logo.gamebato

دانلود بازی Contraband Police برای کامپیوتر

شما یک بازرس پلیس مرزی در یک کشور کمونیستی در اوایل دهه 1980 هستید. از بین هر چند راننده یکی قاچاقچی است و در وسایل نقلیه اشان مملو از کالاهای قاچاق پنهان است. اسناد، وسایل نقلیه، محموله… همه چیز باید تحت کنترل دقیق باشد.
امتیاز:
3.9/5
شما یک بازرس پلیس مرزی در یک کشور کمونیستی در اوایل دهه 1980 هستید. از بین هر چند راننده یکی قاچاقچی است و در وسایل نقلیه اشان مملو از کالاهای قاچاق پنهان است. اسناد، وسایل نقلیه، محموله… همه چیز باید تحت کنترل دقیق باشد.

دانلود بازی Contraband Police برای پی سی | گیمباتو

Contraband Police یک بازی کامپیوتری شبیه سازی اکشن است که توسط Crazy Rocks توسعه یافته و توسط PlayWay S.A منتشر شده است که اولین بار در 16 فوریه 2021 به عنوان یک بازی دسترسی زودهنگام در Steam برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی در اصل یک شبیه ساز فرماندهی پست بازرسی مرزی است. در این بازی بازیکن باید مدارک رانندگان و وضعیت فنی وسایل نقلیه آنها را بررسی کند، به دنبال قاچاق پنهان بگردد و در نهایت مجوز ورود به کشور را صادر یا رد کند. بازیکن می تواند هزینه نگهداری پست روزانه را بپردازد و برای انجام خوب وظایف خود پاداش دریافت کند.

دانلود بازی Contraband Police برای PC | گیمباتو

وظایف یک بازرس مرزبانی را در کشور کمونیستی دهه 80 به عهده بگیرید. در اینجا قاچاق، فساد و جعل امری عادی است. هوشیار باشید و احترام مافوق خود را جلب کنید. سال 1981 است و به عنوان یک کارآموز افسری جوان، به کار در یک پست مرزی در منطقه کوهستانی کاریکاتکا منصوب می شوید. ورود به جمهوری خلق آکاریست به شدت توسط حزب تنظیم می شود و هر حرکت شما تحت نظارت است! وقتی رفیق شما در یکی از مداخلات کشته می شود، وضعیت در مرز تشدید می شود.

دانلود بازی Contraband Police برای کامپیوتر | گیمباتو

در Contraband Police هر بازدید کننده باید مجموعه ای از مدارک معتبر داشته باشد. حتی کوچکترین اختلاف به معنای امتناع از ورود است. با گذشت زمان، تعداد اسناد افزایش می یابد و تشخیص خطاها دشوارتر می شود. اطلاعات درون بازی به طور مرتب اطلاعاتی در مورد رانندگان مشکوک ارائه می دهد. خودروهای آنها را با استفاده از چراغ قوه UV جستجو کنید و سپس از ابزار مناسب برای استخراج کالای قاچاق استفاده کنید. هیچ مقدار کالای قاچاق نباید از مرز عبور کند! نسخه کامل این بازی که دیگر در حالت Early Access قرار ندارد و میان جامعه گیمر ها بسیار به محبوبیت رسیده است را می توانید از طریق لینک های زیر با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید