logo.gamebato

دانلود بازی Teardown برای کامپیوتر

TEARDOWN بازی تخریب, در سبک شبیه ساز و استراتژیک می باشد که هر سازه ای را می توانید با استفاده از مجموعه معینی از ابزارها در بازه زمانی محدود تخریب کنید. اگر نتوانید به هدف معین شده خود برسید شما شناسایی خواهید شد و تحت تعقیب قرار خواهید گرفت.
امتیاز:
3.9/5
TEARDOWN بازی تخریب, در سبک شبیه ساز و استراتژیک می باشد که هر سازه ای را می توانید با استفاده از مجموعه معینی از ابزارها در بازه زمانی محدود تخریب کنید. اگر نتوانید به هدف معین شده خود برسید شما شناسایی خواهید شد و تحت تعقیب قرار خواهید گرفت.

بازی Teardown در سبک شبیه سازی, استراتژیک می باشد که توسط تیم Tuxedo Labs طراحی و در سال 2022 برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است. این بازی به طور کلی درمورد تخریب کردن ساخته شده است. هر ماموریت دارای مجموعه ای از اهداف است که باید در عرض یک دقیقه تکمیل شود. گیمر در این بازی می تواند در پنج سطح حرکت کند و به تخریب بپردازد. در هر قسمت هدفهای مختلفی دارید که شامل تخریب یا سرقت اشیاء خاص، یا تخریب یک ساختمان می باشد. در قسمت اول بازی، بیست ماموریت با مجموعه اهداف مختلف وجود دارد.

دانلود بازی TEARDOWN برای کامپیوتر
 

در این بازی شبیه سازی سراسر تخریب, هر سازه ای را می توان با استفاده از مجموعه ای معین از ابزارها، از جمله پتک، بمب، و تفنگ ساچمه ای تخریب کرد، در حالی که سایر سازه ها را می توان با استفاده از تخته ها برپا کرد. ابزارهای بیشتر در طول گیم پلی باز می شوند،  در حالی که ابزارهای از قبل به دست آمده را می توان با استفاده از پول نقد به دست آمده از جمع آوری اشیاء قیمتی پراکنده در تخریب, ارتقا داد. می توانید با استفاده از اسپری مسیرها را علامت گذاری کنید, و یا با استفاده از کپسول آتش نشانی, آتش را خاموش کنید. وسایل نقلیه سواری مثل کامیون، جرثقیل، بیل مکانیکی و قایق  در سطوح مختلف بازی در اختیار شما قرار می گیرند و یا می توانید آنها را از بین ببرید. از مواد منفجره ای که در طول مسیر پیدا می کنید, استفاده کرده و برای دستیابی به اهداف خود در سریعترین زمان ممکن از آن بهره ببرید.

دانلود بازی TEARDOWN برای کامپیوتر
 

در بازی TEARDOWN با اولین سرقت یا شروع آتش سوزی زنگ هشدار به صدا درمی آید و سپس یک تایمر 60 ثانیه ای شروع می شود. در این بازه زمانی 60 ثانیه ای، بازیکن باید تمام اهداف مورد نیاز را تکمیل کند و به وسیله نقلیه فرار برسد. اگر نتوانید در این زمان هدف خود را تکمیل کنید هلیکوپتر بالای سر شما به پرواز در می آید و وسیله نقلیه شما را شناسایی کرده و بدین ترتیب شما بازنده می شود. البته ماموریت ها را می توانید دوباره از نو شروع کنید یا پیشرفت قبلی را ذخیره کنید. از طریق گزینه‌ های موجود در بازی، بازیکن می‌تواند سختی بازی را تنظیم کند، مانند افزایش زمان برای تکمیل یک هدف پس از فعال کردن تایمر.

دانلود بازی TEARDOWN برای کامپیوتر
 

داستان بازی

داستان Teardown در درجه اول از طریق ایمیل هایی که بازیکن دریافت می کند روایت می شود. بازی در شهرداری خیالی Löckelle اتفاق می افتد و بازیکن مالک ناشناس خدمات Löckelle Teardown را کنترل می کند که به دلیل کمبود مشتری با مشکلات مالی مواجه است. یک ساختمان قدیمی که قرار است در طول شب تخریب شود تا راه را برای ساخت مرکز خرید اورتیدیس باز کند. صبح روز بعد، تریسی، مادر مالک و رئیس فروش خدمات Löckelle Teardown، به مالک هشدار می دهد که ساختمان تحت حفاظت میراث فرهنگی بوده است و دوربین ترافیک خودروی شرکت را در حال ورود به محوطه ثبت کرده است. و ماجرا تشدید اختلافات بین این دو را نشان می دهد. اگر تا به حال امکان تخریب شی و یا ساختمانی را نداشتید, و به این سبک بازی‌ ها علاقه دارید اکنون بهترین زمان برای تخریب است. این بازی جذاب را از گیمباتو دانلود کرده و شروع به تخریب کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید