logo.gamebato

دانلود بازی Call of Duty: Black Ops III برای کامپیوتر

این بازی تیراندازی اول شخص یک رابطه مبهم بین مردم عادی و تکنولوژی را نشان می دهد. که در آن برای همیشه فراموش خواهید کرد که نسل جدید سربازان تخیلی نیستند، بلکه واقعیتی هستند که در آینده نزدیک ما را فرا می‌گیرد و بشریت فناوری را برای رهبری جنگ آتی ایجاد کرده است.
امتیاز:
3.9/5
این بازی تیراندازی اول شخص یک رابطه مبهم بین مردم عادی و تکنولوژی را نشان می دهد. که در آن برای همیشه فراموش خواهید کرد که نسل جدید سربازان تخیلی نیستند، بلکه واقعیتی هستند که در آینده نزدیک ما را فرا می‌گیرد و بشریت فناوری را برای رهبری جنگ آتی ایجاد کرده است.

Call of Duty Black Ops 3 یک بازی تیراندازی اول شخص است که در سال 2015 منتشر شده است. سازنده این بازی Treyarch و ناشر آن Activision می باشد. این دوازدهمین سری از بازی Call of Duty و دنباله‌ای از بازی ویدیویی منتشر شده در سال 2012 است که با نام Call of duty Black Ops 2 شناخته می‌شد. این بازی برای پلی‌استیشن 4، مایکروسافت ویندوز و همچنین ایکس‌باکس در 6 نوامبر 2015 عرضه شد. بازی تیراندازی اول شخص Call of Duty: Black Ops III یک رابطه مبهم بین مردم عادی و تکنولوژی را نشان می دهد.

Call of Duty Black Ops III 1

که در آن برای همیشه فراموش خواهید کرد که نسل جدید سربازان تخیلی نیستند، بلکه واقعیتی هستند که در آینده نزدیک با آن روبرو خواهیم شد و بشریت فناوری را برای رهبری جنگ آتی ایجاد کرده است. این بازی تیراندازی در سه حالت نمایش داده می‌شود: کمپین داستانی، تیراندازی چند نفره در مکان‌های سناریو و همچنین در حالت زامبی. اکنون که سربازان عادی می توانند استاندارد زندگی خود را با کمک فناوری PNI کنترل کنند و مرگ فیزیولوژیکی به یک داستان تخیلی تبدیل شده است.

قهرمانان ما با گروه ویژه به مصر می روند تا رئیس جمهور این کشور را از چنگال گروه شورشی نجات دهند. به ما یک انتخاب از 9 شخصیت با توانایی ها و سلاح های منحصر به فرد پیشنهاد می شود. کشتار در مکان های مختلف انجام می شود. بازیکن قطعا حوصله بازی نقشه های مختلف در خاک مصر، سوئیس و سنگاپور را نخواهد داشت زیرا عملیات نه تنها به کنترل دقیق جنگنده بلکه به فعالیت مغز نیز نیاز دارد.

Call of Duty Black Ops III 2

در مورد بازی Call of Duty: Black Ops III

Black Ops 3 در سال 2065 رخ می دهد که دقیقاً 40 سال پس از اتفاقات Black Ops 2 است، در جهانی پر از تحولات ناشی از تغییرات آب و هوایی و پیشرفت های جدید. مانند داستان های قبلی، داستان دنبال کردن یک تیم از سربازان عملیات سیاه است. کمپین بازی به گونه ای طراحی شده است که از گیم پلی مشارکتی متشکل از 4 بازیکن پشتیبانی کند که به شما امکان می دهد یک طراحی بازی بزرگ و باز با تیراندازی را  ایجاد کنید. شخصیت بازیکن به صورت سایبرنتیکی تقویت می شود و بازیکنان به فعالیت های منحصر به فرد در بازی دسترسی پیدا می کنند. این بازی دارای یک حالت مبارزاتی مستقل است که فقط زامبی ها را شامل می شود و یک حالت کابوس که می تواند همه دشمنان را با زامبی ها جایگزین کند.

