logo.gamebato

دانلود بازی Heliborne Collection برای کامپیوتر

مجموعه Heliborne به دنبال اشنا کردن بازیکنان با هوانوردی و مبارزات بال چرخشی است. بازیکنان توانایی پرواز تعدادی هلیکوپتر از دهه 60 تا سال 2000 را در طیف گسترده ای از نقشه ها و در طیف گسترده ای از سناریوهای ماموریت خواهند داشت. با ما همراه باشید.
امتیاز:
3.9/5
مجموعه Heliborne به دنبال اشنا کردن بازیکنان با هوانوردی و مبارزات بال چرخشی است. بازیکنان توانایی پرواز تعدادی هلیکوپتر از دهه 60 تا سال 2000 را در طیف گسترده ای از نقشه ها و در طیف گسترده ای از سناریوهای ماموریت خواهند داشت. با ما همراه باشید.

دانلود بازی Heliborne Collection برای پی سی | گیمباتو

برخی از بهترین هلیکوپترهای جهان را در مجموعه هلیبورن یا همان Heliborne Collection پرواز دهید – از ماشین های کلاسیک دهه 1950 تا جنگنده های مدرن قرن بیست و یکم. با دوستان خود ماموریت ها را بازی کنید و با بازیکنانی از سراسر جهان در حالت های مختلف چند نفره به رقابت بپردازید! شما می توانید در یک میدان نبرد پویا شرکت کنید که در آن از حرکت نیروهای زمینی که موقعیت ها را تقویت و خطوط تدارکاتی ایجاد می کنند، پشتیبانی کنید. Heliborne Enhanced Edition یک ریمستر از Heliborne اصلی است. و ارتقاء کیفیت بصری و بازنگری قابل توجهی در گیم پلی ارائه می دهد: ماشین های نمونه اولیه، نسخه های شبانه نقشه ها، موتور بازی ارتقا یافته، فیزیک به روز شده در بازی و UI به روز رسانی شده.

دانلود بازی Heliborne Collection برای PC | گیمباتو

Heliborne بازگشت بزرگ یک سبک تقریباً فراموش شده را نشان می دهد – بازی های کامپیوتری اکشن هلیکوپتری! در اینجا می‌توانید در درگیری‌های تاریخی شیرجه بزنید، نقشه‌های الهام‌گرفته از مکان‌های واقعی را کاوش کنید و در نبردهای بی‌رحمانه هوا به هوا و هوا به زمین شرکت کنید. با پرواز بیش از 40 هلیکوپتر که در 3 کلاس مختلف توزیع شده اند، با خلبانان دیگر و همچنین تانک ها، نیروها و توپخانه های ضد هوایی مبارزه خواهید کرد. شما مهارت خود را در حالت های چند نفره، مانند Skirmish (حالت سبک King-of-the-Hill) یا Frontline (از آنجایی که پایگاه ها توسط بازیکنان تسخیر می شوند، وسایل نقلیه زمینی در کاروان ها پخش می شوند و در سراسر نقشه حرکت می کنند تا پایگاه ها و موقعیت ها را تقویت کنند) آزمایش خواهید کرد. یا به تنهایی ماموریت های تک نفره جدید را بازی کنید.

دانلود بازی Heliborne Collection برای کامپیوتر | گیمباتو

در Heliborne Collection، توسعه‌دهندگان می‌خواستند واقعیت‌های درگیری‌های مسلحانه را صادقانه بازسازی کنند و مدلی از گیم‌پلی تولید کنند که هم پویا و هم واقعی باشد. همچنین این شانس را خواهید داشت که در مورد توسعه هواپیماهای بال چرخشی اطلاعات بیشتری کسب کنید. این بازی دوره‌های تاریخی مختلفی را نشان می‌دهد، با تمرکز بر نوآوری‌های تکنولوژیکی که نبرد هلیکوپتری را در طول سال‌ها تغییر داده است. به عنوان مثال، بارگیری برای هر هلیکوپتر کاملاً بر اساس سیستم‌های تسلیحاتی است که در سالن‌ها و عملیات‌های رزمی فعال استفاده می‌شوند یا می‌بودند.شما بارگیری تسلیحاتی را در هلیکوپترهای این بازی مشاهده نخواهید کرد که از نظر تاریخی دقیق نباشد! آخرین نسخه ی منتشر شده توسط CODEX و به روزرسانی مربوط به آن در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما علاقه مندان به دریافت و انجام این بازی بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا فرمائید.

دانلود بازی Heliborne Collection v2.2.1 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Heliborne Collection برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Heliborne Collection v2.2.1 CODEX release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.07

دیدگاه‌ خود را بنویسید