logo.gamebato

دانلود بازی Airport CEO برای کامپیوتر

به عنوان مدیر عامل فرودگاه یک فرودگاه بین المللی بسازید و آن را مدیریت کنید. به مدیریت منابع و کسب و کار خود بپردازید و مشکلات موجود در یک فرودگاه دست و پنجه نرم کنید.
امتیاز:
3.9/5
به عنوان مدیر عامل فرودگاه یک فرودگاه بین المللی بسازید و آن را مدیریت کنید. به مدیریت منابع و کسب و کار خود بپردازید و مشکلات موجود در یک فرودگاه دست و پنجه نرم کنید.

دانلود بازی Airport CEO برای پی سی | گیمباتو

در Airport CEO یا به فارسی مدیرعامل فرودگاه هدف شما ساختن و مدیریت کامل فرودگاه با اتخاذ تصمیمات استراتژیک، ساختن یک فرودگاه بهینه و در نهایت اطمینان از رضایت مسافران و خطوط هوایی شماست. شما باید کل فرودگاه را از جمله پایه های ترمینال با کف، دیوارها، درها و اقلام و همچنین زیرساخت های فرودگاه از جمله باند فرودگاه، تاکسی وی، صحن اصلی و سایر سازه های ضروری از ابتدا بسازید. همه چیز در مدیرعامل فرودگاه عمیقا شبیه سازی شده است، بنابراین شما باید با اتخاذ تصمیمات استراتژیک مانند استخدام کارکنان مناسب، کنترل هزینه ها و بهینه سازی فرآیندها، عملیات آن را مدیریت کنید.

دانلود بازی Airport CEO برای PC | گیمباتو

شما باید با به حداقل رساندن زمان انتظار، داشتن کارکنانی دوستانه و مفید و ایجاد احساس امنیت در مسافران، و دور نگه داشتن مجرمان احتمالی، به مسافران رسیدگی کنید. یک مسافر خوشحال یک مسافر در حال خرید است. امیدواریم با هیچ مشکلی مانند بیکاری کارمندان یا خرابی تجهیزات، آب و هوای بد که باعث تاخیرهای شدید یا فرود اضطراری شود، مواجه نشوید. شما مسئول زمانی که همه چیز به درستی پیش می رود و البته یک ثروتمند کثیف در زمانی که اوضاع درست پیش می رود، خواهید بود.

دانلود بازی Airport CEO برای کامپیوتر | گیمباتو

Airport CEO یک بازی دوبعدی Tycoon و مدیریتی است که فقط و فقط برای PC و Mac منتشر شده است که در آن شما روی صندلی مدیر عامل فرودگاه خود می‌نشینید. زیرساخت های فرودگاه را با همه چیز از باند و تاکسی وی، گیت ها و آسفالت گرفته تا ساخت ترمینال هایی با چک-این، امنیت، رستوران ها و خرید خواهید ساخت. شما چشم انداز تجاری فرودگاه را با استخدام کارمندان و مدیران اجرایی، انجام معاملات با شرکت های هواپیمایی و اطمینان از رسیدن به اهداف با توجه به بودجه و منابع مدیریت خواهید کرد. به روز ترین نسخه ی منتشر شده از این بازی که توسط وبسایت GOG انتشار یافته را می توانید با بالاترین سرعت ممکن از طریق لینک مستقیم زیر از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و پس از نصبی آسان به اجرای آن بنشینید.

دانلود بازی Airport CEO v1.0.44 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی مدیر عامل فرودگاه Airport CEO برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Airport CEO v1.0.44 + 3DLCs - GOG release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 (64-bit) or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.29

دیدگاه‌ خود را بنویسید