logo.gamebato

دانلود بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand برای کامپیوتر

بازی Left 4 Dead 2 چهار بازمانده در سبک شوتر اول شخص و اکشن ماجراجویی می باشد که داستان چهار کاراکتر اصلی بازی را روایت می کند که در میان انبوهی از زامبی های ترسناک در شهر ساوانا گیر افتاده اند و باید به هدف اصلی خود که زنده ماندن هست, برسند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Left 4 Dead 2 چهار بازمانده در سبک شوتر اول شخص و اکشن ماجراجویی می باشد که داستان چهار کاراکتر اصلی بازی را روایت می کند که در میان انبوهی از زامبی های ترسناک در شهر ساوانا گیر افتاده اند و باید به هدف اصلی خود که زنده ماندن هست, برسند.

Left 4 Dead 2 بازی منحصربه فرد زامبی و تیراندازی کمپانی Valve است که به 11 سالگی خود نزدیک می شود و به این بهانه آپدیتی عظیمی برای طرفداران این بازی جذاب منتشرکرده است که با توجه به گفته های Polygon برای اولین بار بعد از سال 2012 محتوا و ویژگی های جدیدی را شاهد هستیم . Left 4 Dead 2 The Last Stand این محتوا شامل سلاح هایی جدید و پیشرفته تر ، مکان ها و نقشه هایی جدید و آپدیت شده هستند .

Left 4 Dead 2 The Last Stand 2

اکنون دشمنان شما در بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand ظاهر جدید تری به خود گرفته و قدرتمند تر شده اند و به دنبال آن نحوه مواجه شدن بازیکنان با آن ها را تغییر می دهد . همچنین وجود دیالوگ هایی تازه و دیده نشده تغییراتی را در روند داستانی بازی ایجاد کرده است .  داستان جدید بازی از جایی آغاز می شود که سال ها از موج اول ابتلا به بیماری همه گیرمی گذرد . رادیو ها و تلویزیون ها ساکت اند و نشانی از وجود زندگی دیده نمی شود و هیچ سازمانی توانایی کمک و نجات بازماندگان را ندارد اما هنوز امیدی وجود دارد … تعدادی از جنگنده های شجاع به مبارزه ادامه داده اند و به زودی همگی از شجاعت های آن ها بهره خواهند برد . روز موعود و زمان کشتن زامبی ها فرارسیده …

Left 4 Dead 2 The Last Stand 1

بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand اینبار در جنوب آمریکا جریان دارد و از ساوانا جرجیا آغاز و تا نیواورلئان ادامه می‌یابد. 4 شخصیت جدید در شماره دوم معرفی خواهند شد که طبق بازی اصلی، سوابقشان با گفتگوهایشان در بازی مشخص می‌شود. Coach ،Rochelle ،Ellis و Nick نام شخصیت‌های جدید است. در همه نقشه‌ها قابلیت بازی مشارکتی وجود دارد. علاوه بر این یک حالت مسابقه‌ای تازه نیز طراحی شده است.

Left 4 Dead 2 The Last Stand یک بازی فوق العاده زیبا و اعتیاد آور اکشن است که شما را در نبردی هولناک و سهمگین در برابر موجودات مخوف Zombie قرار می دهد و شما توانایی مبارزاتی خود را که تا به امروز به دست آورده اید را باید در این بازی اکشن اول شخص شلیک کننده مصرف کنید ! مبارزات سریع و بسیار پرهیجان که شما زمانی را برای از دست دادن ندارید !

Left 4 Dead 2 The Last Stand 3

رویارویی با در هر مرحله از ویژگی های دوست داشتنی است که در کمتر بازی کامپیوتری امروزی بدان توجه می شود و در Left 4 Dead کاملا بارز است .

قابلیت بازی Left 4 Dead 2 The Last Stand تا سقف هشت بازیکن، خشونت بسیار بالای بازی در کشتار، گرافیک بسیار عالی و خیره کننده و فیلم نامه و گیم پلی کاملا اعتیاد آور و بسیار سرگرم کننده همه و همه موجب شده اند تا Left 4 Dead 2 کمپانی بزرگ Valve بتواند به یکی از بهترین های 2009 در پایان این سال مبدل شود !
بازی زیبای Left 4 Dead توانست نمره فوق عالی منتقدان وبسایت مطرح نقد بازی دنیا،GameSpot، را از آن خود کند !

دیدگاه‌ خود را بنویسید