logo.gamebato

دانلود بازی SIFU برای کامپیوتر

بازی SIFU سی فو در سبک اکشن و مبارزه تن به تن در کشور چین روایت می شود. جایی که قهرمان داستان به دنبال انتقام گرفتن از کسانی است که خانواده او را به قتل رساندند.
امتیاز:
3.9/5
بازی SIFU سی فو در سبک اکشن و مبارزه تن به تن در کشور چین روایت می شود. جایی که قهرمان داستان به دنبال انتقام گرفتن از کسانی است که خانواده او را به قتل رساندند.

بازی ویدئویی SIFU سی فو در ژانر اکشن و مبارزه ای است که توسط استدیو Sloclap برای پلتفرم‌ های مایکروسافت ویندوز از طریق اپیک گیمز ، پلی‌ استیشن ۴ و پلی‌ استیشن ۵ طراحی و منتشر شده است. این بازی تک نفره و از دید سوم شخص و هنرهای رزمی تن به تن جریان دارد. سازندگان این بازی از مبارزات چکی چان برای طراحی هنرهای رزمی شخصیت اول سی فو الگوبرداری کرده اند. گیم پلی این بازی با نمایش فنون کنگ فو بسیار جذاب و هیجان انگیز شده است. اسم این بازی برگرفته از اصطلاح سیفو که در زبان کانتونی به استاد گفته شده, می باشد.

SIFU 1

بازی سیفو در کشور چین روایت می شود و بازیکن در نقش فرزند سیفو یا همان استاد بازی میکند که قصد انتقال گرفتن از کسانی را دارد که پدرش را به قتل رسانده است. روند بازی به این شکل است که شخصیت اول پس از هر بار مردن, از طریق  طلسم جادویی بار دیگر زنده شده و با قدرت بیشتری به مبارزه ادامه می دهد. یعنی به نوعی پس از هر بار مردن ارتقا می یابد ولی پیر شدن و کاهش سطح سلامت شخصیت اول از دیگر ویژگی های ارتقا یافتن است. با افزایش سن شخصیت بازیکن، ضربات آنها قدرتمندتر می شود، اما سلامت کمتری خواهند داشت. اگر بازیکن خیلی پیر شود, می میرد ولی برای ادامه بازی باید از سطح ابتدایی بازی دوباره شروع کند.

SIFU 3

در بازی اکشن Sifu شما میتوانید 150 حمله منحصربفرد را ترتیب دهید. می توانید حملات را با هم ترکیب کنید و تاکتیک های جدیدی علیه دشمنان اعمال کنید, مثل بی هوش کردن آنها. شخصیت اصلی بازی و همه شخصیت های دشمن متخاصم دارای یک سنجش ​​ساختاری هستند. یعنی اگر بر اثر ضربات به طور کامل گیج شدند, گارد آنها شکسته شده و در برابر حملات پایانی آسیب پذیر می شوند. شما به عنوان بازیکن می توانید از حملات فرار کنید و یا در برابر حملات دشمن گارد گرفته و از خود محافظت کنید. استراتژی خود را در مقابله با دشمن تغییر دهید تا بتوانید حملات آنها را خنثی کنید. به عنوان مثال، بازیکن ممکن است دشمن را از روی بلندییا سکو پرتاب کند یا از اشیاء مختلف به عنوان سلاح های موقت استفاده کند. حتی میتوانید از حالت گفتگو بهره ببرید و با توجه به میزان موفقیت خود در تعامل با حریف از جنگ اجتناب کنید.

SIFU 2

در سیفو بازیکنان با زیارتگاه‌ هایی روبرو می‌شوند که مکانی برای شفا و باز کردن مهارت‌ های جدید خواهد بود. آنها همچنین می توانند از ووگوان، یک مدرسه کونگ فو دیدن کنند تا مهارت های خود را در سطوح مختلف تمرین کنند. زمانی که شخصیت بازیکن می میرد، توانایی ها از بین می روند، و برای بدست آوردن توانایی ها باید قفل ارتقا را پیدا و باز کنید  تا در ابتدای هر مرحله امکان استفاده از آن برای شما مهیا شود. همانطور که بازیکن چندین مرحله را به طور کامل اجرا کرد، می تواند به هیئت کارآگاه دسترسی پیدا کند، جایی که اطلاعات جمع آوری شده در مراحل مختلف ذخیره می شود و مناطق مخفی و میانبرها برای او باز میشوند. هم اکنون میتوانید بازی جذاب SIFU سی فو را بصورت رایگان از وبسایت گیمباتو دانلود نمایید و از آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید