logo.gamebato

دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider برای کامپیوتر

یک بازی اکشن ماجراجویی است که وقایع این بازی در جنگل های امریکای شمالی اتفاق می افتد جایی که لارا با کمک دوستش با تکنیک های مبارزه، مهات ها و امکانات بازی باید بر چالش ها غلبه کند.
امتیاز:
3.9/5
یک بازی اکشن ماجراجویی است که وقایع این بازی در جنگل های امریکای شمالی اتفاق می افتد جایی که لارا با کمک دوستش با تکنیک های مبارزه، مهات ها و امکانات بازی باید بر چالش ها غلبه کند.

بازی ویدیویی Shadow of the Tomb Raider یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی در عرصه اکشن و ماجراجویی به حساب می آید. این بازی ابتدا در 12 سپتامبر سال 2018 منتشر شد. اگر عاشق ماجراجویی هستید و هر بازیه حاوی عناصر اکشن و ماجراجویی را تحسین می کنید، واقعاً عاشق بازی ویدیویی Shadow of the Tomb Raider خواهید شد. این بازی شامل همه چیزهایی است که یک فرد ماجراجو به دنبال آن است. بنابراین، کنجکاوی خود را در اوج خود نگه دارید و برای دانستن جزئیات این بازی ویدیویی مهیج و جذاب به خواندن ادامه مطلب ادامه دهید.

Shadow of the Tomb Raider 3

وقایع این بازی ماجراجویی در جنگل های امریکای شمالی اتفاق می افتد جایی که لارا باید با کمک دوستش با تکنیک های مبارزه، مهات ها و امکانات بازی بر چالش ها غلبه کند. Shadow of the Tomb Raider یک بازی ویدئویی مبتنی بر اکشن است که تحت سری Tomb Raider منتشر شده است. این بازی  یکی از بهترین بازی های ویدئویی اکشن به حساب می آید که عناصر ماجراجویی را در خود گنجانده است و نقدهای مثبتی از سوی نشریات مختلف دریافت کرده و جدا از این، همه بازیکنان در سراسر جهان بازخورد مثبتی به این بازی ویدیویی جالب و جذاب داده اند. انتشارات  Steam و انتشارات IGN هر کدام امتیاز 9 از 10 را به این بازی ویدیویی در نظر گرفتند.

بازی ویدیویی Shadow of the Tomb Raider به طور کلی با سرگرمی همراه است و توسط Square Enix منتشر و توسط Daniel Drapeau، Heath Smith و Michel Leduc St-Arnaud طراحی شده است. از آنجایی که شما یک طرح کلی از موضوع بازی دارید، پیشنهاد می کنم برای درک جزئیات بیشتر بازی در ادامه با گیمباتو همراه باشید.

Shadow of the Tomb Raider 1

گیم پلی بازی Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider یکی از بهترین نسخه های منتشر شده در سری بازی های Tomb Raider است. این بازی اکشن در حین انجام بازی چالش های شگفت انگیز زیادی را برای بازیکنان فراهم می کند که بازی را جذاب تر و هیجان انگیزتر می کند. این یک بازی ویدئویی چشم انداز سوم شخص است که شامل تنظیمات متعددی است. توانایی های زیادی به بازیکنان داده می شود تا بازی جذاب تر شود. بازی ویدیویی Shadow of the Tomb Raider مبتنی بر حالت گیم پلی تک نفره است و از این رو تنها یک فرد می تواند در هر زمان بازی را انجام دهد. بازیکنان همچنین می توانند سطح سختی را تنظیم کنند که به آنها کمک می کند تا کنترل بهتری بر بازی داشته باشند.

با این حال یکی دیگر از ویژگی های جالبی که این بازی اکشن ارائه می دهد این است که بازیکنان می توانند مکالمات مردم محلی را به زبان مادری بشنوند. آنها همچنین می توانند مکالمات پس زمینه را خاموش کنند تا از وقفه و حواس پرتی در حین انجام بازی ویدیویی جلوگیری شود. بازی ویدیویی Shadow of the Tomb Raider لیست بلند بالایی از ویژگی‌ها را به همه بازیکنان خود در حین انجام این بازی ارائه می‌کند و همانطور که در بالا ذکر شد این بازی بر روی چندین پلتفرم موجود است.

Shadow of the Tomb Raider 2

ویژگی های قابل توجه بازی Shadow of the Tomb Raider

بهترین گرافیک

گرافیک این بازی ویدیویی از بهترین کیفیت و وضوح برخوردار است. جزئیات محیط در بازی آن را واقعی تر و جذاب تر می کند. کیفیت ویدیو در این بازی ویدیویی با کیفیت بالا است که باعث می‌شود بازی ویدیویی مجازی بیشتر شبیه یک میدان جنگ واقعی باشد که در آن بازیکنان با دشمنان خود می‌جنگند.

ماموریت داستان

ماموریت داستانی این بازی باعث جذابیت بیشتر بازی می شود. بازی دارای  مفهومی  است که کل بازی را هدایت می کند. ماموریت ها کاملا بر اساس داستان کلی بازی است که باعث می‌شود بازی برای بازیکنان در حین انجام بازی ویدیویی در منطقه راحتی خانه‌شان جذاب‌تر شود.

مقبره های قابل کاوش

این بازی ویدیویی تک نفره یک محیط جهان باز ارائه می کند. بازیکنان می توانستند کل محیط و به طور خاص مقبره های بازی را کشف کنند. بازیکنان در معرض کاوش در مقبره های موجود در بازی قرار می گیرند تا کنترل بهتری بر محیط داشته باشند. این به آنها کمک می کند تا بر دشمنان غلبه کنند.

کیفیت عالی هنر و موسیقی

مفهوم کلی این ویدیو چشمگیر و جذاب است. بازی با کیفیت عالی ویدیوها و همچنین بهترین کیفیت صدا و موسیقی را ارائه می کند. طراحی ساختاری این ویدیو نیز چشمگیر است.

دیدگاه سوم شخص

این بازی اکشن-ماجراجویی بر اساس دیدگاه سوم شخص است که به این معنی است که بازیکن بازی را به عنوان سوم شخص انجام می دهد که به عملکرد بهتر بازیکنان در حین بازی کمک می کند.

حل معما

جدا از ویژگی های ذکر شده، بازی همچنین به بازیکنان خود اجازه می دهد تا با منابعی که جمع آوری می شود، مطالبی را بسازند، پازل ها را حل کنند، حیوانات وحشی را شکار کنند، و همچنین به دنبال ماموریت های بیرونی و مقبره های اختیاری باشند. معماهای این قسمت کاملاً پیچیده هستند و به نکات فنی بیشتری نیاز دارند.

Shadow of the Tomb Raider 5

 ما به چند مورد از ویژگی های قابل توجه این بازی ویدیویی جذاب اشاره کرده بودیم. اگر ویژگی‌های این بازی شما را مجذوب خود کرده است و صدا و گرافیک آن برایتان جذاب است، هر چه زودتر این بازی را از گیمباتو مرکز دانلود بازی های کامپیوتری دانلود کنید و از انجام چنین بازی ویدیویی فوق‌العاده‌ای با عناصر اکشن و ماجراجویی لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید