logo.gamebato

دانلود بازی Yakuza 3 Remastered برای کامپیوتر

در Yakuza 3 Remastered سیاستمداران برای گرفتن زمین کازوما توطئه می کنند. شخصی که کازوما معتقد بود مرده است بازگشته است و کازوما خود را در میانه نبرد بین بخش های جنایت سازمان یافته می بیند. با ما در ادامه همراه باشید.
امتیاز:
3.9/5
در Yakuza 3 Remastered سیاستمداران برای گرفتن زمین کازوما توطئه می کنند. شخصی که کازوما معتقد بود مرده است بازگشته است و کازوما خود را در میانه نبرد بین بخش های جنایت سازمان یافته می بیند. با ما در ادامه همراه باشید.

دانلود بازی Yakuza 3 Remastered برای پی سی | گیمباتو

Yakuza 3 Remastered دارای چهار عنصر گیم پلی است:

Seamless Battle : مبارزه ی بدون مشابه یک سیستم بدون بارگذاری مبتنی بر داده است که به بازی اجازه می‌دهد مستقیماً حالت ماجراجویی و حالت نبرد (به نام «Kenka») را بدون صفحه بارگیری معمولی به یکدگیر متصل کند.

Chase Battle: نبرد تعقیب یک حالت نبرد جدید است که نزاع معمولی (Kenka) را با یک توالی در حال اجرا در یک منطقه خاص جایگزین می کند. هم تعقیب‌کننده و هم تعقیب‌ شونده دارای استقامت سنج هستند که به طور طبیعی با دویدن کاراکتر، با برخورد با یک شی پرتاب شده یا برخورد با یک رهگذر، کاهش می‌یابد. هنگامی که نشانگر استقامت خالی است، شخصیت خسته تعقیب را متوقف می کند. در طول بازی، یک شخصیت فرعی، مک شینوزوکا، کیریو را برای بهبود عملکرد دویدن خود آموزش می دهد.

دانلود بازی Yakuza 3 Remastered برای PC | گیمباتو

Revelations: ده افشاگری که در طول بازی پخش شده است، به کازوما کیریو اجازه می دهد تا در حالت ماجراجویی، Heat Actions (ヒートアクション) جدید را بیاموزد. دقیقاً شبیه به سیستم معرفی شده در بازی قبلی Ryū ga Gotoku: Kenzan!. این بار کازوما از دوربین تعبیه شده در تلفن همراه خود برای ضبط حرکات و تکنیک های جدید استفاده می کند. این موارد از طریق نکات و حوادث مشاهده شده در نمای اول شخص به دست می آیند. Heat Action های که یادگرفته اید در وبلاگ شخصی کازوما به نام “Kamuroblo” پست شده است که از همان الگوی وبلاگ خود تهیه کننده Toshihiro Nagoshi استفاده می کند.

First Person View: این چشم انداز امکان مشاهده بهتر خیابان ها و مردم را فراهم می کند، اما نگاه کردن به چشمان برخی افراد با استفاده از نمای اول شخص باعث تحریک آنها می شود و حمله می کنند. نمای اول شخص در برخی مکان های داخلی و در زوایای خاصی غیرفعال است.

دانلود بازی Yakuza 3 Remastered برای کامپیوتر | گیمباتو

Yakuza 3 سومین ورودی اصلی از سری Yakuza است که در سال 2009 برای پلی استیشن 3 منتشر شد. این بازی توسط تیم CS1 سگا توسعه یافته و توسط سگا منتشر شده است. در ژاپن و آسیای جنوب شرقی در 26 فوریه 2009 و در آمریکای شمالی و اروپا به ترتیب در 9 مارس 2010 و 12 مارس 2010 منتشر شد.یک ریمستر حاوی تمام محتوای کات شده در ژاپن در 9 آگوست 2018 و در سراسر جهان در 20 آگوست 2019 برای پلی استیشن 4 و در 28 ژانویه 2021 برای ویندوز و ایکس باکس وان منتشر شد. دنباله ای به نام Yakuza 4 در 18 مارس 2010 در ژاپن منتشر شد. نسخه ی Remastered این بازی به همراه آخرین به روز رسانی منتشر شده برای آن را می توانید هم اینک از طریق لینک های مندرج در قسمت دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده و سپس بعد از خارج کردن از حالت فشرده سازی شده به نصب و اجرای آسان آن بپردازید.

دانلود بازی Yakuza 3 Remastered برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Yakuza 3 Remastered برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Yakuza 3 Remastered v20210326 - CODEX Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.25

دیدگاه‌ خود را بنویسید