logo.gamebato

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای کامپیوتر

همسایگی اینجاست ! ستاره یک برنامه تلویزیونی گستاخ را بازی کنید که انتقام همسایه وحشتناک خود را می گیرد و مدام او را در خانه و در سراسر جهان به خلاقانه ترین و مسخره ترین راه ها مورد شوخی و تمسخر قرار می دهد.
امتیاز:
3.9/5
همسایگی اینجاست ! ستاره یک برنامه تلویزیونی گستاخ را بازی کنید که انتقام همسایه وحشتناک خود را می گیرد و مدام او را در خانه و در سراسر جهان به خلاقانه ترین و مسخره ترین راه ها مورد شوخی و تمسخر قرار می دهد.

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای پی سی | گیمباتو

در Neighbours Back from Hell، بازیکن در نقش وودی بازی می‌کند، که در اطراف خانه روتوایلر می‌چرخد و به انجام شوخی و ترفند به روی ساکنان بی‌خبر آن می‌پردازد. وودی ستاره یک برنامه تلویزیونی جدید با همین نام است، با دوربین‌هایی که هر حرکتی را در حین این که بازیکن تله‌هایی مانند اره کردن پایه ی صندلی، پوست موز/صابون روی زمین، نقاشی‌های آغشته‌شده به رنگ و آشفتگی با وسایل خانه می‌گذارد ردیابی می‌کنند. اهداف بازی ایجاد آشفتگی، افزایش رتبه و کسب جوایز حاصل از مردم آزاری است.

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای PC | گیمباتو

موانع موجود در بازی شامل خود همسایه مراقب، همچنین – سگ نگهبان او، و طوطی به نام چیلی است که هر دو سعی می کنند همسایه را از حضور وودی آگاه کنند. اگر وودی توسط روتوایلر دستگیر شود، نشان داده می شود که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و به طور ضمنی گفته می شود که وودی تا حد مرگ کتک خواهد خورد. سپس انجام آن قسمت از بازی ناموفق است و بازیکن باید مرحله را مجددا راه اندازی و اجرا کند کند. همسایه جهنمی از ابتدای انتشار اولین قسمت، از بازی های مورد علاقه و محبوب گیمر های ایرانی بوده و هست.

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای کامپیوتر | گیمباتو

Neighbours from Hell که در ایالات متحده با نام Neighbors from Hell شناخته می شود، یک بازی کامپیوتری استراتژی پازل برای Nintendo GameCube، Microsoft Windows، Xbox، Nintendo DS، Android و iOS است. در اروپا، در 20 ژوئن 2003 برای ویندوز و در 4 مارس 2005 برای GameCube و Xbox منتشر شد. این بازی در 22 سپتامبر 2003 برای ویندوز در ایالات متحده منتشر شد. در 8 اکتبر 2020، مجموعه ای بازسازی شده از دو بازی اول با عنوان Neighbors Back from Hell بر روی نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. این نسخه ی ریمستر شده دارای افزایش نرخ فریم و تصاویر HD بسیار چشم نواز است. به روز ترین نسخه ی موجود از این بازی که تا پیش از این در وبسایت فارسی زبان دیگری با شما کاربران فارسی زبان به اشتراک گذاشته نشده است را می توانید با استفاده از لینک مستقیم دانلود مندرج در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود و سپس به آسانی نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی همسایه جهنمی برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Neighbours back From Hell v1.2 GOG Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.12

دیدگاه‌ خود را بنویسید