گیم پلی

  بازی کال آف دیوتی بلک ops 3 اولین بازی ویدیویی از سری ندای وظیفه است که پس از جدا شدن Activision با مایکروسافت استودیو و همچنین با مشارکت Sony Computer Entertainment که امنیت انحصاری از پیش ساخته شده را تامین می کرد، راه اندازی شد. در زمان انتشار، این بازی با نقدهای مثبت بسیاری از منتقدان مواجه شد و در مورد گیم پلی، مقدار محتوا و حالت زامبی مورد تحسین قرار گرفت. اما به دلیل داستان و عدم حضور شخصیت در حالت داستانی و عدم وجود نوآوری برای داستان مورد انتقاد قرار گرفت. نسخه کنسولی که به طور خاص نسل هفتم بود، به دلیل نداشتن کمپین خاص و چندین ویژگی به تازگی معرفی شده و تنها آنلاین است.

این بازی یک موفقیت بزرگ در سطح تجاری بود و به یکی از پرفروش ترین بازی های خرده فروشی در IS در سال 2015 و همچنین به یکی از محبوب ترین عناوین عرضه شده برای نسل هشتم کنسول بازی های رایانه شخصی تبدیل شد. ادامه‌ی این بازی Call of Duty Black Ops 4 در اکتبر 2018 راه‌اندازی شد و یک بازی بسیار محبوب است که به طور گسترده در سراسر جهان پخش می شود. بنابراین، اگر بازی‌های قدیمی‌تر این سری را بازی کرده‌اید، حتماً برخی از ویژگی‌های مشترک را می‌دانید.

Call of Duty Black Ops III 8

چند ویژگی اضافه شده به بازی Call of Duty: Black Ops III به شرح زیر است:

حالت کمپین

حالت کمپین در Black Ops 3 به گونه ای طراحی شده است که از گیم پلی مشترک 4 بازیکن پشتیبانی می کند که به پلتفرم بزرگتری برای تیراندازی اجازه می دهد. علاوه بر این، بازیکن می تواند لباس و ظاهر بازیکنان را شخصی سازی کند. این کمپین همچنین دارای یک سیستم مترقی مخصوص به خود است و دارای توکن‌های باز کردن قفل است که می‌توان از آنها برای دستیابی به سلاح‌های مختلف و همچنین چرخ دنده‌ها در هنگام پیشروی در کمپین استفاده کرد.

حالت چند نفره

حالت چند نفره این بازی اول شخص یک سیستم حرکتی جدید را ارائه می دهد که باعث می‌شود از بسته‌های پیشران مختلف استفاده شود. این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در هوا به‌طور ثابت حرکت کنند. علاوه بر این، یک سیستم شخصیت جدید در بازی پیاده سازی شده است. ویژگی جدیدی به نام Gunsmith وجود دارد که تغییرات زیبایی شناختی را در اتصالات اسلحه ایجاد می کند و امکان ترکیب های مختلف شخصی سازی سلاح را فراهم می کند. ویژگی Paintshop به بازیکنان این امکان را می دهد که چاپ های سفارشی خود را بر روی قسمت های خاصی انجام دهند.

زامبی ها

بازی Black Ops 3 در مکان‌ها و زمان‌های مختلف بازی رخ می‌دهند. زامبی‌ها یک سیستم پیشرفت جدید را نشان می‌دهند که XP است که به بازیکنان اجازه می‌دهد قفل آیتم‌ها را به همان شیوه در حالت‌های کمپین و چند نفره باز کنند.

Call of Duty Black Ops III 3

گرافیک عالی

گرافیک ارائه شده در بازی بسیار عالی است و می توانید آن را روی پلتفرم های مختلف بازی کنید. گرافیک بازی بسیار با کیفیت است و به شما این حس را می دهد که در یک دنیای واقعی بازی می کنید.

حتما بازی های قدیمی سری ندای وظیفه را بازی کرده اید. حتی اگر بازی های قبلی را انجام نداده اید، باید این بازی را انجام دهید. چرا که ویژگی های هیجان انگیز زیادی در این بازی ارائه شده است و می توانید آن را بر روی هر پلتفرمی که می خواهید بازی کنید. برای دانلود این بازی که توسط بهترین توسعه دهندگان طراحی و منتشر شده است به سایت گیمباتو برودید و این بازی را دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید