logo.gamebato

دانلود بازی Tomb Raider 2013 برای کامپیوتر

بازی Tomb Raider 2013 تام رایدر در سبک اکشن, ماجراجویی و از دید سوم شخص روایت می شود. قهرمان بازی زن جوانی به نام لارا کرافت باستان شناس است که در جزیره ای اسرار آمیزبه همراه دوستانش گیر می افتد. او باید تلاش کند دوستان خود را پیدا کرده و زنده بماند. از سلاح های اصلی لارا در این بازی تیروکمان و آتش می باشد.
امتیاز:
3.9/5
بازی Tomb Raider 2013 تام رایدر در سبک اکشن, ماجراجویی و از دید سوم شخص روایت می شود. قهرمان بازی زن جوانی به نام لارا کرافت باستان شناس است که در جزیره ای اسرار آمیزبه همراه دوستانش گیر می افتد. او باید تلاش کند دوستان خود را پیدا کرده و زنده بماند. از سلاح های اصلی لارا در این بازی تیروکمان و آتش می باشد.

Tomb Raider یک بازی ویدئویی تماشایی و هیجان انگیز در سبک اکشن و ماجراجویی و از دید سوم شخص می باشد که در سال ۲۰۱۳ توسط کریستال داینامیکس توسعه و شعبه اروپایی Square Enix آن را منتشر کرده است. این دهمین بازی اصلی از سری بازی‌ های تام رایدر است و یک راه‌اندازی مجدد از این سری که به عنوان اولین قسمت از سه‌ گانه Survivor به شمار می آید. Tomb Raider برای اولین بار در 5 مارس 2013 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه شد. عناصر بازی بیشتر بر بقا تمرکز دارند و این اولین بازی از سری اصلی است که دارای حالت چند نفره می باشد.

Tomb Raider 1

داستان بازی در Yamatai، یک جزیره گمشده خیالی در سواحل ژاپن جریان دارد. این جزیره رمز و رازهای زیادی را همراه خود دارد. یاماتای ​​زمانی توسط ملکه ای به نام هیمیکو که با عنوان افتخاری خود “ملکه خورشید” مشهور بود، اداره می شد، که طبق افسانه ها، قدرت هایی داشت که او را قادر به کنترل آب و هوا می کرد. در شروع بازی، این جزیره منحصراً توسط برادران سولاری، فرقه ای خشن از جنایتکاران، مزدوران و نجات یافتگان کشتی غرق شده، پر شده است. بازیکن در نقش لارا کرافت، یک فارغ التحصیل جوان و بلندپرواز باستان شناسی که تئوری هایش در مورد مکان پادشاهی گمشده یاماتای، خانواده نیشیمورا را متقاعد کرده است( از نوادگان خود مردم یاماتای ​​هستند) برای یک سفر اکتشافی در جستجوی این پادشاهی هزینه کنند.

Tomb Raider از دید سوم شخص جریان دارد و گیمر کنترل شخصیت اصلی سریال یعنی لارا کرافت را در دست می گیرد. در طول بازی بازیکنان می‌ توانند کمان لارا و اسلحه‌ هایی را که او پیدا می کند, را هدف قرار دهند، در نبردهای نزدیک و انجام کشتارهای مخفیانه شرکت کنند. در این بازی بازیکنان همچنین می‌ توانند از قابلیت Survival Instinct استفاده کنند، توانایی‌ که در آن دشمنان، کلکسیون‌ ها و اشیاء محوری برای پازل‌ های محیطی را برای بازیکنان آشکار می کند. این بازی همچنین دارای عناصر RPG است یعنی با پیشرفت بازیکنان در طول بازی و در مراحل مختلف، آنها از انجام اقدامات خاص و تکمیل چالش‌ های درون بازی مرتبط با شکار، کاوش و مبارزه، امتیاز کسب می‌کنند, این قابلیت امکان ارتقاء مهارت‌ ها و توانایی‌ های بازیکنان را به روش‌ های خاص فراهم می‌ کند. مانند دادن ظرفیت ذخیره سازی بیشتر برای تیر و مهمات به گیمر.

Tomb Raider 8

در این بازی هیجان انگیز بازیکنان همچنین می توانند با استفاده از نجات جمع آوری شده در سراسر جزیره، سلاح ها را ارتقا داده و برای خود سفارشی کنند. همچنین یک مکانیک پیشرفت شخصیت در بازی وجود دارد و آیتم‌ ها، سلاح‌ ها و تجهیزات بهتری با پیشرفت بازیکنان به دست می‌ آید، اگرچه ظاهر اکثر این آیتم‌ ها ارتباط نزدیکی با رویدادهای داستان دارد. علاوه بر داستان اصلی، بازیکنان می‌توانند چندین ماموریت جانبی را انجام دهند، جزیره را کاوش کنند، مکان‌ ها را دوباره ببینند و مقبره‌ های چالشی را جستجو کنندو رمز و راز جزیره را کشف کنند. این بازی که شاید یکی از بهترین بازی های سبک خودش می باشد و از قدیمی ترین بازی های ویدئویی دنیای گیم است, طرفداران زیادی در همه جای دنیا برای خود بدست آروده است. از ویژگی های بی نظیر این بازی می توان به گرافیک خیره کننده و صداگذاری حرفه ای آن نام برد که مثال زدنی است. هم اکنون این بازی فوق‌ العاده و جذاب را از وب‌ سایت گیمباتو دانلود کنید.

Tomb Raider 2

نسخه موجود Tomb Raider Game of The Year Edition شامل تمام DLC ها میباشد.

لیست آیتم های موجود در نسخه Game of The Year Edition :

* Scavenger Scout DLC
* Shanty Town DLC
* Scavenger Executioner DLC
* Scavenger Bandit DLC
* Fisherman DLC
* Silverballer DLC
* Agency SPS 12 DLC
* HX AP-15 DLC
* JAGD P22G DLC
* M590 12ga DLC
* STG 58 Elite DLC
* Animal Instinct DLC
* Agility Skill DLC
* Headshot Reticule DLC
* Pistol Burst DLC
* Pistol Silencer DLC
* Hunter Skin DLC
* Aviatrix Skin DLC
* Guerilla Skin DLC
* Mountaineer Skin DLC
* Caves and Cliffs Multiplayer Map Pack DLC
* Tomb of the Lost Adventurer DLC
* Shipwrecked Multiplayer Map Pack DLC
* ۱۹۳۹ Multiplayer Map Pack DLC
* Demolition Skin DLC
* Sure-Shot Skin DLC
* Zack Levi (Hidden DLC)

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید