logo.gamebato

دانلود بازی Reventure برای کامپیوتر

Reventure تنها بازی ماجراجویی غیرخطی اسکرول جانبی دوبعدی با 100 پایان مختلف !!! در Reventure شما می خواهید یک قهرمان باشید که قرار است کارهای قهرمانانه انجام دهد اما گاهی اوقات آن را از بین می برد و به جای آن کارهای دیوانه واری انجام می دهد.
امتیاز:
3.9/5
Reventure تنها بازی ماجراجویی غیرخطی اسکرول جانبی دوبعدی با 100 پایان مختلف !!! در Reventure شما می خواهید یک قهرمان باشید که قرار است کارهای قهرمانانه انجام دهد اما گاهی اوقات آن را از بین می برد و به جای آن کارهای دیوانه واری انجام می دهد.

دانلود بازی Reventure برای پی سی | گیمباتو

Reventure یک بازی ویدئویی دو بعدی اکشن ماجراجویی پلتفرمر است که عمدتاً از سری The Legend of Zelda الهام گرفته شده است. از ابتدای بازی، مأموریت بازیکنان برای نجات شاهزاده خانم از دست فرمانروای تاریکی، که او را در قلعه خود اسیر نگه می دارد، به بازیکنان داده می شود. در سراسر جهان باز بازی آیتم های زیادی وجود دارد که به شخصیت بازیکن اجازه می دهد تا توانایی های جدید و همچنین اهداف جایگزین را به غیر از نجات شاهزاده خانم انجام دهد. بسته به نحوه تعامل بازیکن با جهان، هر یک از 100 پایان مختلف ممکن است رخ دهد که در یک گالری در منوی بازی بازیکن مشخص شده است.

دانلود بازی Reventure برای PC | گیمباتو

هر پایان در یک صحنه کوتاه اتفاق می‌افتد، پس از آن بازیکن با یک دنباله متن کوتاه که پایان را به ابتدای بازی بعدی متصل می‌کند، به ابتدای بازی برمی‌گرداند. از این نظر، تمام مراحل بازی متعارف هستند و به ترتیب زمانی که بازیکن برای گذراندن آنها انتخاب کند، به ترتیب زمانی انجام می شود. همانطور که بازیکن پایان های مختلف را کامل می کند، دنیای بازی و همچنین شخصیت بازیکن می تواند تغییر کند. به عنوان مثال، پس از نجات شاهزاده خانم، یک میانبر دائمی به قلعه تاریک باز می شود. پس از مرگ در گودال خوشه‌ها، پس از پایان کار، شخصیت بازیکن به وضوح خون آلود و پوشیده از خار خواهد بود. این تغییرات حتی می تواند شامل جایگزینی کامل شخصیت بازیکن باشد.

دانلود بازی Reventure برای کامپیوتر | گیمباتو

Reventure (که قبلا Lonk’s Adventure نام داشت) یک بازی کامپیوتری اکشن ماجراجویی است که در ۴ ژوئن ۲۰۱۹ توسط استودیوی اسپانیایی Pixelatto منتشر شد. این یک تخیل مجدد از بازی Ludum Dare است که توسط Pixelatto منتشر شده است. در بازی، بازیکنان برای نجات یک شاهزاده خانم از دست ارباب تاریکی در یک محیط جهان باز فرستاده می شوند. بسته به اقدامات انجام شده توسط بازیکن، هر یک از 100 پایان ممکن است در انتهای مسیر رخ دهد. این بازی یک تقلید طنز آمیز از بازی های ویدئویی نقش آفرینی، به ویژه سری The Legend of Zelda است. Reventure پس از انتشار با تحسین منتقدان روبه‌رو شد و به‌خاطر طنزش مورد تحسین قرار گرفت. آخرین نسخه ی منتشر شده از این بازی منحصر به فرد را می توانید با بهره مندی از لینک مستقیم مندرج در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Reventure برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Reventure برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Reventure v1.9.5_(46279) - GOG release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 SP1+ or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.51

دیدگاه‌ خود را بنویسید