logo.gamebato

دانلود بازی Curse of the Dead Gods برای کامپیوتر

شما به دنبال ثروت های ناگفته، زندگی ابدی، قدرت های الهی هستید — همه چیز اما به این معبد نفرین شده منتهی می شود، هزارتوی به ظاهر بی نهایت از چاله های بی انتها، تله های مرگبار و هیولاها. نفرین خدایان مرده در انتظار شماست.
امتیاز:
3.9/5
شما به دنبال ثروت های ناگفته، زندگی ابدی، قدرت های الهی هستید — همه چیز اما به این معبد نفرین شده منتهی می شود، هزارتوی به ظاهر بی نهایت از چاله های بی انتها، تله های مرگبار و هیولاها. نفرین خدایان مرده در انتظار شماست.

دانلود بازی Curse of the Dead Gods برای پی سی | گیمباتو

در Curse of the Dead Gods حرص و آز شما T شما را به سمت مرگ سوق می دهد، اما این راه فرار نیست. برای مبارزه دوباره برخیزید. دوباره عمیق تر بازی کنید. با خدایان بدخیم که در این مکان زندگی می کنند مبارزه کنید. در میان انبوهی از دشمنان در گذرگاه‌های تاریک و غاردار پر از تله‌ها و اسرار مختلف – مجسمه‌های آتش‌زا، مواد منفجره، میخ‌های پنهان و بدتر از آن به نبرد بپردازید. آثار عرفانی و زرادخانه ای از سلاح ها را جمع آوری کنید تا خود را غیرقابل توقف کنید. فساد با هر قدم در شما ایجاد می‌شود – آن را تشویق کنید یا نادیده بگیرید، اما هر نفرین قدرتمند می‌تواند یک شمشیر دو لبه باشد…

دانلود بازی Curse of the Dead Gods برای PC | گیمباتو

ویژگی های اصلی:

یک بازی کامپیوتری سرکشانه مبتنی بر مهارت در حال کاوش در معبدی بی‌رحم و تاریک متشکل از اتاق‌ها و راهروهای بی‌پایان. شمشیر، نیزه، کمان، تفنگ – از اینها و بسیاری دیگر استفاده کنید. نور و آتش بهترین متحدان شما برای غلبه بر تهدیدهایی هستند که در سایه ها زندگی می کنند. نفرین های منحصر به فرد بر هر تلاش تأثیر می گذارد و هر اقدامی را تغییر می دهد. ده ها دشمن، با قهرمانان قدرتمند و باس های مرگبار برای رویارویی با آنها.

دانلود بازی Curse of the Dead Gods برای کامپیوتر | گیمباتو

Curse of the Dead Gods یک بازی کامپیوتری اکشن سرکشانه محصول کمپانی فرانوسوی Passtech Games می باشد که در سال 2021 توسط ناشر خوشنام Focus Entertainment منتشر گردیده است. این بازی از طریق دسترسی اولیه در مارس 2020 و به طور کامل در فوریه 2021 برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. Curse of the Dead Gods یک بازی خزنده ی سیاه چال سرکشانه است که از منظر ایزومتریک بازی می شود. این بازی پس از انتشار با توجه به جمع‌آوری نقد متاکریتیک، بازخوردهای کلی مثبتی دریافت کرد. به روز ترین نسخه ی منتشر شده از این بازی مهیا گردیده و در پایگاه داده ی وبسایت گیمباتو بارگذاری شده تا شما کاربران مشتاق به دریافت و انجام آن بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن از طریق لینک مستقیم درج شده دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Curse of the Dead Gods برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Curse of the Dead Gods برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Curse of the Dead Gods v1.24.4.6b_55116 - GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7/8/10 (64 bits)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.26

دیدگاه‌ خود را بنویسید