logo.gamebato

دانلود بازی Road 96 برای کامپیوتر

Road 96 یک سفر جاده ای دیوانه کننده و زیبا است که شامل کشف مکان‌های هیجان‌انگیز و افراد غیرعادی در سفر شخصی شما به سوی آزادی می باشد. لحظات کنش، کاوش، مالیخولیا متفکرانه، برخوردهای انسانی و موقعیت های حواس پرت کن. جاده 96 بی شک یکی از بهترین بازی های مستقل دهه سوم قرن 21 میلادی است.
امتیاز:
3.9/5
Road 96 یک سفر جاده ای دیوانه کننده و زیبا است که شامل کشف مکان‌های هیجان‌انگیز و افراد غیرعادی در سفر شخصی شما به سوی آزادی می باشد. لحظات کنش، کاوش، مالیخولیا متفکرانه، برخوردهای انسانی و موقعیت های حواس پرت کن. جاده 96 بی شک یکی از بهترین بازی های مستقل دهه سوم قرن 21 میلادی است.

دانلود بازی Road 96 برای پی سی | گیمباتو

Road 96 یک بازی کامپیوتری ماجراجویی است که از دید اول شخص انجام می شود. کمپین بازی، بازیکن را مجبور می‌کند که نقش چند مسافر سوار نوجوان را بر عهده بگیرد که سعی می‌کنند از کشور مستبد پتریا بدون دستگیری یا کشته شدن فرار کنند. هر بار که شخصیت بازیکن موفق می‌شود یا در عبور از مرز شکست می‌خورد، کنترل نوجوان جدیدی را در دست می‌گیرد که قصد عبور از مرز را دارد. هر تلاش برای عبور، قوس داستانی کل مبارزات انتخاباتی را پیش می‌برد و در 9 سپتامبر، روز انتخابات پتریا، به پایان می‌رسد. تصمیماتی که بازیکن در طول تلاش های قبلی گرفته است، در طول هر تلاش جدید منعکس و ارجاع داده می شود.

دانلود بازی Road 96 برای PC | گیمباتو

بازیکن با هیچ هایک، پیاده روی، سوار اتوبوس شدن، تاکسی گرفتن یا دزدی ماشین به مرز شمالی پتریا سفر می کند. در ایستگاه‌های مختلف تولید شده در مسیرشان، آنها می‌توانند کاوش کنند، منابع را ذخیره کنند و با شخصیت‌های مختلف تعامل داشته باشند. بازیکن یک انرژی سنج را مدیریت می کند که با انجام برخی اقدامات اصلی کاهش می یابد و می توان آن را با خوردن غذا یا خوابیدن در نقاط مشخص شده بازیابی کرد. تخلیه کامل متر باعث می شود شخصیت بازیکن از حال رفته و دستگیر شود. بازیکن می تواند خدمات و کالاهایی را با پولی که پیدا می کند، به دست می آورد، نجات می دهد، یا سرقت می کند، خریداری کند.

دانلود بازی Road 96 برای کامپیوتر | گیمباتو

Road 96 یک بازی ویدئویی نقش‌آفرینی ماجراجویی در سال ۲۰۲۱ است که توسط استودیوی فرانسوی DigixArt به عنوان بخشی از OMEN Presents HP با پشتیبانی از انتشارات اضافی توسط Plug In Digital ساخته و منتشر شده است. داستان بازی در اواسط تا اواخر سال 1996، در کشور خیالی پتریا، کشوری اقتدارگرا که توسط یک دیکتاتوری خشن اداره می شود، اتفاق می افتد و در حال گذراندن یک فصل انتخاباتی بالقوه دگرگون کننده است. بازیکن چندین نوجوان را کنترل می کند که سعی می کنند از طریق مرز شمالی پتریا از طریق جاده 96 از کشور فرار کنند. Road 96 در 16 آگوست 2021 برای مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوییچ و سپس برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در 14 آوریل 2022 منتشر شد. بازی به طور کلی پس از انتشار نقدهای مثبتی دریافت کرد. پیش درآمدی با عنوان Road 96: Mile 0 برای عرضه در آوریل 2023 برنامه ریزی شده است که ما هم اینجا در وبسایت گیمباتو بی صبرانه منتظر روشن شدن اتفاقات پیش از این بازی هستیم. تا آن زمان اما، می توانید به روز ترین نسخه های منتشر شده از این بازی جذاب و منحصر به فرد را با بالاترین سرعت ممکن از طریق لینک های مستقیم زیر دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Road 96 v1.04 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Road 96 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Road 96 v1.04 CODEX Release and FitGirl Repack game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.47

دیدگاه‌ خود را بنویسید