logo.gamebato

دانلود بازی Dead Cells برای کامپیوتر

بازی Dead Cells  سلول های مرده در سبک اکشن, ماجراجویانه و در فضایی دو بعدی جریان دارد. بازیکن در جزیره ای ترسناک گیر افتاده و باید با موجودات جهش یافته و دیگر دشمنان بجنگد تا بتواند خود را از زندان آزاد کند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Dead Cells  سلول های مرده در سبک اکشن, ماجراجویانه و در فضایی دو بعدی جریان دارد. بازیکن در جزیره ای ترسناک گیر افتاده و باید با موجودات جهش یافته و دیگر دشمنان بجنگد تا بتواند خود را از زندان آزاد کند.

Dead Cells یک بازی ویدیویی در سبک اکشن و ماجراجویانه که با مترویدوینیا و عناصر روح مانند طراحی شده و توسط Motion Twin منتشر شده است. این بازی برای لینوکس، macOS، مایکروسافت ویندوز، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در 7 آگوست 2018 عرضه شده است. این بازی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که سبک مبارزه و طراحی آن را ستودند و تمجیدهای خاصی نسبت به سطوح و سلاح‌ های تصادفی‌ بدست آورد. تا مارس 2021، بازی 6 میلیون نسخه فروخته بود.

DEAD CELLS 1

در بازی سلول های مرده، بازیکن نقش موجودی بی شکل به نام Prisoner را بر عهده می گیرد. به عنوان زندانی، بازیکن باید راه خود را برای خروج از یک جزیره مخوف پیدا کرده و  مبارزه کند تا پادشاه جزیره را بکشد. بازیکن سلاح‌ ها، گنج و ابزارهای مختلف را از طریق کاوش در سطوح بازی به دست می‌آورد و از آنها برای مبارزه با موجودات جهش‌ یافته مختلف استفاده می‌ کند. گاهی اوقات، بازیکن “Cells” را به دست می آورد، یک ارز درون بازی که می تواند برای خرید ارتقاء دائمی یا باز کردن قفل آیتم ها استفاده شود. سلول‌ های مرده از سیستم permadeath استفاده می‌ کنند که باعث می‌شود بازیکن در هر بار مرگ، تمام سلول‌ ها و سایر ارزها و آیتم‌ ها را از دست بدهد.

Dead Cells  ترکیبی است از بازی‌ اکشن  و بازی‌ های مترویدوانیا مبتنی بر اکتشاف. بازیکن کنترل جسدی را در اختیار دارد که سر زندانی را در اختیار دارد و با مرگ بازیکن به شروع بازی باز می گردد. هنگامی که می میرد، Prisoner تمام سلاح ها و قدرت های به دست آمده را به استثنای چند آیتم دائمی از دست می دهد. سلاح ها در درجه اول شامل شمشیر، شلاق، نیزه است که می توان از آنها برای ضربه زدن به دشمنان از فاصله نزدیک استفاده کرد. Prisoner همچنین می تواند برای جلوگیری از حملات دشمنان فرار کند یا از روی حملات بپرد. جاخالی دادن به بازیکن اجازه می دهد تا پشت دشمن حرکت کند. زندانی همچنین می تواند به زمین بکوبد و به آنها اجازه دهد تا به طور موقت دشمن را بی حرکت کنند و آن را در برابر حملات بیشتر آسیب پذیر کنند.

DEAD CELLS 2

در ادامه بازی همانطور که حریف یک سری از سیاهچال ها را کاوش کرده و با موجودات درون خود مبارزه می کنند، بازیکن می تواند سلول ها را از دشمنان شکست خورده جمع آوری کند، که می تواند برای به دست آوردن قدرت های دائمی مانند معجون های سلامتی اضافی، یا سلاح هایی که ممکن است به طور تصادفی در طول دویدن به دست آیند، استفاده کند. این سلول ها باید در انتهای یک بخش سیاهچال صرف شوند. اگر بازیکنی قبل از آن زمان بمیرد، تمام سلول های جمع آوری شده را از دست می دهد. از داخل سیاه چال ها نیز می توان نقشه ها را جمع آوری کرد که باید از سطح جمع آوری شده خارج شوند. جمع آوری نقشه ها اجازه می دهد تا سلاح ها و اقلام بیشتری از مغازه ها خریداری شوند. Dead Cells شامل یکپارچه سازی Twitch است که به بینندگان اجازه می دهد از طریق چت، روی بازی تأثیر بگذارند، مانند رأی دادن برای مسیرهای ارتقا که بازیکن باید طی کند.

DEAD CELLS 3

طرح بازی Dead Cells مینیمالیستی است و فقط مقادیر جزئی اطلاعات را به بازیکن می دهد. شخصیت Prisoner نیز بی صدا است و تعامل با شخصیت های دیگر را به یک سری حرکات نمایش می دهد. اکثر داستان از طریق جزئیات محیطی و پیام های پنهان جریان دارد. در صورتی که به این سبک از بازی ها علاقمند هستید, بازی سلول های مرده را از وبسایت گیمباتو دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید