logo.gamebato

دانلود بازی Resident Evil Village برای کامپیوتر

داستان Resident Evil حول شرکت آمبرلا می چرخد، که ظاهراً یک شرکت داروسازی است اما در واقع مسئول آزمایش های مختلف با سلاح های بیولوژیکی است. در هر قسمت، ما شخصیت‌های مختلفی را دنبال می‌کنیم که در تلاش برای زنده ماندن و حل مسائل هستند، اما به نظر می‌رسد که با ظهور پی در پی انواع ویروس‌های جدید و قدرتمندتر، وضعیت بدتر می‌شود. اینجاست که اتان وینترز برای نجات همسرش میا که 3 سال ناپدید شده است، می آید.
امتیاز:
3.9/5
داستان Resident Evil حول شرکت آمبرلا می چرخد، که ظاهراً یک شرکت داروسازی است اما در واقع مسئول آزمایش های مختلف با سلاح های بیولوژیکی است. در هر قسمت، ما شخصیت‌های مختلفی را دنبال می‌کنیم که در تلاش برای زنده ماندن و حل مسائل هستند، اما به نظر می‌رسد که با ظهور پی در پی انواع ویروس‌های جدید و قدرتمندتر، وضعیت بدتر می‌شود. اینجاست که اتان وینترز برای نجات همسرش میا که 3 سال ناپدید شده است، می آید.

Resident Evil: Village یک بازی ترسناک در ژانر تیراندازی است که تاریخ انتشار آن سال 2021 تعیین شده است. داستان Resident Evil حول شرکت آمبرلا می چرخد، که ظاهراً یک شرکت داروسازی است اما در واقع مسئول آزمایش های مختلف با سلاح های بیولوژیکی است. پس از یک سری اتفاقات، ویروس خطرناکی در کوه های آرکلی منتشر می شود که باعث هرج و مرج و مرگ های بی شماری می گردد. در هر قسمت، ما شخصیت‌های مختلفی را دنبال می‌کنیم که در تلاش برای زنده ماندن و حل مسائل هستند، اما به نظر می‌رسد که با ظهور پی در پی انواع ویروس‌های جدید و قدرتمندتر، وضعیت بدتر می‌شود. اینگونه بود که به اتفاقات Resident Evil 7 رسیدیم، جایی که اتان وینترز برای نجات همسرش میا که 3 سال ناپدید شده است، می آید.

Resident Evil Village 2

قهرمان داستان با کمک کریس ردفیلد و آبی آمبرلا، سازمانی متشکل از اعضای سابق شرکت اصلی تشکیل می دهد که می خواهند آسیب را برطرف کنند. و اینجاست که ماجراجویی رزیدنت اویل ویلج با جایگاه ویژه ای برای دختر ایتان و میا، رز، آغاز می شود. سال‌ها پس از وقایع RE7: Biohazard، اتان و همسرش میا سعی می‌کنند زندگی آرام و مسالمت‌آمیزی داشته باشند، اما یک تراژدی اتفاق می‌افتد که ناگهان دخترشان از آنها گرفته می‌شود. ایتن که ناامید شده است هر سرنخی را دنبال می کند و وارد دهکده ای می شود که در تاریکی پوشیده شده و توسط یک زن شرور و دخترانش اداره می شود.

ویژگی های بازی Resident Evil Village

در این بازی تیراندازی خطرات زیادی در دهکده نهفته است، چه انسانی و چه ماوراء طبیعی. هنگام خزیدن در هر گوشه و کناری هوشیار باشید و به یاد داشته باشید در این بازی هر مبارزه برای بقا، هر تعقیب و گریز از طریق راهروهای تنگ از طریق دیدگاه اول شخص اتفاق می افتد.

در این بازی اکشن اول شخص بازیکنان نقش اتان وینترز را بر عهده خواهند گرفت و در هر نبردی از نزدیک تعقیب وحشتناک را از طریق دیدگاه اول شخص تجربه خواهند کرد.

چهره‌های آشنا و دشمنان جدیدی در این بازی حضو دارند. کریس ردفیلد معمولاً یک قهرمان در سری Resident Evil بوده است، اما ظاهراً حضور او در Resident Evil Village انگیزه‌های شوم او را پوشانده است.

اتان می‌تواند از سلاح‌های مختلفی استفاده کند، از تپانچه گرفته تا تفنگ ساچمه‌ای، و حتی اقلامی در برابر دشمنان متخاصم. برای متعادل کردن نتیجه برخوردهای وحشتناک و افزایش نرخ بقای شما، توانایی ساخت دارو و کمک های اولیه و مهمات نیز اضافه شده است!

در مورد خود بازی، زمانی که Resident Evil Village را دانلود کردید باید برای انبوهی از معماها آماده شوید که باید در حالی که توسط هیولاهای ماوراء طبیعی تعقیب می شوید، حل کنید!

Resident Evil Village 1

گیم پلی بازی Resident Evil: Village

مکان ها و شخصیت های جدید: قسمت فعلی در رومانی می گذرد و دشمنان جدیدی مانند خون آشام وحشتناک لیدی دیمیترسکو و گرگینه ها را در خود دارد.

ساختن دیوارها و ساخت سلاح: شکست دادن برخی از دشمنان موادی را به دست می دهد که می توان از آنها برای ساخت سلاح ها و اقلام قدرتمندتر استفاده کرد. ساخت دیوار راه دیگری برای محافظت بازیکنان از خود است.

تجربه ای همه جانبه و واقعی: طبق گفته سازندگان، Resident Evil: Village بهترین بازی ترسناک بقا است که تا به امروز ساخته شده است، نزدیک ترین چیز به حضور در یک فیلم ترسناک واقعی.

گیم‌پلی Exploration and Combat: Resident Evil 8: Village شبیه به قسمت‌های قبلی است که شامل حل پازل‌ها می‌شود که با تقابل‌های کم و بیش ثابت همراه است.

سلاح های جدید: شامل تفنگ ساچمه ای M1897 و تفنگ F2 می شود.

حالت چند نفره: این بازی اکشن دارای حالت چند نفره رقابتی است که در آن می توانید شخصیت مورد علاقه خود را در حالی که روی نقشه های مختلف با بازیکنان دیگر روبرو می شوید، بازی کنید.

Resident Evil Village 3

گرافیک و صدا

Resident Evil Village دارای گرافیکی زیبا با محیط های ترسناک و شخصیت های دقیق است. محیط، موسیقی، دیالوگ‌ها… تک تک عناصر به گونه‌ای جذاب طراحی شده‌اند که بازی را به گونه‌ای تجربه کنید که بخواهید برای همیشه در آن بمانید.

مدت زمان و حالت های بازی

این بازی ترسناک با حالت کلاسیک ماجراجویی انفرادی و همانطور که در بالا ذکر شد، با یک حالت رقابتی چند نفره کاملاً جدید ارائه می شود. دومی امکان رویارویی با 5 بازیکن دیگر را در مکان‌های مختلف و همچنین آزادی انتخاب از بین هر شخصیت را به بازیکنان ارائه می‌دهد. زمانی که طول می کشد تا کمپین را کامل کنید، از یک سو به سطح دشواری انتخابی شما و از سوی دیگر به میزان جامع کاوش در سناریوها و کشف تمام اسرار بستگی دارد. به طور کلی اتمام داستان بین 8 تا 10 ساعت زمان می برد.

رتبه بندی سنی

تمام قسمت‌های Resident Evil با برچسب PEGI 18 طبقه‌بندی می‌شوند، بنابراین مخاطب اصلی این بازی منحصراً بزرگسالان را هدف قرار می دهد. در این بازی ویدیویی، صحنه‌های غم انگیز واضحی وجود دارد. علاوه بر این، بازی دارای عناصر وحشتناک  و همچنین موجودات هیولایی است که برای کاربران نوجوان مناسب نیستند.

اگر ویژگی های این بازی فرانچایز شما را مجذوب خود کرده است و صدا و گرافیک آن برایتان جذاب است همین حالا این بازی را از گیمباتو دانلود و از این بازی ویدیویی با عناصر اکشن و تیراندازی لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید