاد بمب های آتش زا و ایجاد تله های انفجاری را پوشش می دهد. لارا زبان‌ های جدیدی را یاد می‌گیرد و او را قادر می‌سازد تا آثاری (مانند سکه‌ ها) را که می‌توان با تجهیزات جدید مبادله کرد، کشف کند. همچنین لارا می‌ تواند مهمات، تیرهای مسموم (با استفاده از قارچ‌های کلاهک مرگ) و کوکتل‌ های مولوتف و نارنجک‌ های دستی را از قوطی‌ ها و بطری‌ ها بسازد. بازیکنان می توانند مقبره های چالشی را برای مهارت ها و لباس های جدید کشف و کشف کنند. لباس لارا، که بر عملکرد رزمی او تأثیر زیادی می گذارد، می تواند در کمپ های پایه تغییر کند. اردوگاه ها به لارا اجازه می دهد تا بارگیری سلاح های خود را تغییر دهد. در ادامه با دانلود رایگان این بازی فوق العاده از گیمباتو همراه باشید.

Rise of the Tomb Raider 2

دیدگاه‌ خود را بنویسید