logo.gamebato

دانلود بازی ELDERBORN برای کامپیوتر

به دنیای ELDERBORN خوش آمدید – یک بازی اسلشر اول شخص که عزم، مهارت و رفلکس های شما را آزمایش می کند. همچنین با کشتن دشمنان در نبردهای از فاصله ی نزدیک و با ریتم ریف های هوی متال، کاملاً یک بازی جهنمی است.
امتیاز:
3.9/5
به دنیای ELDERBORN خوش آمدید – یک بازی اسلشر اول شخص که عزم، مهارت و رفلکس های شما را آزمایش می کند. همچنین با کشتن دشمنان در نبردهای از فاصله ی نزدیک و با ریتم ریف های هوی متال، کاملاً یک بازی جهنمی است.

دانلود بازی ELDERBORN برای پی سی | گیمباتو

ELDERBORN – یک متال اسلشر عمیق با مبارزات از فاصله ی نزدیک وحشیانه FPP و پیشرفت شخصیت های نقش آفرینی به شکل بازی های سری Dark Souls. در دوران افسانه، قبایل بربر به یک مسیح تاریک جدید نیاز دارند. آن قاتل بی رحم باشید. اسرار باستانی را در شهر عذاب کشف کنید. سرنوشت خود را بسازید! این یک اکشن فانتزی است !

دانلود بازی ELDERBORN برای PC | گیمباتو

در این بازی کامپیوتری بازیکن تبدیل به یک قاتل بی رحم می شود که اسرار باستانی را در شهر عذاب کشف می کند و سرنوشت خود را رقم می زند. این بازی مستقل بلندپروازانه که پنج سال در حال ساخت بوده، ترکیبی از احساس بازی های تک نفره قدیمی، داستان قهرمانانه کلاسیک و سطح مدرن چالش مبتنی بر مهارت است. همه اینها و موارد دیگر یک ماجراجویی اکشن، بسیاری داستان درگیرکننده ایجاد می کند که در یک بازی تنها 8 تا 10 ساعت طول می کشد تا به پایان برسد.

دانلود بازی ELDERBORN برای کامپیوتر | گیمباتو

Elderborn (به سبک ELDERBORN) یک بازی هک اند اسلش است که توسط Hyperstrange توسعه و منتشر شده است. در 30 ژانویه 2020 در Steam برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. نبرد تن به تن مبتنی بر مهارت و مانند بازی های Dark Souls اما در دیدگاه اول شخص، با 11 سلاح مختلف برای تسلط کامل بر محیط ، عمده ی محتوایی است که باید در متن این بازی انتظار آن را داشته باشیم. پیشرفت شخصیت و سیستم مهارت که به شما امکان می دهد بازی را به روش خودتان انجام دهید. به روز ترین نسخه ی منتشر شده از این بازی حماسی را با استفاده از سه لینک مستقیم درج شده در بخش دانلود می توانید با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و پس از استخراج آن از حالت فشرده سازی شده آن را نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی ELDERBORN v1.09 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی ELDERBORN برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | ELDERBORN v1.09_(58263) - GOG Release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7, 8.1, 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.02

دیدگاه‌ خود را بنویسید