logo.gamebato

دانلود بازی Winter Resort Simulator 2 برای کامپیوتر

Winter Resort Simulator 2 شبیه سازی گسترده یک منطقه اسکی با تمام امکانات فنی و وسایل نقلیه هیجان انگیز آن می باشد.
امتیاز:
3.9/5
Winter Resort Simulator 2 شبیه سازی گسترده یک منطقه اسکی با تمام امکانات فنی و وسایل نقلیه هیجان انگیز آن می باشد.

دانلود بازی Winter Resort Simulator 2 برای پی سی | گیمباتو

Winter Resort Simulator 2 یک شبیه سازی واقعی و معتبر از یک پیست اسکی با تمام امکانات فنی و وسایل نقلیه هیجان انگیز آن است. زندگی روزمره مختلف یک مدیر پیست اسکی را تجربه کنید! تندترین شیب ها را با برف گیرهای دارای مجوز اولیه آماده کنید و انواع مختلف طناب (مسیر ها) را راه اندازی کنید. کسب درآمد کنید و در امکانات جدید سرمایه گذاری کنید تا پیست اسکی خود را به بهترین شکل بسازید!

دانلود بازی Winter Resort Simulator 2 برای PC | گیمباتو

یک سیستم اقتصادی دقیق منتظر است تا توسط شما مهار شود. برای افزایش دیده شدن و محبوبیت خود به عواملی مانند قیمت و شادی مصرف کنندگان توجه کنید. میهمانان اسکی مشتاق هستند که از دامنه ها سوار شوند و می خواهند در یکی از رستوران های کوهستانی خود استراحت کنند. دهکده و تمام جزئیات آن را به تنهایی یا همراه با دوستان خود در حالت چند نفره کاوش کنید. از چشم انداز منظره‌ ی کوه‌های بالای دره لذت ببرید یا از نزدیک‌تر به روستای مفصل در پایین دره نگاه کنید. تغییرات آب و هوای پویا شما را سرپا نگه می دارد و تجربه بازی را کامل می کند!

دانلود بازی Winter Resort Simulator 2 برای کامپیوتر | گیمباتو

Winter Resort Simulator 2 یک بازی کامپیوتری شبیه سازی مدیریت کسب و کار مربوط به اقامتگاه اسکی ساخته ی HR Innoways و منتشر شده توسط Aerosoft GmbH می باشد. آیا می خواهید استراحتگاه خود را بسازید؟ مشکلی نیست! Winter Resort Simulator 2 Winter Resort Simulator 2 شامل یک ویرایشگر قدرتمند دنیای درون بازی است که به شما امکان می دهد هر زمان در بازی دنیا را تغییر دهید. طناب‌های اضافی بسازید، دامنه‌های خود را طراحی کنید یا پیست اسکی کاملاً شخصی خود را بسازید! سه نوع از آخرین نسخه های منتشر شده از این بازی به همراه الحاقیات کامل آن در بخش دانلود همین صفحه قرار داده شده تا شما کاربران مشتاق به دریافت و انجام آن بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Winter Resort Simulator 2 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Winter Resort Simulator 2 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی ) | Winter Resort Simulator 2 - Ridestein - v1.2.4 game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (64bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.17

دیدگاه‌ خود را بنویسید